Espanyol – Malaga 2:2 (kon.) | Osasuna – Real Sociedad 0:2 (kon.) | Eibar – Valencia 1:0 (kon.)
Real Madrid – Celta Vigo 2:1 (kon.) | Leganés – Atlético 0:0 (kon.)
SD Eibar
1:0 (0:0)
Valencia CF
Sobota 27.08.2016, 18:15 • Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar • Španělská LaLiga • 2. kolo

Dnešní utkání je u konce! SD Eibar v domácím prostředí dokázal udržet hubené vedení nad Valencií CF a připisuje si důležité vítězství!

První poločas dnešního duelu nenabídl do čtyřicáté minuty prakticky nic zajímavého! Až poté si hostující Valencie vybojoval dvě velké šance, ze kterých však úvodní branky vstřelit nedokázala. V nastaveném čase měl velkou šanci také Eibar, avšak hlavička Escalanteho v síti neskončila!

Ve druhém poločase se Eibaru podařilo dostat do vedení zásluhou branky Pedra Leóna, který po neúspěšné penaltě dokázal míč dorazit do sítě! Valencia se v závěru pokoušela o vyrovnání, avšak Eibar předvedl velmi dobrý, taktický výkon a hubené vedení udržel.

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic. (20:11:02)

90+4

90+3
    Dani Parejo dostal prostor ve středu hřiště a poslal zajímavý pas za obranu Eibaru, kam si nabíhal střídající Bakkali. Riesgo však velmi dobře četl hru a u míče byl o něco dříve, než hostující útočník!
    Pedro León měl po vstřelení branky velkou radost

90+2
    Domácí celek dostal míč přes stopery až k vlastnímu brankáři, který poslal dlouhý odkop na útočnou polovinu!

90+1
    Eibar však zatím zvládá závěr zápasu velmi dobře. Střídající Enrich dokázal udržel míč v rohu na útočné polovině a navíc vybojoval rohový kop!

90
    Základní hrací doba je u konce. Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Rafael Mir.

89
    Z levé strany odcentroval hostující Gayá, který hledal ve vápně někoho ze svých spoluhráčů. Míč nakonec skončil v náruči brankář Riesga!

88
    Střídající Enrich se pokoušel na pravé straně udržet míč na své kopačce, avšak měl proti sobě hned dvojici protihráčů, které se nakonec podařilo zmocnit míče.

86
    Dlouhý odkop domácího brankáře Riesga skončil na levé straně. Do vzdušného souboje šel Santos s Enrichem a právě od hostujícího hráče se míč odrazil do zámezí, tudíž bude Eibar vhazovat!
    Pedro León sice penaltu neproměnil, avšak z následné dorážky už mířil přesně!

85
    Valencia přešla velmi rychle do útoku, z pravé strany odcentroval Cancelo, avšak celou situaci ve vápně domácího celku vyřešil Lejeune, který odkopl míč do bezpečí!

84
    Exekuce rohového kopu se zhostil Pedro León, jehož centr mířil na přední tyč, kde se však nacházel pouze bránící Santos, který míč odhlavičkoval!

84
    Střídající Rubén Peňa si dokázal na pravé straně pokrýt míč před bránícím Santosem a vybojoval rohový kop!

83
    Abdennour dokázal skvěle načasovaným skluzem obrat ve středu hřiště o míč Enricha a Valencia mohla postupovat do protiútoku. Naniho přihrávka na Bakkaliho však skončila u domácího brankáře!

82
    Následné standardní situace ze středu hřiště se ujal Santos, jehož střela mířila přímo do středu branky, a tak Riesgo dokázal zasáhnout!

81
    Ve středu hřiště si opět skvěle pokryl míč Dani Parejo, který málem o míč přišel, avšak rozhodčí následně pískl do píštalky, neboť byl Parejo faulovaný!

Jan Havlovic

Branky: 62. León

Karty:   35. Luna (EIB), 73. Kike García (EIB) – 36. Nani (VAL), 63. E. Pérez (VAL)

Neproměněná penalta: 62. León (EIB), brankář Ryan zneškodnil

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 4:7. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:11.
    SD Eibar: Riesgo – Capa, Gálvez, Ramis (46. Lejeune), Luna – Dani García (C), Escalante – León, Jota (79. Enrich), Bébé (65. Peña) – Kike García.
    Náhradníci: Y. Rodríguez – Inuj, Enrich, Peña, Lejeune, Adrián González, Juncà.

Valencia CF: Ryan – Cancelo, Abdennour, Santos, Gayá – E. Pérez, Mario Suárez (77. Medrán), Parejo (C) – S. Mina (89. Mir), Rodrigo (77. Bakkali), Nani.
    Náhradníci: Doménech – Vezo, Bakkali, Medrán, Montoya, Mir, Soler.

Rozhodčí: Alejandro Hernández – Sobrino, Naranjo