Dijon – Lyon 4:2 (kon.) | Nancy – Guingamp 0:2 (kon.) | Montpellier – Rennes 1:1 (kon.)
Nice – Lille 1:1 (kon.) | Caen – Bastia 2:0 (kon.) | Méty – Angers 2:0 (kon.)
OGC Nice
1:1 (1:1)
Lille OSC
Sobota 27.08.2016, 20:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Vítejte u onlajn přenosu utkání třetího kola francouzské Ligue 1, v němž domácí OGC NICE přivítá v Allianz Riviera v Nice LILLE OSC.

OGC NICE

Nice začalo novou ligovou sezónu stejně dobře, jak zakončilo tu minulou, kdy poslední dvě kola vyhrálo. Také v novém ročníku dokázali dvakrát vyhrát, v prvním kole porazilo Stade Rennes na svém stadionu 1:0, ve druhém kole pak dokázalo vydolovat tři body také na hřišti Angers.

LILLE OSC

Lille se vzpamatovává z nepovedeného vystoupení ve 3. předkole Evropské ligy, kdy neuspělo s FK Qäbälä, což se vůbec nečekalo. Hned poté přišlo i první kolo nového ligového ročníku, kdy Lille prohrálo 2:3 v Métách. Ve druhém kole pak Lille porazilo doma Dijon FCO 1:0 a i dnes na hřišti Nice bude chtít vybojovat nějaké body.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

OGC Nice: Cardinale – Pereira, Baysse, M. Sarr, Dalbert – Koziello, Bodmer, Seri – Cyprien, Pléa, Eysseric.
    Náhradníci: Hassen – Souquet, Dante, Lusamba, Walter, Marcel, Bosetti.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Civelli, Soumaoro, Béria – Sankharé, Amadou – Amalfitano, Benzia, Bauthéac – Éder.
    Náhradníci: Maignan – Sunzu, J. Palmieri, Pavard, Mendes, Bissouma, de Préville.

Rozhodčí: Letexier – Lamouche, Mugnier.

Oba týmy právě nastupují na trávník.

1

3
    Zatím opatrný úvod zápasu, míč mají hosté.

4
    Eric Bauthéac fauluje Bodmera, míč získávají domácí.

4
    Nice právě vstřelilo branku!
    VINCENT KOZIELLO se důrazně prodral do vápna Lille, mezitím se zbavil hned dvou bránících hráčů a poté i dokázal gólově zakončit.
    4. Vincent KOZIELLO - 1:0

5
    Skvělý vstup domácích do zápasu, nyní je řada na fotbalistech Lille.

6
    Akce Lille po pravé straně, ale vše končí nepřesnou přihrávkou.

7
    Nakonec Lille získává výhodu volného kopu na polovině Nice.

8
    Yassine Benzia rozehrál, ale obrana Nice míč odvrací alespoň do autu, hosté vhazují z pravé strany.

9
    Míč mají domácí, nepřesný pas Sarra, hosté ale pouze odkopávají do autu.

10
    Valentin Eysseric obešel bránícího hráče na levé straně a udělal si střeleckou pozici u vápna Lille, pak ale trefil pouze boční síť.

11
    Odkop od branky Nice, Cardinale posílá míč až na polovinu soupeře.

12
    Volný kop hostů na polovině Nice rozehraje Bautheac.

13
    Nice má k dispozici rohový kop z pravé strany.

14
    Míč končí v autu, ale vhazují domácí, z levé strany, konkrétně Dalbert.

16
    Sankharé bude rozehrávat volný kop na útočné polovině.

17
    Parádní individuální akce Bauthéaca, který si i mezi dvěma obránci zpracoval špičkou míč a poté i vystřelil, ovšem chybělo to podstatné – trefit bránu.

18
    Statistika držení míče: 53% : 47%.

20
    Rohový kop pro Lille, hosté rozehrají z levé strany.

21
    Bauthéac poslal míč před branku, kde ale domácí defenziva odvrací.

22
    Až ke Cardinalemu směřuje míč a gólman Nice se tak zapojuje v pozici falešného libera do rozehrávky.

23
    Eysseric faulován u půlicí čáry a domácí tak zůstávají u míče.

24
    Další volný kop hostů, faulů domácích přibývá.

25
    Corchia se dral z pravého křídla do zakončení, ale míč mu uskočil, odkop od branky Nice.

26
    Diváci již pískají, nyní se domácí nemohou dostat přes půlící čáru a navíc neustále faulují.

27
    Lille právě vstřelilo branku!
    A přišlo to, co přijít muselo, domácí byli hodně pasivní a dostali se pod tlak. Na levé straně se dostává, po přihrávce Banzii, FRANCK BÉRIA, který dokázal prostřelit Cardinaleho.
    27. Franck BÉRIA - 1:1

29
    Rozhodčí Letexier dává oběma týmům krátkou přestávku na občerstvení.

30
    Sudí již dává oběma týmům pokyn k znovuzahájení hry.

31
    A Lille pokračuje v aktivní hře a znovu kombinuje na polovině Nice.

33
    Lille má nyní znatelnou převahu, byť se k pokutovému území Nice dostává poměrně málo.

35
    Centr z pravé strany míří do vápna Nice, Ricardo Pereira odhlavičkovává do autu.

36
    Po delší době se také do hry dostávají domácí, kteří ale nemohou přejít přes půlící čáru.

37
    Rohový kop pro Lille, hosté rozehrají z pravé strany.

37
    Bránící Cyprien odehrál míč na další roh, ten bude Bauthéac rozehrávat z levé strany.

38
    Míč směřuje z levé strany do vápna Nice, kde ale bránící Baysse odehrál do bezpečí.

40
    Posledních pět minut prvního poločasu, který nabídl jen průměrný ligový fotbal, byť jsme viděli dva góly, ovšem to bylo asi tak všechno, jinak se hraje bez šancí.

42
    Rohový kop Lille, znovu z levé strany, rozehrávat tak bude Bauthéac.

43
    Před Éderem odhlavičkovává bránící Sarr, míč však zůstává na polovině Nice.

44
    Volný kop pro Lille, tentokrát je to v těsné blízkosti vápna Nice, ovšem z pravé strany, z ostrého úhlu.

45
    Na zadní tyči si na centr Sankharého naskočil Benzia, který však branku Nice netrefil.

45+2
    Ve druhé minutě nastaveného času pokračují hosté ve své dominanci a v klidu kombinují u půlící čáry.

45+2

Který z týmů obdrží první červenou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Po prvním poločase svítí na ukazateli skóre nerozhodný výsledek, ale více ze hry mají hosté. Ti sice brzy inkasovali, pak ale převzali aktivitu a výsledkem budiž vyrovnávací gól Bérii. Lille má územní převahu, nicméně dostat se do šance je i pro hostující tým zatím nadlidský úkol a tak se hraje převážně v blízkosti půlící čáry.

Druhý poločas začne přibližně v 21:03.

46

48
    Diváci hned v úvodu druhého poločasu pískají, to poté, kdy znovu hrají pouze hosté.

49
    Žlutou kartu dostává Dalbert (OGC Nice) a může být rád, protože Édera stáhl přesně na hranici pokutového území, to mohla být penalta!

50
    Vůbec ne špatná střela Bauthéaca, který to zkusil k bližší tyči, tam si to ale pohlídal Cardinale.

52
    Lille s míčem u půlící čáry, domácí stále pouze vyčkávají na to, co předvede soupeř.

55
    Enyeama má míč a rozehrává od své branky.

57
    Poloprázdná Allianz Riviera sleduje sotva průměrný ligový fotbal.

58
    Po dlouhé době až nyní nějaké vzrušení, kdy se ke střele dostal Koziello, který ale Enyeamu neprostřelil.

60
    Je za námi hodina hry, stav je stále nerozhodný 1:1 a stále platí, že více ze hry mají hosté.

61
    Seri posílá spíše propagační střelu zpoza vápna Nice, míč končí několik metrů vedle branky.

62
    Benzia stahuje na trávní Seriho, míč mají domácí.

63
    Žlutou kartu dostává Mathieu Bodmer (OGC Nice) za zatažení za dres Benzii.

64
    Žlutou kartu dostává Franck Béria (Lille OSC).

65
    Odkop od branky Nice, míč se však rychle vrací a Cardinale tentokrát volí rozehrávku místo výkopu.

66
    Ricardo Pereira si netroufl na průnik z pravého křídla a vrací míč zpět.

67
    Odvaha nechyběla Koziellovi, který se svým typickým způsobem prodral do zakončení a vypálil, Enyeama skvělým zákrokem vyráží na roh.

68
    Z rohového kopu se domácí nedokázali dostat do zakončení, míč má Enyeama, který rychle rozehrává.

69
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Eric Bauthéac, přichází Nicolas de Préville.

70
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mathieu Bodmer, přichází Rémi Walter.

72
    Corchia rozehrává volný kop hostů.

73
    Míč směřuje do autu, domácí budou vhazovat z levé strany, na své polovině.

75
    Nyní se hraje převážně ve středu hřiště, ani jeden z týmů nemá zřetelnou převahu.

76
    Domácí se snaží něco vymyslet, ale končí u půlící čáry a míč se vrací zpět do obrany.

77
    Baysse ale také neví, co s míčem, tak ho nakopne dopředu, aniž by ho kdokoliv z jeho spoluhráčů měl šanci zasáhnout...

80
    Posledních deset minut tohoto utkání, Éder bojuje proti přesile bránících hráčů v pokutovém území Nice, k míči se nedostal.

81
    Na druhé straně centruje Dalbert, ale míč končí v rukavicích Enyeamy.

82
    Žlutou kartu dostává Ibrahim Amadou (Lille OSC) za stažení Cypriena na trávník.

83
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Yassine Benzia, přichází Ryan Mendes.

83
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Franck Béria, přichází Julian Palmieri.

85
    Lille se drží na útočné polovině, hosté nyní hledají cestičky k pokutovému území soupeře.

88
    De Préville hlavou posílá míč do břevna! Hosté měli velkou šanci, kterou ale nevyužívají.
    88. De Préville (LIL) mohl rozhodnout utkání, trefuje jen břevno domácí branky.

89
    Rohový kop pro Lille, z pravé strany rozehraje Amalfitano.

89
    Nakonec před dotírajícím Éderem sbírá míč Cardinale, který hned rozehrává.

90
    A zahrozili i domácí, kdy šanci domácích zneškodnil fantastickým zákrokem Enyeama. Rohový kop pro Nice.
    90. Enyeama skvělým zákrokem podržel svůj tým

90+1
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Valentin Eysseric, přichází Arnaud Lusamba.

90+3
    Ve třetí minutě nastaveného času zkouší domácí projít k pokutovému území Lille.

90+4

Utkání končí zaslouženou remízou, byť v samém závěru měly oba týmy šanci ke skórování. Nicméně do té doby to byl vyrovnaný fotbal, hrálo se převážně ve středu hřiště, bez šancí na jedné či druhé straně a výsledek tak odpovídá průběhu zápasu.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:03:41)