Lokeren – Mouscron 2:1 (kon.) | Westerlo – Mechelen 1:2 (kon.) | Sint-Truiden – Kortrijk 1:2 (kon.)
Oostende – Waasland-Beveren 2:1 (kon.)
Sporting Lokeren
2:1 (1:0)
Royal Excel Mouscron
Sobota 27.08.2016, 18:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická liga • 5. kolo

Pro dnešek je to ode mne vše, budu se s vámi těšit na shledanou u dalších přenosů. Příjemný večer! (20:02:01)

Je konec! V druhém poločase byl k vidění poměrně vyrovnaný výkon obou celků, nicméně domácí si v 79.minutě dokázali zaslouženě navýšit své vedení a po inkasované brance v první minutě nastavení si už pohlídali zbylé minuty a mohou se tak radovat z vydřených třech bodů. Mouscron ve druhé půli působil mnohem lépe, než v té první, obzvláště pak tedy v samotném závěru, takže by se dalo říct, že Markovičova branka byla zaslouženým čestným gólem.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 8:4.

90+5

90+4
    Barry nyní zajímavým způsobem pozdržel rozehrávku výkopu od brány, když za bránou objal pořadatelku podávající mu balón.

90+3
    Lokerenští získávají drahocenné vteřinky k dobru u rohového praporku hostí.

90+2
    V samotném závěru zápasu vidí žlutou kartu také Mirić, jenž drobným přistrčením pomohl Olingovi k zemi.
    90+1. MARKOVIČ - 2:1

90+1
    Mouscron právě vstřelil branku! Že by přece jen ještě bylo drama? Domácí hráči nechali FILIPU MARKOVIČOVI úplně volný střed hřiště, sám Markovič chtěl sice nejdříve přihrávat, ale pak si míč posunul na střed ke střele a zavěsil svou střelu přesně na zadní tyč!

90
    De Ridder se nyní vystavil taktickému ofsajdu, útočník Lokerenu se bez protestů a odmluv rychle vrací bránit.

89
    Domácí, hrající v černých dresech, si již snaží pohlídat zbytek zápasu v bezpečné vzdálenosti od vlastní brány.

88
    Barry posílá míč výkopem od brány daleko na soupeřovu polovinu hřiště.

87
    Po centru od rohového praporku se do zakončení hlavou dostal Mulić, který však poslal balón zpátky do zámezí.

86
    Rohový kop pro Royal Mouscron-Péruwelz.

85
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Patosi, přichází De Ridder.

84
    Domácí hráči jsou nyní na koni a poklidně kombinují na soupeřově polovině hřiště.

83
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Hubert, přichází Olinga.

80
    Zatím co domácí hráči oslavují vstřelenou branku, u postranní čáry se skácel k zemi jeden z dvojice čárových rozhodčí, jenž je nyní ošetřován.
    79. JAJÁ - 2:0