Vltavín – Jirny 0:1 (kon.) | Vyšehrad – Olympia Radotín 1:4 (kon.) | Benešov – Litoměřicko 0:5 (kon.)
Domažlice – Chrudim 0:1 (kon.) | Dobrovice – Tachov 5:1 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
0:1 (0:1)
MFK Chrudim
Sobota 27.08.2016, 17:00 • Postřekov • Česká fotbalová liga • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezké odpoledne, fotbalová ČFL má dnes na programu třetí kolo sezony 2016/17. V něm se střetne Jiskra Domažlice s MFK Chrudim. Výkop je naplánovaný na 17:00 a textovým přenosem vás provede Vít Muzikář.

Jiskra Domažlice
    Domácí fotbalisté si na úvod nové sezony pořádně zastříleli. V prvním zápase porazili po velké přestřelce Jirny 5:3, přičemž v poločase byl stav nerozhodný 2:2. O poznání méně branek nabídlo druhé utkání Jiskry v Tachově, kde hosté vyhráli 1:0 brankou Daniela Černého. Domažlice se mohou spolehnout na služby útočníka Pavla Fořta, hráče, který kdysi oblékal dres pražské Slavie a ještě na jaře pomáhal k zisku ligového titulu Viktorii Plzeň.

MFK Chrudim
    Hostující hráči si v úvodu sezony připsali tři body, protože přemohli na domácím hřišti Benátky nad Jizerou v poměru 2:1. Posléze prohráli přestřelku na hřišti Záp 1:3, ačkoliv vstřelili první branku utkání. V současné tabulce ČFL je MFK na desátém místě, jejich dnešní soupeř na druhé příčce.

Rozhodčí
    Hlavním sudím tohoto utkání byl zvolen Zdeněk Vaňkát, roli pomezních rozhodčích se poté zhostí dvojice Michal Kapoun – Ivan Teuber.

Jiskra Domažlice: Švihořík – Černý, Chocholoušek, Bauer, Mužík (C), Špírek, Braun, Bezdička, Roubal, Hrubý, Piroch
    Náhradníci: Šiman – Bláha, Hojda, Buršík, Došlý, Javorský, Fořt

MFK Chrudim: Mrázek – Krčál, Radouš (C), Luptovský, Kučera, Langr, Štoček, Klapka, Řezníček, Mastík, Mlynka
    Náhradníci: Zíma – Stránský, Dostálek, Hauf, Ráliš, Tlapák, Kopecký

Rozhodčí: Vaňkát – Kapoun, Terber.

1

1
    Rozhodčí Vaňkát právě zahájil utkání ČFL mezi Domažlicemi a Chrudimí. Sázkové kanceláře favorizují domácí celek, tak uvidíme, jak dnešní utkání dopadne.

1
    Jako první se musí bránit hostující fotbalisté, Na vlastní polovině drží míč hráči Jiskry!

2
    Nějakou půl minutu držel domácí celek míč, ale posléze o něj přišel. Nyní je na tahu hostující mužstvo z Chrudimi.

3
    Tahle akce nebyla vůbec špatná, domácí obrana musela hasit požár na vlastní polovině pouze za cenu prvního rohového kopu utkání. Jak tato standardní situace dopadne?

4
    Před brankářem Švihoříkem nastala vážnější akce Chrudimi, ale to už si bere míč brankář Domažlic a bude vykopávat.

4
    Ale míč si opět přivlastnili hostující hráči, jeden z nich vypálil vedle branky, kterou v prvním poločase hájí Švihořík.

5
    Útok domácího mužstva neměl dlouhého trvání, Domažlice se dostaly přes střed hřiště, ale to bylo vše z této akce.

6
    Akce Chrudimi nekončí první brankou zápasu, Švihořík bude nyní dirigovat hru Domažlic.

7
    Po výkopu domácího brankáře Švihoříka se hráč Domažlic sice dostal k zakončení, ale jeho střela pouze minula branku MFK Chrudim.

7
    Tak s tímhle asi domácí trenér nepočítal. Je tady první střídání zápasu, a to hned v sedmé minutě. Zřejmě se jedná o vynucený zásah do jedenáctky hráčů na hřišti. Braun dnes dohrál, nahradí ho Javorský.

8
    Outsider zápasu zapsal další kus do statistiky " střely mimo branku". Míč si bere Švihořík.

10
    Brankář favorita dnešního zápasu si odkop ještě jednou zopakoval, ale jeho spoluhráči nepředvedli nic závratného v útoku. Vhazovat bude Chrudim.

11
    Hráč Domažlic fauloval soupeře na obranné polovině Chrudimi a protože si toho sudí Vaňkát všiml, tak je z toho volný přímý kop pro hosty.

12
    Jenže posléze se provinil v blízkosti středu hřiště také hostující fotbalista, takže míč budou mít na kopačkách opět hráči Domažlic.

13
    Nejprve se hráči Chrudimi hnali do útoku, ale ke střele se nedostali, následoval protiútok fotbalistů Domažlic, jenž byl zakončený střelou vedle branky, kterou hájí brankář Mrázek.

15
    Tudy cesta k první brance zápasu nevede. Hráč Chrudimi nejenže nedostal míč mezi tři tyče, ale poslal jej mimo branku Švihoříka, brankáře Domažlic.

16
    Viděli jsme druhý rohový kop zápasu a opět jej zahrával hostující hráč, načež fotbalista Chrudimi fauloval, takže z této standardní situace nic nebude.

18
    Oba MFK zastavila rodící se útok hráčů Jiskry, následně šel míč do zámezí od fotbalisty Domažlic, takže vhazovat na vlastní polovině bude hostující mužstvo.

20
    Nejenže se po třetím rohovém kopu Chrudimi v dnešním zápase v Domažlicích nedokázali hosté prosadit, ale poté jeden z hráčů MFK fauloval.

21
    Chrudim zvyšuje své vedení ve statistice rohových kopů na 4:0. Navíc má posléze k dispozici zajímavý přímý kop z blízkosti vápna Domažlic, ale brankář Švihořík zatím není prvním brankářem, který dnes inkasoval.

22
    Domažlice se sice dostaly k míči, ale také o něj přišli. Vhazovat bude MFK Chrudim.

23
    Útok domácích po autovém vhazování na ofenzivní polovině Jiskry nepřinesl první trefu tohoto mače.

25
    V prvních pětadvaceti minutách zápasu je střelecky aktivnější hostující celek. Hráč MFK Chrudim ale poslal hrací předmět vedle svatyně Domažlic.

27
    Na programu dne je autové vhazování Jiskry Domažlic nedaleko od středu hřiště. Dostane se favorit zápasu do vážnější akce?

29
    Ne! Tento útok měl skutečně jepičí život, u míče už jsou hráči hostující MFK Chrudim.

30
    Na konci první půlhodiny zápasu Domažlice – Chrudim se domácí hráč dostal k zakončení, jenže jeho střela zaslouží přívlastek nepřesná. Mrázek bude vykopávat.

32
    Útok Domažlic, kdy se hráči Jiskry dostali už na vlastní útočnou polovinu, právě skončil. Hrací předmět mají na svých kopačkách fotbalisté Chrudimi.

33
    Domácí fotbalisté budou rozehrávat volný přímý kop z hranice poloviny hřiště. Chrudim se nyní bude muset bránit.

35
    Útok fotbalistů hostujícího MFK Chrudim byl zakončený střelou, na kterou ale včas zareagoval brankář Jiskry Domažlic Švihořík.

36
    Na konci šestatřicáté minuty jsme viděli volný přímý kop ze solidní blízkosti pro hostující fotbalisty, ale nakonec se obrana Jiskry Domažlic ubránila.

37
    Míč drží domácí hráči. Domažlice budou vhazovat z poloviny hřiště.

39
    Jenže nyní byla opět zaměstnaná obrana favorita dnešního střetnutí ČFL, brankář Švihořík ale nemusel zasahovat proti střele jednoho ze soupeřů. Následjue odkop od branky Domažlic.

40
    U míče jsou fotbalisté Chrudimi, jeden z nich si bere míč a bude vhazovat na útočné polovině hostujícího mužstva.

41
    Následovala ale ztráta, která ovšem neměla fatální následky pro fotbalisty Chrudimi. Mrázek si bere balon a bude vykopávat od vlastní branky.

42
    Hra se přelévá ze strany na stranu, oba celky si míče užily skutečně pouze na chvíli.

44
    Domácí se hnali do útoku a hostující fanoušci se museli potit, třebaže na vině nebylo dnešní slunečné počasí. Naštěstí pro ně ale z této akce nic nebylo.

45
    V době, kdy Domažlice vhazují z poloviny hřiště, nám začíná poslední minuta prvního poločasu. Dočkáme se ještě branky?

45+1
    Hlavní rozhodčí tohoto mače Vaňkát se rozhodl, že nad rámec úvodní půle nastaví ještě jednu minutu.

45+2
    Jedna z posledních šancí Domažlic v prvním poločase. Je tady volný přímý kop pro domácí fotbalisty.

45+3
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Ale pozor! Domažlice se musely bránit. V poslední minutě prvního poločasu přichází klasický gól do šatny, který může hodně povzbudit fotbalisty Chrudimi. Tato branka může mít v konečném účtování obrovskou hodnotu! TOMÁŠ MLYNKA posílá hosty do vedení.

45+3

Více než pětačtyřicet minut jsme čekali na první přesný zásah tohoto mače, ale přece jen jsme se před pauzou dočkali. Nejenže Chrudim v prvním poločase předčila svého soupeře v rohových kopech, ale ona dokonce vede nad Domažlicemi 1:0. Favorit zápasu se tedy zatím nedokázal prosadit. Změní se to ve druhém poločase, který začíná v 18:07?

46

46
    Druhá půle utkání mezi Domažlicemi a Chrudimí byla zahájena hvizdem Zdeňka Vaňkáta.

47
    Míč měli na kopačkách hráči Chrudimi. Nakonec šel ale od fotbalisty hostujícího mužstva míč do zámezí.

48
    Jan Švihořík musel být koncentrovaný na pokus svého soupeře, hráče Chrudimi, ale míč nepustil podruhé v dnešním zápase za svá záda! Jak zareagují jeho spoluhráči?

49
    Rohový kop hostujícího týmu nic nepřinesl, před chvíli zmiňovaný Švihořík bude vykopávat.

51
    Domácí fotbalisté se dostali do solidní příležitosti, jejich útok ale srovnávací brankou neskončil. Fotbalová deprese Jiskry z toho, že dnes zatím nevstřelila branku, nadále pokračuje.

52
    Kontr fotbalistů Chrudimi byl celkem zajímavý, nicméně k zakončení se hráči MFK nedostali. U míče je tak domácí Jiskra Domažlice.

52
    Jak uvede míč do hry Lukáš Mrázek, brankář fotbalistů Chrudimi, tedy outsidera dnešního střetnutí?

53
    Ani akce Chrudimi nepřinesla druhý gól dnešního zápasu, za stavu 0:2 by to z pohledu Jiskry ještě nebylo hotové, ale určitě by museli domácí fotbalisté volat SOS.

55
    Po volném přímém kopu Jiskry se domácí Domažlice sice dostaly do útoku, ale nikoliv k zakončení. K tomu je obrana MFK Chrudim nepustila!

56
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Luptovský, přichází Kopecký.

56
    Akce Domažlic neskončila větším zaměstnáním brankáře Lukáše Mrázka.

58
    Po autovém vhazování se hosté dostali ke střele. Statistici si mohou zapsat střelu mimo k hostujícímu mužstvu.

59
    Po útoku MFK se brankář Jan Švihořík míče ani nedotkl, nicméně hostující mužstvo bude vhazovat.

60
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Špírek, přichází Došlý.

61
    Po druhém střídání domácích v dnešním zápase s Chrudimí následuje odkop od branky Lukáše Mrázka!

62
    A útok, který začal svým výkopem brankář Chrudimi končí nepřesnou střelou. Švihořík si nemusel zapsat zákrok.

64
    Ofenzivní akci domácí Jiskry zastavuje hvizd sudího Vaňkáta, je tady volný přímý kop pro Chrudim na polovině hostujícího týmu.

64
    Žlutou kartu dostává Došlý (Jiskra Domažlice).

65
    Viděli jsme vůbec první žlutou kartu zápasu, následně se hosté nedokázali prosadit ze své akce, vhazovat budou tak domácí Domažlice.

67
    K vidění byl šestý roh MFK, Jiskra nemá zatím na svém kontě ani jeden. U míče byli po této standardní situaci nadále hostující fotbalisté, ale o hrací předmět přišli.

68
    Chrudim se žene za druhou brankou, ale nyní bude vhazovat Jiskra Domažlice, a sice na vlastní polovině.

68
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Mlynka, přichází Dostálek.

68
    Žlutou kartu dostává Roubal (Jiskra Domažlice).

70
    Domažlice by moc chtěly minimálně penalty, ale na vyrovnání zatím nedosáhly. Změní se to po autovém vhazování na útočné polovině Jiskry?

70
    Ne! Míč má v držení hráč Chrudimi, který bude vhazovat.

73
    Fotbalisté MFK chtějí ale své vedení a šance na zisk tří bodů na hřišti druhého celku ČFL zvýšit. Nyní ovšem jeden z hostů fauloval soupeře.

74
    Domažlice nechtějí tento zápas ztratit, fotbalista Jiskry zaměstnal Lukáše Mrázka, ale ten míč chytil před brankovou čárou.

75
    Žlutou kartu dostává Chocholoušek (Jiskra Domažlice).

76
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kučera, přichází Ráliš.

77
    Útok Chrudimi pokračoval již sedmým rohovým kopem hostujícího celku v tomto utkání. Míč mají nadále na svých kopačkách hostující hráči.

78
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Roubal, přichází Buršík.

79
    Je tady faul hostujícího fotbalisty a také s ním spjatá žlutá karta! Dostává ji Štoček

80
    Fotbalisté Domažlic se tlačili do útoku, ale nakonec je z toho pouze odkop od svatyně Lukáše Mrázka!

82
    Času už Jiskře zrovna dvakrát moc nezbývá. Chrudim navíc bude vhazovat ze středu hřiště. A bude také střídat, odchází Klapka, přichází Hauf.

85
    Chrudim drží míč na svých kopačkách, snaží se o druhou branku zápasu, která by utkání zřejmě rozhodla, nyní bude vhazovat.

86
    Po přímém kopu z dobré pozice pokračují domácí v útoku. Je tady první rohový kop v zápase pro Jiskru Domažlice.

87
    Žlutou kartu dostává Mastík (MFK Chrudim).

88
    Chrudim přežila standardní situaci soupeře, teď má k dispozici volný přímý kop na vlastní polovině.

89
    Žlutou kartu dostává Mrázek (MFK Chrudim).

89
    Sudí Vaňkát právě oznámil, že přidá ke klasickým devadesáti minutám ještě tři minuty navíc.

90
    Jiskra Domažlice vhazuje na vlastní polovině a musí spěchat. Čas pro ni utíká hodně rychle, pro hosty naopak pomalu.

90+1
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Štoček, přichází Tlapák.

90+1
    V první nastavené minutě po taktickém střídání hostů mají domácí k dispozici volný přímý kop ze středu hřiště.

90+2
    Hosté ale přežili útočné snažení domácích a navíc budou vhazovat.

90+2
    Domažlicím se čas neúprosně krátí. Chrudim má k dispozici volný přímý kop, takže pošetří další vteřiny.

90+3
    Žlutou kartu dostává Mužík (Jiskra Domažlice).

90+4

Fotbalisté MFK Chrudim poráží Domažlice na hřišti Jiskry v utkání ČFL 1:0 díky brance Tomáše Mlynka z nastavení prvního poločasu. Jedná se o druhou výhru hostů v letošní sezoně. Domácí fotbalisté naopak dvou vítězstvích poprvé ztratili body!

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! (19:11:57)