Vltavín – Jirny 0:1 (kon.) | Vyšehrad – Olympia Radotín 1:4 (kon.) | Benešov – Litoměřicko 0:5 (kon.)
Domažlice – Chrudim 0:1 (kon.) | Dobrovice – Tachov 5:1 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
0:1 (0:1)
MFK Chrudim
Sobota 27.08.2016, 17:00 • Postřekov • Česká fotbalová liga • 3. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! (19:11:57)

Fotbalisté MFK Chrudim poráží Domažlice na hřišti Jiskry v utkání ČFL 1:0 díky brance Tomáše Mlynka z nastavení prvního poločasu. Jedná se o druhou výhru hostů v letošní sezoně. Domácí fotbalisté naopak dvou vítězstvích poprvé ztratili body!

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Mužík (Jiskra Domažlice).

90+2
    Domažlicím se čas neúprosně krátí. Chrudim má k dispozici volný přímý kop, takže pošetří další vteřiny.

90+2
    Hosté ale přežili útočné snažení domácích a navíc budou vhazovat.

90+1
    V první nastavené minutě po taktickém střídání hostů mají domácí k dispozici volný přímý kop ze středu hřiště.

90+1
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Štoček, přichází Tlapák.

90
    Jiskra Domažlice vhazuje na vlastní polovině a musí spěchat. Čas pro ni utíká hodně rychle, pro hosty naopak pomalu.

89
    Sudí Vaňkát právě oznámil, že přidá ke klasickým devadesáti minutám ještě tři minuty navíc.

89
    Žlutou kartu dostává Mrázek (MFK Chrudim).

88
    Chrudim přežila standardní situaci soupeře, teď má k dispozici volný přímý kop na vlastní polovině.

87
    Žlutou kartu dostává Mastík (MFK Chrudim).

86
    Po přímém kopu z dobré pozice pokračují domácí v útoku. Je tady první rohový kop v zápase pro Jiskru Domažlice.

85
    Chrudim drží míč na svých kopačkách, snaží se o druhou branku zápasu, která by utkání zřejmě rozhodla, nyní bude vhazovat.

82
    Času už Jiskře zrovna dvakrát moc nezbývá. Chrudim navíc bude vhazovat ze středu hřiště. A bude také střídat, odchází Klapka, přichází Hauf.

80
    Fotbalisté Domažlic se tlačili do útoku, ale nakonec je z toho pouze odkop od svatyně Lukáše Mrázka!