Gruzie – Rakousko 1:2 (kon.) | Srbsko – Irsko 2:2 (kon.) | Wales – Moldavsko 4:0 (kon.)
Izrael – Itálie 1:3 (kon.) | Španělsko – Lichtenštejnsko 8:0 (kon.) | Chorvatsko – Turecko 1:1 (kon.)
Ukrajina – Island 1:1 (kon.) | Finsko – Kosovo 1:1 (kon.)
Srbsko
2:2 (0:1)
Irsko
Pondělí 05.09.2016, 20:45 • Marakana, Bělehrad (Srbsko) • Kvalifikace MS (Evropa)

90+4
    Konec zápasu. Do tabulky kvalifikační skupiny D si tedy oba celky připisují po jednom bodu. Srbsko bylo většinu zápasu lepší, o čemž hovoří jasně statistika držení míče 70%:30%. Irové dokázali vstřelit rychlý gól, ve druhém poločase se domácím povedl obrat na 2:1 a rozhodla zřejmě situace ze 72. minuty, kdy Pavlović v jasné šanci trefil břevno. Hosté se pak vybičovali k náporu a dokázali vyrovnat, s bodem budou tedy v důsledku zřejmě spokojenější.
    To je ode mě pro dnešní večer vše a těším se zase někdy na onlajnech nashledanou. (22:37:54)

90+3
    Hosté u míče, Murphy to zkoušel individuálně, ale míč mu utíká k Rajkovićovi, který okamžitě zakládá protiútok. Zřejmě poslední šance rozhodnout.

90+2
    Ještě taktické střídání hostů: místo útočníka Longa přichází na hřiště Clark.

90+2
    Jeden z Irů je ošetřován na trávníku, mezitím bylo oznámeno tříminutové nastavení, už teď z něj ale více než jedna minuta uplynula, aniž by se hrálo.

90
    Srbové útočí, jenže dva Rukavinovy pokusy o centr irská obrana odvrátila a pak je pískán útočný faul Kataiovi.

88
    Žlutou kartu dostává Glenn Whelan (Irsko).

87
    Žlutou kartu dostává Aleksandar Katai (Srbsko).

87
    Další roh Srbů nepřinesl střelecký pokus, posléze se pro ztečovanou hlavičku Randolph jen shýbl.

85
    Obrovitánská šance domácích! Už se zdálo, že rozehrávku rohu překombinovali, pak ale Tadić objevil na penaltové značce zapomenutého Ivanoviće, jeho střelu Randolph vyrazil před sebe přímo do spoluhráče Walterse, od něhož se míč vracel zpátky do brány. Tam ale zasáhl včas Coleman a vykopl z brankové čáry. Jestli nebyl míč celým objemem za ní, tak půlkou určitě.

85
    Pavlovićův sražený centr znamená další roh pro balkánský celek.

84
    Navzdory terénu se hraje opravdu krásný fotbal, Irové byli většinu zápasu pod tlakem, ale v pravý čas zapnuli. Výsledek je ještě zcela otevřený.

82
    Srbsko má pro dnešek dostřídáno, Kostiće vyměnil na poslední úsek Katai.
    80. Daryl MURPHY - 2:2

80
    Irsko právě vstřelilo branku!
    Hosté kopali teprve druhý roh v zápase, na Bradyho centr si naběhl DARYL MURPHY a prudkou hlavičkou zblízka po pouhých 4 minutách na hřišti vyrovnává skóre!

78
    Irský nápor chvilkově odvrací brankář Rajković, ale hosté zůstávají u míče. Do Bradyho centru se položil McClean a jeho hlavička končí těsně nad domácí brankou.

77
    Žlutou kartu dostává Matija Nastasić (Srbsko).

77
    Střídají také domácí: Filipa Mladenoviće nahradil na hřišti Duško Tošić.

76
    Střídá Irsko: ze hřiště odchází Jeffrey Hendrick, přichází Daryl Murphy.

74
    Walters dostal míč z Hendrickova centru do sítě, ale radost hostů měla jepičí život, gól padl z ofsajdu.