Benátky n/J – Tachov 1:3 (kon.) | Chrudim – Jirny 1:2 (kon.) | Zápy – Litoměřicko 0:1 (kon.)
Domažlice – Písek 1:0 (kon.) | Dobrovice – Králův Dvůr 1:2 (kon.) | Vltavín – Hořovicko 3:0 (kon.)
Benešov – Olympia Radotín 0:4 (kon.) | Štěchovice – Vyšehrad 0:2 (kon.) | Táborsko akademie – Převýšov 0:4 (kon.)
SK Benátky nad Jizerou
1:3 (1:1)
FK Tachov
Středa 07.09.2016, 17:00 • Městský stadion, Benátky nad Jizerou • Česká fotbalová liga • 16. kolo

Máme u konce druhou půli, ve které jasně dominoval tým z Tachova. V 63. minutě z přímého kopu zvýšil skore Folejtar, následně stvrdil výhru hostí v minutě 73. Dvořák. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou! (18:55:07)

90

90
    Dvořák předběhl oba stopery, avšak jeho následnou střelu krásně vyrazil Bojčuk!

89
    Druhý roh v rychlém sledu pro Tachov, opět byl zahráván blízko rohovému praporku.

88
    Hosté zahráli rohový kop na krátko, míč se poté snažili udržet co nejblíže rohu hřiště.

86
    Korec si nedovoleně vyšlápl na Knakala, kterému se to nelíbí. Oba kohouty musí oddělit pomezní rozhodčí.

85
    Ondřej Stružka nastupuje na plac namísto Michala Mlynaříka.

84
    Hra se odehrává okolo středového kruhu, ani jeden tým nikam nespěchá.

82
    O pár kliček se pokusil Habart, ale Gyimah učinil kličkované přítrž.

81
    Ion Butnaru míří na hřiště, z hřiště naopak míří Dominik Hradecký.

80
    David Vaněček je vystřídán Markem Rudou.

79
    Několik centimetrů před rohem vápna zahrával Vaněček přímý kop, ale míč zakroutil mezi tři tyče.

77
    Po krásném pasu se ocitl ve slibné pozici Korec, ale jeho střele chyběla razance.