Benátky n/J – Tachov 1:3 (kon.) | Chrudim – Jirny 1:2 (kon.) | Zápy – Litoměřicko 0:1 (kon.)
Domažlice – Písek 1:0 (kon.) | Dobrovice – Králův Dvůr 1:2 (kon.) | Vltavín – Hořovicko 3:0 (kon.)
Benešov – Olympia Radotín 0:4 (kon.) | Štěchovice – Vyšehrad 0:2 (kon.) | Táborsko akademie – Převýšov 0:4 (kon.)
SK Zápy
0:1 (0:1)
FK Litoměřicko
Středa 07.09.2016, 17:00 • Teletník Aréna, Zápy • Česká fotbalová liga • 16. kolo

Je dobojováno! Litoměřicko si z dnešního předehrávaného zápasu 16.kola odváží překvapivě všechny 3 body, když dokázalo potrestat zaváhání domácích hráčů v závěru prvního poločasu. Ve druhé půli se Zápy usilovně snažily o vyrovnání, avšak několikrát si přitom zbytečně zavařily. Za vyzdvihnutí stojí na straně celku z Litoměřic brankář Jiří Měsíček, jenž dnes podal výborný výkon a po zásluze je odměněn čistým kontem.

Ze Záp je to dnes ode mne vše. Hezký zbytek středečního večera! (18:56:23)

90+3

90+3
    Svobodův centr do vápna opět likviduje Jiří Měsíček!

90+2
    Radim Jíra musel nutně přerušit rozvíjející se brejk hostů, a tak se také stalo, avšak za cenu žluté karty.

90+1
    Rohový kop pro domácí. I tentokrát jsou však hosté úspěšnější.

90
    Hosté již s rozehrávkou příliš nepospíchají. Nastavovat se budou tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Měsíček znovu s přehledem likviduje vysoký centr do vápna.

88
    Čárový asistent hlavního rozhodčí signalizuje útočný faul Kacafírka, schyluje se nejspíše k poslednímu útoku Záp a dost možná také k výhře Litoměřicka.

86
    Domácí dostávají rychle balón pod svojí kontrolu a ženou se vpřed s jasným cílem vyrovnat.

85
    Nyní se předvedl také domácí gólman Radim Straka, jenž vytěsnil Šragovu střelu z blízkosti na roh!

83
    Velké zaváhání defenzivy Záp končí Barnatovým nástřelem Pavlíka.

81
    Pavlíkův prudký nástřel z přímého kopu znovu likviduje výtečný Měsíček!

80
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Kocourek, přichází Barnat.

78
    Haklův dlouhý aut nejprve Měsíček dokázal vyboxovat, následnou střelu z velké dálky obránce Záp nedokázal nasměrovat mezi tři tyče.

77
    Obrovská šance pro Štěpána Kacafírka končí zřejmě nesprávně odpískaným ofsajdem! Trojice sudí si nyní musela vyslechnout pěknou řádku nehezkých slov.

77
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Hron, přichází Lukashov.

76
    Hosté mají míč na svých kopačkách.

75
    Radim Straka nyní vyběhl z brány a dostal se do kontaktu s nově příchozím Šimečkem. Hlavní rozhodčí uděluje brankáři Záp žlutou kartu a nařizuje přímý kop z velkého úhlu.