CM Punk (USA) - Mickey Gall (USA) | Vítěz: Mickey Gall - submission (kon.) | | | Stipe Miocic (USA) - Alistair Overeem (NED) | Vítěz: Stipe Miocic - KO (kon.) |
GP Cycliste de Montréal | Greg van Avermaet (BMC Racing) (kon.) |
Moravian Cup - junioři | Vítěz: 1. MVIL Ostrava (kon.) |
konec
Moravian Cup - junioři
Vítěz: 1. MVIL Ostrava
Michal Struž
Johan Čáp
Karolína Spurná, Zdeněk Cholek (Č) + Stanislav Kosek, Tomáš Hruška, Radek Šiška (R)
Play-off (Čajkaréna)
Finále
17:40 Olomouc x MVIL Ostrava 2:3
Zápas o 3. místo
17:00 Havířov x Bulldogs Brno 5:2
Semifinále
16:20 MVIL Ostrava x Bulldogs Brno 3:2 náj.
15:40 Havířov x Olomouc 0:2
Čtvrtfinále
15:00 Bulldogs Brno x FBC Ostrava 7:1
14:20 MVIL Ostrava x Frýdek-Místek 3:0
13:45 Olomouc x Prostějov 4:1
13:00 Havířov x Šumperk 3:1
Předkolo
Čajkaréna
12:05 Okříšky x Prostějov
11:30 Frenštát pod Radhoštěm x Šumperk 2:3
Roosveltova
12:05 Šternberk x FBC Ostrava 0:3
11:30 Frýdek-Místek x Plzeň 5:0 kont.
Základní skupiny
Čajkaréna (A+B)
08:00 Frenštát pod Radhoštěm x Prostějov 4:2
08:35 MVIL Ostrava x Šumperk 3:0
09:10 Prostějov x Bulldogs Brno 1:7
09:45 Bulldogs Brno x Frenštát pod Radhoštěm 3:0
10:20 Šumperk x Okříšky 2:5
10:55 Okříšky x MVIL Ostrava 1:5
Roosveltova (C+D)
08:00 Olomouc x Frýdek-Místek 4:2
08:35 Havířov x Šternberk 6:3
09:10 Frýdek-Místek x FBC Ostrava 4:1
09:45 Šternberk x Plzeň 5:0 kont.
10:20 FBC Ostrava x Olomouc 2:2
10:55 Plzeň x Havířov 0:5 kont.
Finále
17:40 Olomouc x MVIL Ostrava 2:3
Zápas o 3. místo
17:00 Havířov x Bulldogs Brno 5:2
Semifinále
16:20 MVIL Ostrava x Bulldogs Brno 3:2 náj.
15:40 Havířov x Olomouc 0:2
Čtvrtfinále
15:00 Bulldogs Brno x FBC Ostrava 7:1
14:20 MVIL Ostrava x Frýdek-Místek 3:0
13:45 Olomouc x Prostějov 4:1
13:00 Havířov x Šumperk 3:1
Předkolo
Čajkaréna
12:05 Okříšky x Prostějov
11:30 Frenštát pod Radhoštěm x Šumperk 2:3
Roosveltova
12:05 Šternberk x FBC Ostrava 0:3
11:30 Frýdek-Místek x Plzeň 5:0 kont.
Základní skupiny
Čajkaréna (A+B)
08:00 Frenštát pod Radhoštěm x Prostějov 4:2
08:35 MVIL Ostrava x Šumperk 3:0
09:10 Prostějov x Bulldogs Brno 1:7
09:45 Bulldogs Brno x Frenštát pod Radhoštěm 3:0
10:20 Šumperk x Okříšky 2:5
10:55 Okříšky x MVIL Ostrava 1:5
Roosveltova (C+D)
08:00 Olomouc x Frýdek-Místek 4:2
08:35 Havířov x Šternberk 6:3
09:10 Frýdek-Místek x FBC Ostrava 4:1
09:45 Šternberk x Plzeň 5:0 kont.
10:20 FBC Ostrava x Olomouc 2:2
10:55 Plzeň x Havířov 0:5 kont.
1. 1. MVIL Ostrava
2. FBS Olomouc
3. Torpedo Havířov
4. Bulldogs Brno
5. FbC KOVO KM Frýdek-Místek
6. FBC ČPP Bystroň Ostrava
7. Asper Šumperk
8. SK K2 Sportcentrum Prostějov
9. PSKC Okříšky
10. FBC Sokol Frenštát por Radhoštěm
11. Fbc Excalibur Šternberk
12. FBC Plzeň (19:31:53)