Buffalo – Carolina 2:0 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Montreal – Boston 4:3 (kon.)
Nashville – Columbus 2:3 (po pr.) | Chicago – Detroit 6:1 (kon.) | Dallas – Florida 2:1 (1:0 po s.n.)
Colorado – Minnesota 2:0 (kon.) | Edmonton – Anaheim 2:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:2 (po pr.)

3. Chris Kreider (NYR) 1+1 (04:22:09)

Domácí celek vyhrává tento dramatický zápas až v prodloužení. V posledních sekundách nastaveného času rozhodl důrazem na brankovišti Josh Bailey. Sledovali jsme velmi vyrovnaný hokejový zápas, který obsahovat úplně všechno, co má. Góly, šance, potyčky, nechyběla ani výborný divácká kulisa.

64:38 Josh BAILEY - 3:2

64:38
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí vyhrávají tento dramatický duel. Seidenberg posla kotouč před branku a JOSH BAILEY jej dorazil za brankovou čáru. Asistence: Dennis Seidenberg a Jason Chimera.

63:00
    Sledujeme velmi dramatické prodloužení, ani jeden celek se nemůže stabilněji udržet před brankou soupeře. Gólmani drží své týmy.

61:00
    Minuta prodloužení je pryč. Sledujeme vyrovnaný hokej, který se musí divákům líbit.

60:16
    Prodloužení začali lépe domácí, kteří se dostali do útočného pásma, ale zakončit se jim zatím nedaří.

60:01

60:00

59:45
    Icing vrací hru do útočného pásma Islanders.

59:30
    Ani tentokrát nedokázali domácí hokejisté prostřelit brankáře soupeře.

59:09
    Hra je přerušena, kotouč vylétl z hrací plochy. Buly ve středním pásmu.

58:54
    Pravděpodobně uvidíme prodloužení, do konce třetiny zbývá jedna minuta.

58:31
    Raanta nyní výborně dokázal podržet své spoluhráče, Adam Pelech nedokázal důrazněji zakončit.

58:00
    Dvě minuty hry zbývají do konce třetiny.

57:42
    Obrovskou šanci měl hostující Ryan Strome. Jeho rána ale branku neohrozila, výborné střídání Islanders.

57:00
    Do konce třetiny zbývají tři minuty. Domácí hokejisté se snaží za každou cenu rozhodnout ještě v základní hrací době.

56:12
    Kotouč mají pod kontrolou domácí, stabilně se ale nemohou dostat před branku Rangers.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 38. Clutterbuck, 47. Clutterbuck (Bailey, Berube), 65. Bailey (Seidenberg, Chimera) – 37. Kreider (Staal, Gerbe), 52. Jensen (Kreider, McIlrath)

New York Islanders: Berube (Gibson) – Pelech, de Haan, Mayfield, Pulock, Seidenberg, Leddy – Kulemin, Beauvilier, Fritz, Cizikas, Boulton, Nelson, Lee, Chimera, Gionta, Strome, Clutterbuck, Bailey
    New York Rangers: Raanta (Hellberg) – Skjei, Gilmour, Staal, Klein, McIlrath, Clendening – Zibanejad, Pirri, Kovacs, Hrivik, Grabner, Jensen, Kreider, Fast, Glass, Gerbe, Hayes, Miller

Rozhodčí: Pollock, South – Nowak, Grandt

Diváci: 10244