Rakousko – Wales 2:2 (kon.) | Moldavsko – Srbsko 0:3 (kon.) | Irsko – Gruzie 1:0 (kon.)
S. Makedonie – Izrael 1:2 (kon.) | Itálie – Španělsko 1:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Albánie 0:2 (kon.)
Island – Finsko 3:2 (kon.) | Turecko – Ukrajina 2:2 (kon.) | Kosovo – Chorvatsko 0:6 (kon.)
Itálie
1:1 (0:0)
Španělsko
Čtvrtek 06.10.2016, 20:45 • Juventus Stadium (kapacita 41 475 diváků), Turín • Kvalifikace MS (Evropa)

To je ode mě pro dnešek vše, díky za pozornost! Přeji dobrou noc a těším se na další společné sledování sportovních akcí, na počtenou! (22:45:21)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:13. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 17:15.

Je dobojováno, zápas končí remízou 1:1.

Druhá půle nabídla mnohem atraktivnější podívanou a hlavně jsme se dočkali i branek – v 55. minutě poslal po Buffonově zaváhání hosty do vedení Vitolo, v 82. minutě ale z penalty odpověděl Daniele De Rossi. Vyšší procento držení míče měli tradičně Španělé, avšak na šance vyhrála domácí Squadra a nakonec můžou být Lopeteguiho svěřenci rádi, že uhájili aspoň ten jeden bod...

90+3

90+3
    Nic z toho není a zápas tak nejspíš skončí smírným výsledkem...

90+2
    Florenzi si docela zahrával, když těsně za vlastním vápnem skluzem odzbrojil Nacha. Silva rozehraje přímý kop.

90+1
    Nastaveny byly tři minuty.

90+1
    Florenzi se protáhl po pravé straně a za vápnem hledal Bonaventuru, toho ale dokázal předskočit pozorný Busquets.

90
    Už běží poslední minuta řádné hrací doby, za chviličku se dozvíme, kolik minut sudí Brych nastaví.

88
    Domácí u své vlastní brány zakládají další útočné manévry, v posledních minutách je Squarda Azzurra výrazně lepším týmem.

86
    Dalším z řady žlutě trestaných hráčů je Leonardo Bonucci (ITA).
    86. Éder (ITA)

86
    Éder dostal míč do brány, těsně předtím ale sudí viděl ofsajd Andrey Belottiho. Velká smůla pro Itálii, postavení mimo hru to bylo vpravdě těsné...
    86.

86
    Domácí jsou jako politi živou vodou! Florenzi se prodral po levé straně a odcentroval, na zadní tyči chyběl Immobilemu krok k zakončení do prázdné brány!

85
    Italové se ale hned vrhli do útoku a Immobile se mohl hnát vpřed. To by jej ale nesměl faulovat Gerard Piqué (ESP), jenž za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

85
    Barzagli dokázal dostihnout balon, který si to štrádoval za brankovou čáru, a sehrál jej do autu.