Toronto – Detroit 1:2 (kon.) | Carolina – Washington 3:2 (3:2 po s.n.) | Ottawa – Buffalo 2:4 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – Dallas 3:6 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.)
Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.)
Boston Bruins
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Sobota 08.10.2016, 23:00 • TD Garden, Boston • Příprava NHL

Tímto se s vámi loučím a přeji příjemnou neděli. (02:00:27)

Prodloužení je za námi a nutno konstatovat, že jsme dnes nesledovali příliš záživný duel. Neokořeněný hlavní chod zřejmě divákům moc nechutnal a jediné branky zápasu jsme se dočkali až ve druhé minutě prodloužení!

Bruins právě vstřelili branku!

A je rozhodnuto! Jedinou branku utkání střílí po samostatném úniku a střele nad beton k pravé tyči RYAN SPOONER! Asistence:David Backes.

61:10
    Na druhé straně se Bergeron obtočil kolem branky, ale Mason se stihl přemístit.

60:31
    V prvním vhazování byli lepší hosté. Nikým nětísněný Voráček bekhendovou střelou netrefuje branku

60:01

60:00

59:48
    Hosté už ze středního pásma jen odevzdávají kotouč. Je jasné, že o výsledku zápasu rozhodne prodloužení.

59:29
    Ke střele se od modré odhodlal Weise, ale Rask si puk stáhl ze vzduchu a počká si na píšťalku.

59:12
    Philadelphie tlačí, dostane se však na dostřel?

58:32
    Už to vypadalo, že si Rask po dlouhé době připíše zákrok, ale Simmonds netrefuje klec.

57:21
    Po nedorozumění v domácí obraně se puk dostal k Raskovi a ten raději přikryl kotouč před blížícími se protihráči.