Kadaň – Litoměřice 0:2 (kon.) | Frýdek-M. – Most 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 4:1 (kon.)
Přerov – Jihlava 2:1 (kon.) | Motor ČB – Kladno 3:1 (kon.) | Havířov – Benátky n/J 2:5 (kon.)
Prostějov – Slavia 13:0 (kon.)
SK Trhači Kadaň
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 08.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Kadaň • Chance liga • 13. kolo

V Kadani je dohráno, kališníci si po dobrém výkonu domů do Litoměřic odváží všechny body. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. Na počtenou! (19:20:21)

59:57
    Strmeň si po nahození Valáška připisuje poslední zákrok, tři body už hostům nic nesebere.

59:30

58:57
    Szathmáry zasáhl Plášila holí do obličeje, rozhodčí však zákrok domácího hráče přehlédli.

57:57
    Valášek tečoval Frühaufovu střelu do plexiskla, Kadaň má už pouze dvě minuty na vyrovnání.

57:30
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Kohout – 2 min., vysoká hůl).

57:22
    Ze zápasu zbývají dvě a půl minuty, momentálně sledujeme poměrně vyrovnanou podívanou.

56:23

56:16
    Plášil střelou z mezikruží těsně minul domácí klec.

55:53
    Šulcova prudká střela šla vysoko nad kadaňskou branku.

54:23
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Vrána – 2 min., hákování).

54:23
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Kališníci využívají dvojnásobnou početní výhodu! Druhým pokořitelem Strmeně v dnešním zápase se stává zkušený slovenský bek PETER FRÜHAUF. Aby toho nebylo pro domácí málo, z Kadaně byl právě vyloučen další hráč, což znamená, že Stadion bude mít dvojnásobnou převahu i nadále! Asistence: Václav Pletka.

54:05
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Radek Havel – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

53:08
    Ondráček se pokusil tečovat Pletkovu střelu od modré, kotouč ale kolem jeho hokejky pouze projel.

52:47
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., sekání).

52:38
    Trefného slabá střela rozvlnila boční síť litoměřické klece.

51:35
    Chrpa se zničehonic zjevil před Pavelkou, který jeho střelu pokryl lapačkou. Litoměřický gólman dnes svým výkonem přivádí Trhače k šílenství.

50:41
    Hraje se v pásmu Kadaně, houževnatá obrana Trhačů ale kališníky nepouští do blízkosti brankoviště.