Šumperk – Opava 2:0 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 3:1 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 1:2 (po pr.) | Vsetín – Kopřivnice 5:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 4:3 (kon.) | David Servis – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 1:4 (kon.)
Tábor – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 6:1 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 6:4 (kon.)
HC Děčín
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 08.10.2016, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ • 6. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne vše, přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (20:27:15)

Je dobojováno. Medvědi nakonec vítězí za tři body, když ve třetí třetině dokonali obrat.

59:41
    Děčín právě vstřelil branku!
    Je konec. JAROSLAV HAŠEK se dostal do blízkosti hostující branky, kde pro něho nebyl problém opuštěnou klec trefit. Asistence: Daniel Volráb.

59:35
    Domácí celek je v plném počtu.

59:20
    Molnár vyhodil puk až před hostující klec a znovu je z toho osvobození.

58:48
    Kotouč je před Kaššákem a za ním spěchají hosté. A vzápětí tak míří Kaššák na střídačku. Klášterec hraje v šesti.

58:29
    Medvědi vyhodili kotouč do středního pásma a pošetřili tak cenné vteřinky svého oslabení. Nyní už ale hosté znovu procházejí do jejich teritoria.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty druhé třetiny. Brankář hostů je stále ve svém brankovišti, i když hosté zamkli svého soupeře v jeho pásmu.

57:35
    V témže čase si hosté berou oddechový čas.

57:35
    Nyní bude před děčínským brankovištěm rušno. Zdvořáček je vyloučen na dvě minuty za podražení.

56:53
    Domácí dobře bránili ve svém pásmu a poté se zmocnili kotouče, který zavezli do útočného pásma. Jenže tam o něj velmi rychle přišli taktéž díky obraně hostů.

56:18
    Najíždějící Volráb před hostující branku se nakonec ke kotouči nedostal. Kaššák povyjel z branky a ukryl ho pod svojí lapačkou.

55:30
    Na druhé straně opět zahrozil Klášterec, kotouč po střele Tupého skončil jen těsně vedle domácí branky.

54:42
    Zajan hledal z levé strany na pravém kruhu Fojta, ale jeho přihrávku obětavě zneškodnil svým pádem jeden z hostujících obránců, který zabránil nebezpečné akci Medvědů.

54:16
    Další jedovatá střela mířila na Lavingera, tomu ale tentokráte pomohla obrana Medvědů, která nebezpečí před jeho brankou zažehnala.

53:21
    Hosté to ale nevzdávají a nyní zahrozili před Lavingerem. Střela Páleníka z prostoru pravého kruhu skončila v lapačce domácího brankáře.

52:30
    Medvědi mají úplně nový impuls a nyní je jich plné kluziště. Před Kaššákem střílel znovu Jaroslav Hašek, ale tentokráte mu vystavil brankář hostů stopku.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 40. Málek (Hašek, Vacek), 49. Zdvořáček (Hašek), 52. Hašek (Volráb), 60. Hašek (Volráb) – 16. Charousek (Vrtek, Zdeněk), 44. Zdeněk (Macháček)

HC Děčín: Lavinger (Michajlov) – Málek, Molnár, Chmel, Zdvořáček, Vaněk, Hucek – Hašek, Volráb, Vacek – Faigl, Sýkora, Patzelt – Fojt, Kopta, Zajan – Kment, Vykouk, Procházka J.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Žižka, Páleník, Cestr, Pokorný, Zicho, Sklenička – Diviš, Charousek, Zdeněk – Tupý, Vrtek, Bečka – Dejmek, Strunz, Macháček – Drazdík, Kopica

Rozhodčí: Místecký – Mašek, Schopf