Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Detroit – Toronto 4:3 (kon.)
Tampa – Nashville 5:3 (kon.) | Florida – New Jersey 4:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 5:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 1:2 (po pr.)
Washington – NY Islanders 4:0 (kon.)
St. Louis Blues
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Chicago Blackhawks
Neděle 09.10.2016, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Příprava NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezky nedělní den. (04:59:25)

Dimitrij Jaškin (STL) – 0+0, 1 střela na bránu, 13:37 čas na ledě

Ani odvolání gólmana hostí nepřineslo Chicagu kýžený gól a tak domácí St. Louis Blues vyhrávají zápas poměrem 2-1. Ve třetí třetině měli malinko navrch hosté a to hlavně po obdržené brance na 2-1. Vyrovnat ale nedokázali a tak se Blues mohou radovat z výhry v domácím prostředí. Konečný poměr střel vyzněl také lépe pro domácí 21-18.

59:18
    Ukázková obranná práce Blues, čtyři zablokované střely po sobě.Trenér St. Louis musí mít radost z obranné práce svých hráčů.

58:49
    Chicago opravdu pálí z každé příležitosti, ale střelyjen lítají kolem Huttona. Žádná netrefuje jeho bránu.

56:41
    Dlouho se Chicago ve své přesilovce nemohlo prosadit nebo dostat ke střele. Povedlo to se až téměř po minutě přesilové hry a to Vinnie Hinostrozovi. Hutton ale střelu viděl a neměl problém s její chycením.

55:46
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Shattenkirk – 2 min., sekání).

55:45
    Hutton si teď počkal na bekhendovou střelu Richarda Pánika a bez problémů jí kryje.

54:55
    Nejprve Tyler Motte zablokoval střelu Jori Lehtera, o pár vteřin později už střela Tarasenka prošla až ke Crawfordovi, který byl na svém místě.

53:51
    Další jistý Huttonův zákrok, tentokrát proti svižné střele van Riemsdyka.

52:57
    Další zákrok si připisuje Hutton, tentokrát po střele Vinnie Hinostroza. Hosté jsou nyní malinko aktivnější a Hutton je v téhle třetině více zaměstnaným mužem v bráně.

51:16
    Hráči Chicaga zkouší střílet ze všech pozic, teď to byl Gustav Forsling, který mířil svou střelu na Huttona. Ta ale letěla hodně mimo branku.

50:47
    K odraženému puku se dostal Viktor Svedberg, který ale proti Huttonovi neuspěl se svou střelou zápěstím.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:46
    Nick Schmaltz si vybruslil do středu hřiště a vypálil, ale do jeho střely skočil Robby Fabbri a srazil ji k mantinelu.

49:18
    Ville Pokka nahodil kotouč na bránu od modré čáry ´, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl schopný tečovat a tak Hutton neměl problém střelu chytit.

48:13
    Dvakrát po sobě teď střílel Kevin Shattenkirk, nejprve mimo, potom do jeho střely padl Tyler Motte. K odraženému puku se dostal Vladimir Tarasenko, který tvrdě vypálil na Crawforda, ten si s jeho pokusem poradil.

Libor Smoček

Branky a nahrávky: 7. Tarasenko (Lehtera), 44. Pietrangelo (Tarasenko, Stastny) – 24. Rasmussen (Riemsdyk)

St. Louis Blues: Allen (Hutton)– Bortuzzo, Bouwmeester, Gunnarsson, Parayko, Pietrangelo, Shattenkirk – Berglund, Brodziak, Fabbri, Jaškin, Lehterä, Perron, Rattie, Reaves, Stastny, Steen, Tarasenko, Upshall
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Kempný, Pokka, Rozsíval, Forsling, Svedberg, Fournier, van Riemsdyk – Schmaltz, Desjardins, Panik, Anisimov, Krüger, Tootoo, Hartman, McNeill, Hinostroza, Mashinter, Motte, Rasmussen, Fortin

Rozhodčí: Peel, L´Ecuyer- Pancich, Gibbs