Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Detroit – Toronto 4:3 (kon.)
Tampa – Nashville 5:3 (kon.) | Florida – New Jersey 4:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 5:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 1:2 (po pr.)
Washington – NY Islanders 4:0 (kon.)
Los Angeles Kings
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Colorado Avalanche
Neděle 09.10.2016, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Příprava NHL
    Rozhovor se střelcem vítězné branky Gabrielem Landeskogem.

Colorado orazítkovalo v každé z úvodních dvou třetin brankovou konstrukci a vzápětí mělo k dispozici přesilovou hru, která trvala čtyři minuty. Gól ovšem ze strany Avalanche nepřišel a v závěru druhé třetiny přišel trest z hole Jeffa Cartera. Hosté byli na pokraji porážky, v závěru ale odvolali brankáře a Michajl Gregorenko v čase 58:46 poslal zápas v T-Mobile Areně do prodloužení. To ovšem nemělo dlouhého trvání, když obrat Colorada dovršil rozhodujícím gólem kapitán Gabriel Landeskog. Avalanche zvítězili během přípravy NHL pošesté v řadě a stále zůstávají bez ztráty kytičky. Konečný výsledek. Los Angeles Kings 1 Colorado Avalanche 2 po prodloužení. (06:41:02)
    Avalanche ukázali opět svou sílu a po skvělém obratu v závěru vítězí pošesté v řadě. Colorado je nadále stoprocentní a jeho hokejisté odcházejí do kabin po závěrečné siréně spokojení.

60:45
    Colorado právě vstřelilo branku!
    GABRIEL LANDESKOG hned v úvodu prodloužení zmrazil fanoušky LA Kings a přesnou střelou dokonal skvělý comeback Colorada Avalanche, které v T-Mobile Areně vítězí po prodloužení 2:1!

60:01

Colorado v úvodu první a druhé třetiny orazítkovalo tyč a krátce před druhou přestávkou poté inkasovalo gól, když se krásnou střelou prosadil Jeff Carter, na jehož gól při hře bez brankáře necelé dvě minuty před koncem odpověděl Michajl Gregorenko a utkání v T-Mobile Areně poslal do prodloužení. Skóre po 60 minutách. Los Angeles Kings 1 Colorado Avalanche 1.

60:00

59:16
    Jake Muzzin a Tyler Toffoli se dostali na pravém křídle v rychlém sledu k nebezpečně střele, ani jeden z hráčů Kings ale nedokázal překonat skvělého Sergeje Varlamova.

59:00
    Do konce normální hrací doby zbývá odehrát 1 minuta.

58:46
    MICHAJL GREGORENKO při hře bez brankáře krásně vypálil z levého kruhu pro vhazování a v závěr utkání vyrovnává na 1:1! Asistence: Matt Duchene a Joe Colborne.

58:03
    Sergej Varlamov zůstal po přerušení hry na střídačce a Colorado Avalanche to v závěru utkání zkouší při hře bez brankáře!
    Pohled na muže, který se během přerušení hry stará o zábavu.

57:45
    Jonathan Quick podržel v závěru utkání Los Angeles Kings, když střelu Colorada Avalanche vyrazil.

56:04
    Kempe se v závěru přesilové hry ke střele na bránu nedostal a vyloučený Matt Duchene je zpět na ledě.

55:15
    Los Angeles Kings se marně snaží dostat do slibné šance a sekundy z jeho početní výhody rychle ubývají.

54:01
    Kings mají šest minut před koncem k dispozici početní výhodu a ideální možnost rozhodnout dnešní utkání.

53:51
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Matt Duchene – 2 min., faul kolenem).

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 39. Carter (Doughty, Muzzin) – 59. Gregorenko (Duchene, Colborne), 61. Landeskog

Los Angeles Kings: Quick – Muzzin, Doughty – Setoguchi, Kopitar, Brown.
    Colorado Avalanche: Varlamov – Johnson, Zadovor – Soderberg, Duchene, Grigorenko.