Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Detroit – Toronto 4:3 (kon.)
Tampa – Nashville 5:3 (kon.) | Florida – New Jersey 4:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 5:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 1:2 (po pr.)
Washington – NY Islanders 4:0 (kon.)
Washington Capitals
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
New York Islanders
Neděle 09.10.2016, 23:00 • Verizon Center, Washington • Příprava NHL

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas poměrně snadno. Dokázali se prosadit ve všech třetinách, a tak se radují z výhry 4:0. Výborně zachytal brankář Capitals Braden Holtby, který byl zcela po zásluze zvolen jako první hvězda zápasu. (01:43:02)

Československá stopa v utkání:
    Jaroslav Halák (NYI) 60 minut, 23 zákroků, 4 gólů, 85,2%

1. Branden Holtby (WSH) 24 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Brooks Orpik (WSH) 0+2
    3. Lars Eller (WSH) 1+0

59:30
    Domácí fanoušci se radují z výhry, nyní už ani hosté nemají sílu na vstřelení čestného úspěchu.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:45
    V poklidném tempu se zápas dohrává, pravděpodobně se už nic vážného nestane.

58:04
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alzner – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Wilson – 10 min. osobní trest, hrubost).
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Clutterbuck – 10 min. osobní trest, hrubost).

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v zápase.

57:45
    Hostující celek se musí bránit, domácí hokejisté hrají velmi aktivně.

57:00
    Tři minuty zbývají do konce třetí třetiny.

56:26
    Přesilová hra pokračuje dál, kotouč je za brankou domácích hokejistů. New York hraje špatně, musí se bránit.

56:00
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí hokejisté míří za výhrou v tomto posledním přípravném zápase.

55:34
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Cal Clutterbuck – 2 min., sekání).
    54:53 T.J. OSHIE - 4:0

54:53
    Washington právě vstřelil branku!
    V závěru třetí třetiny přidávají domácí další branku, prosazuje se T.J. OSHIE. Asistence: Alexandr Ovečkin.

53:10
    V poklidném tempu se zápas dohrává. Domácí míří za výhrou v tomto duelu.

52:23
    Tom Wilson se dostal do zakončení, s jeho pokusem si dokázal brankář Jaroslav Halák poradit. Následovat bude komerční přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Burakovsky (Williams, Orpik), 26. Eller (Orpik, Sanford), 36. Ovečkin (Carlson, Oshie), 55. Oshie (Ovečkin)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Schmidt, Carlson, Orpik, Alzner, Orlov, Chorney, Niskanen – Ovečkin, Kužněcov, Oshie – Bukarovsky, Bäckström, Williams – Sanford, Eller, Johansson – Winnik, Sill, Wilson
    New York Islanders: Halák (Greiss) – Boychuk, Haan, Hickey, Seidenberg, Hamonic, Leddy – Tavares, Kulemin, Beauvillier, Cizikas, Lee, Chimera, Strome, Parenteau, Clutterbuck, Barzal, Bailey

Rozhodčí: McIsaac, L'Ecuyer- Cormier, Nowak

Diváci: 14329