Poprad – Martin 3:5 (kon.) | Nitra – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.) | Žilina – Nové Zámky 5:4 (po pr.)
Zvolen – Trenčín 4:3 (kon.)
HK Poprad
3:5 (1:0, 2:4, 0:1)
HK VITAR Martin
sk Neděle 09.10.2016, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 11. kolo

Martinčania zvládli tretiu tretinu najlepšie, ako vedeli a po sympatickom výkone odchádzajú zaslúžene domov s tromi bodmi.

Ďakujeme, že ste nás čítali. Pekný večer. (19:21:31)

59:54
    Popradčania už strácajú nervy. Tomáš Troliga odchádza na dve minúty za skeanie. Ešte tam pred bránkou boli nejaké strkanice. Bondra a Pacalaj dostávajú po dve minúty.
    59:35 KOYŠ - 3:5

59:35
    Martin dal gól!
    Kroták síce vyhral buly, no potom sa k puku dostal Pulli, posunul ho po mantineli PATRIKOVI KOYŠOVI a ten zo stredného pásma trafil prázdnu bránu a zavŕšil hetrik!
    Asistencia: Jere Pulli.

59:26
    Popradčania idú na ľad šiesti. Šúrek ostáva na striedačke.

59:26
    Poprad bude hrať v závere tretej tretiny presilovku. Peter Galamboš dostáva dve minúty za držanie a tréner domácich Jonák si berie oddychový čas.

58:11
    Bondra sa predral napokon až do zakončenia. Jeho strelu z pravého kruhu musel Corbeil vyrážačkou vyraziť.

57:25
    Heizer posunul z rohu klziska medzi kruhy Dírerovi, ktorého strelu zblokovali domáci smerom na ochrannú sieť.

56:28
    Domáci budú hrať v oslabení. Krotákove nervy už viseli na vlásku a popradský kapitán napokon aj fauloval. Dostal dve minúty za sekanie.

55:40
    Galamboš vyviezol puk von z obranného pásma a podarilo sa mu aj ohroziť Šúreka. Strelu z ľavého kruhu popradský brankár bezpečne vyrazil.

55:22
    Krotákova prihrávka od modrej čiary fantasticky prenikla pred bránkovisko až k Lapšanskému. Ten keby však lepšie zakončil, mohlo by byť vyrovnané.

54:19
    Fabianova strela od modrej čiary Corbeilovi vypadla, no Ježek ju z tesnej blízkosti už nedokázal doraziť.

54:14
    Martin bude hrať v oslabení. Jere Pulli dostáva dve minúty za hákovanie.

53:54
    Pokovič poslal z pravého kruhu puk na bránku, pred ktorou bol Troliga. Corbeil však jasne zasiahol a nedovolil domácim dorážať.

53:03
    Spomedzi kruhov príklepom pálil Heizer. Jeho pokus Šúrek musel vyrážať svojím betónom.

52:38
    Dinda síce nahodil puk do útočného pásma, no to Popradu veľmi nepomohlo. Kroták si s ním nerozumel.

51:34
    Lapšanský vytvoril príležitosť pre Lichanca, ktorému naservíroval puk medzi kruhy. Strela Lichanca šla však ďaleko vedľa brány.

51:13
    Kuraliho strelu od modrej sa snažil do bránky doraziť Lichanec. Puk však nakoniec šiel mimo bránkoviska.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 1. Lichanec, 29. Ježek (Kroták, Paločko), 40. Lapšanský (Zagrapan) – 23. Dírer (Tabaček, Koyš), 25. Koyš, 29. Koyš (Heizer), 35. Korostin (Dokšin), 60. Koyš (Pulli)

HK Poprad: Šúrek (Pajpach) – Suchý (A), Kurali, Dinda, Fabian (A), Cutting, Chaloupka, Pokovič, Potechin – Lapšanský, Zagrapan, Lichanec – Kroták (C), Ježek, Paločko – Bondra, Troliga, Štrauch – Výhonský, Mlynarovič, Danielčak
    HK VITAR Martin: Corbeil (Dzubina) – Tabaček (C), Dvořák, Salija, Brňák, Pulli, Rantanen, Pacalaj, Leško – Dírer, Heizer (A), Koyš – Surovka, Galamboš (A), Rzavský – Holli, Dokšin, Korostin – Nemček, Jurášek, Poliaček

Rozhodčí: Lauff, Jura – Bogdaň, Jobbágy