Nový Jičín – Poruba 2011 1:6 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 6:7 (0:1 po s.n.) | Opava – Vsetín 4:5 (kon.)
Val. Meziříčí – Šumperk 2:0 (kon.) | Nymburk – David Servis 5:1 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Tábor 4:3 (2:1 po s.n.) | Písek – Kolín 11:4 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 10:2 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 5:4 (po pr.) | Trutnov – Kobra 5:4 (po pr.) | Řisuty – Klatovy 2:1 (kon.)
Klášterec nO – Vrchlabí 6:3 (kon.) | Sokolov – Děčín 3:2 (po pr.)
HC Baník Sokolov
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Děčín
Středa 12.10.2016, 18:002. liga skupina Západ • 7. kolo

63:01
    Baník právě vstřelil branku!
    Rozhodující branku dnešního utkání střílí z mezikruží VOJTĚCH ŠIK, po parádní přihrávce od Davida Hrušky – 3:2!

59:57
    Kuběna ani Sláma neprorvali puk za Michajlova záda!

58:10
    Oddechový čas pro domácí!

58:10
    Jan Molnár (Děčín) sestřelil na modré čáře unikajícího Kuklu – 2 minuty za nedovolené bránění.

57:09
    Oddechový čas pro hosty!

55:55
    Petr Kukla (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

54:53
    Rychlý brejk gólově nezakončil Radomír Vaněk, jelikož ho vychytal Petr Hruška! Navíc branka domácích byla posunuta.

51:16
    Petr Kukla (Sokolov) – 2 minuty za držení protihráče. Radomír Vaněk (Děčín) – 2 minuty za hrubost. Hraje se 4 na 4.

50:45
    Hruška vytěsnil puk z brankové čáry!

49:53
    Pavel Kuběna neproměnil své sólo v oslabení!

49:02
    Petr Kukla (Sokolov) – 2 minuty za krosček.

47:41
    Volný puk proletěl domácí brankoviště široko daleko však nebyl žádný hráč v bílém dresu!

45:03
    Křešimír Schildhabel ani následně Roman Kašpar ze slibných pozic nepropálili Michajlova – moc tomu však nechybělo!

35:12
    Bombu Davida Hrušky řeší Michajlov pohotovým zákrokem provedený svým betonem!

31:22
    David Hruška ve slibné pozici trefuje betony Michajlova!

28:12
    Zdvořáček ani Patzelt z dorážky nepřekonali skvělého Hrušku!

26:59
    Martin Gombár (Sokolov) – 2 minuty za podražení.

26:24
    V přesilové hře vyrovnává PETR KUKLA – 2:2! Asistence: Vojtěch Šik.

25:38
    Daniel Volráb (Děčín) – 2 minuty za držení protihráče.
    Jan Molnár (Děčín) – 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

23:16
    David Hruška se dostal do úniku ve vlastním oslabení, ale byl vychytán Martinem Michajlovem!

22:44
    Roman Kašpar (Sokolov) – to přehnal s důrazem při forčekingu a dostává dvě minuty za sekání.

19:54
    Děčín právě vstřelil branku!
    Při výhodě se trefuje opět RADIM VACEK – 1:2! Asistence: Jaroslav Hašek.

16:09
    Martin Gombár (Sokolov) – 2 minuty za držení protihráče.

12:28
    Jiří Procházka (Děčín) – 2 minuty za hákování.

09:09
    Jaromír Chmel (Děčín) – 2 minuty za hákování.

07:56
    Hosté se dlouho neradovali! Přesilovou hru využívá debutant JIŘÍ JANATA – 1:1! Asistence: Křešimír Schildhabel, Roman Kašpar.

07:43
    Říha upadl na útočné modré čáře, ztratil kotouč sólo Václava Racka skvěle vychytal famózní Hruška na dorážku RADIM VACKA do odkryté klece již neměl šanci – 0:1! Děčín zaznamenal gól v oslabení.

06:01
    Nyní pochybila hráčská lavice Děčína – 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě – trest odsedí Radek Fojt (Děčín).

00:35
    Radomír Vaněk (Děčín) – 2 minuty za podražení.

Utkání začne později, jelikož se hostujícím hráčům povedlo při rozbruslení rozbít plexisklo!

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 8. Janata (Schildhabel, Kašpar), 27. Kukla (Šik), 64. Šik (Hruška) – 8. Vacek (Racek), 20. Vacek (Hašek)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Šik (C), Michálek, Novák, Gombár, Binias, Říha – Kukla, D. Hruška, Kuběna, Sláma, Račanský (A), Jirušek, Kašpar (A), Janata, Schildhabel, Sus, Trapl. Trenér: Rostislav Kurfürst.
    HC Děčín: Michajlov (Lavinger) – Molnár (A), Procházka, Chmel, Zdvořáček, Vaněk, Hucek – Hašek (C), Volráb, Vacek, Patzelt, Racek, Sýkora, Fojt, Kopta, Zajan, Vykouk. Trenér: Jaromír Carvan.

Rozhodčí: Matěj Sýkora (Plzeň) – Aleš Vavruška (Strakonice), Jakub Oudes (Písek)