Engineers Prague – Prešov Warriors 9:2 (kon.)
ČVUT Engineers Prague
9:2 (6:0, 3:1, 0:1)
Prešov Warriors
Úterý 18.10.2016, 18:30 • ZS Hvězda Praha • European University Hockey League

Je dobojováno. Ve třetí třetině jsme viděli pouze jednu branku, o kterou se postaral ve čtyřiačtyřicáté minutě Starovič, který snižoval na 2:9 z pohledu Prešova. Technika si tak připisuje do tabulky druhé vítězství v základní hrací době. S konstatováním, že Technika poráží hráče Prešova 9:2, se s Vámi loučím. (20:41:18)

59:24
    Kotouč je v obranném pásmu Prešova, který se v závěru utkání brání a za každou cenu hosté nechtějí inkasovat desátou branku.

58:51
    V rohu kluziště zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Vypadá to ovšem, že bude v pořádku. Po svých již odjíždí na střídačku.

58:22
    Po jednom z dalších útoků Techniky se bude vhazovat po pravé ruce Konečného. Domácí se snaží přidat desátou branku.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:20
    Domácí jsou aktivnější v posledních minutách a nyní kombinují před brankou Konečného. Ten však zatím nemusel zasahovat.

56:15
    Nepřesná rozehrávka Prešova končí na zakázaném uvolnění.

55:49
    Rychlý útok Techniky zastavil ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:13
    Duračinský nahodil kotouč do útočného pásma. Tam ho však získali domácí, kteří s ním ihned pokračovali do protiútoku.

54:11
    Domácí tlačili svého soupeře v jeho obranném pásmu. Nakonec se však prešovským hráčům podařilo vyhodit kotouč ven z pásma.

53:05
    Ofsajd zastavil na druhé straně také hráče Techniky.

52:43
    Oddechový čas si vybrali také domácí.

52:43
    Samuel Hrivňák byl až příliš rychlý a v útočném pásmu byl dříve, než-li kotouč. Čárový správně odpískali hostujícímu mužstvu ofsajd.

51:38
    Vostracký si dokázal poradit proti dvěma útočníkům Prešova a kotouč odehrál rychle do středního pásma.

50:29
    Hosté vystihli rozehrávku domácích. Mistrík se dostal následně ke střele, ale našel jen připravenou náruč Příhody.

49:01
    Útok pražského klubu zastavil ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

48:50
    U hostující střídačky vznikla menší šarvátka. Vše nakonec rychle utichlo a vylučovat se ani nebude.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 5. Pelc (Tobola), 6. Polák (Kolář), 7. Dulovec (Ujfaluši), 8. Tobola (Hyršl, Hlaváč), 12. Kopečný (Vostracký), 15. Vostracký (Fiala), 29. Zilcher (Ujfaluši), 31. Ujfaluši (Zilcher), 32. Hyršl (Tobola, Pelc) – 33. Štofanik (R. Weiss), 44. Starovič

ČVUT Engineers Prague: Příhoda (Cvrček) – Klement, Vostracký, Pelc, Zilcher, Pálka, Hupka, Kordík, Sem – Dulovec, Ujfaluši, Kratochvíl – Hlaváč, Tobola, Hyršl – Fiala, Popek, Kopečný – Kolář, Polák, Hudek
    Prešov Warriors: Spodniak (7. M. Konečný) – Olejník, Maliňák, Hrušovský, Mistrík, Mikloš, Vinc, Masaryk – Paľa, Hrivňák, R. Weiss – Jesenský, Starovič, Štofanik – K. Weiss, Štelbacký, Miháľ – R. Konečný, Choma, Durya