Vítkovice – Sparta 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 4:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 0:5 (kon.)
Litvínov – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.)
K. Vary – Chomutov 4:3 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Mountfield HK
Pátek 21.10.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 14. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Týden se chýlí ke svému konci, s tím spojený pátek nabízí další porci extraligových zápasů. V 17:30 se proti sobě postaví rivalové z loňského čtvrtfinále Česká pojišťovna play-off. Mladá Boleslav vyzve nedaleký Hradec Králové.

Hradeckým se zatím moc nedaří, přesto na tom v tabulce nejsou špatně. Za šestou Mladou Boleslaví zaostávají jen o dva body, což značí, že půjde o takříkajíc šestibodový souboj. Hradci Králové však letos dělá především problém vítězit v základní hrací době. Hned osm letošních utkání Mountfieldu se rozhodovalo až v prodloužení, respektive v samostatných nájezdech. Naposledy Východočeši doplatili právě na prodloužení. V Litvínově sice v úterý vedli již 2:0, jenže duel nedotáhli do vítězství, domácí VERVA dokázala vyrovnat.

Situace Mladé Boleslavi také není nikterak růžová, čemuž odpovídá i propad v tabulce. V posledních pěti duelech Boleslavští hned třikrát prohráli, z toho ostudně se Spartou 0:9 a gól nevstřelili ani v neděli jinak trápícímu se Liberci (0:3). Nikterak nevyčnívají ani klíčoví útočníci jako například Tomáš Urban či Jakub Orsava. Daleko za očekáváním (především co se týče kanadského bodování) je pak jeden z nejdrazších hráčů Bruslařského klubu Jakub Klepiš (0+4).

Vzájemné zápasy
    V pátek začíná druhá čtvrtina Tipsport extraligy, což značí, že se oba celky střetnou již podruhé v této sezóně. Zastavme se opět u prodloužení, která Hradec Králové zatím letos ve většině zápasů provázejí. Mountfield totiž v prvním kole na domácím ledě vedl nad Mladou Boleslaví už 3:0 a 4:1, jenže Středočeši duel vyrovnali a následně otočili v prodloužení. Zvítězili tedy 5:4.

A hop! ???? #MadeOfHockey #CCMhockey #hokej #Boleslav

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Tarkki) – Stříteský, T. Voráček, Hanzlík (C), Kurka, Kučný, Trončinský, Pastor – Látal, Vampola, Lenc – Hyka, Klepiš, Jiránek – Musil, Urban, Pabiška – Žejdl, Jonák.

Mountfield HK: Rybár (Kacetl) – Dietz, Newton, Gregorc, Štajnoch, Vydarený, Pláněk, Čáp, Pavlas – Šimánek, Dragoun, Jarůšek – Köhler, Potulny, Bednář (C) – Bulík, T. Knotek, Pavlík – J. Dvořák, Nedvídek, J. Veselý.

Rozhodčí: Šír, Lacina – Lhotský, J. Svoboda.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Zatím moc lidí ve ŠKOENERGO Aréně není, domácí kotel je poloprázdný. Naopak ten s hradeckými fanoušky je nacpaný k prasknutí.

Aktéři zápasu jsou na ledě, za malou chvíli začíná 14. kolo Tipsport extraligy.

00:01

00:03
    Mladá Boleslav vyhrála první vhazování tohoto duelu a žene se před hradeckého brankáře Patrika Rybára.

00:29
    Martin Látal objel hráče a zakončil, byl ale ve velkém úhlu. U pravé tyče nezůstalo žádné volné místo.

01:01
    Ryan Potulný vystřelil z mezikruží, Jan Lukáš si připsal první úspěšný zásah v utkání a vyrazil puk mimo.

01:22
    Mountfield je stále v útočné třetině, Bruslaři soupeře napadají a nedovolují mu vystřelit na branku.

01:47
    Útočné pásmo vybojoval Tomáš Urban, později vystřelil Marek Trončinský.

02:13
    Domácí jsou stále před Patrikem Rybárem, ale většina střeleckých pokusů míří mimo hradeckou bránu.

02:55
    Hosté šikovně vypíchli domácím na modré čáře puk, přičemž před brankáře si najel Jiří Šimánek a z levého kruhu vypálil. Na první pohled se zdálo, že pro gólmana to nebude představovat komplikace, nakonec byl však Jan Lukáš hodně rád, že poskakující puk zkrotil.

03:28
    Petr Vampola chtěl zpoza brány nahrát do mezikruží Radanu Lencovi, to se mu však nezdařilo.

03:40
    Napodruhé už Radan Lenc vystřelil. Z levého kruhu však minul hradeckou svatyni.

03:54
    Hra byla přerušena, následuje buly po levici Patrika Rybára.

04:30
    Od modré čáry vystřelil Jiří Kurka, přičemž puku si všiml navrátilec do boleslavské sestavy Tomáš Jiránek, jenže z mezikruží nedokázal výrazněji Patrika Rybára ohrozit.

04:51
    Po prvním zakázaném uvolnění v tomto utkání se hra stěhuje do kruhu před brankou Jana Lukáše.

05:15
    Tomáš Bulík vybojoval puk a mohl na brankáře postupovat téměř sám, jeden z domácích hráčů ho ale stačil dohnat.

05:36
    Bruslaři rychle otáčejí hru a najíždějí si do útočné třetiny.

05:43
    Jedna ze střel ale skončila v ochranné síti. Nařízeno vhazování po pravé ruce Patrika Rybára.

06:22
    Střelu z dálky Jan Lukáš chytil, poté si najeli do útočného pásma znovu Boleslavští.

06:30
    Komerční přestávka dává aktérům utkání čas na malou chvíli si oddychnout.

06:36
    Po buly se domácí snažili procpat puk mezi tři tyče, brankář Hradce Králové ale přerušil hru.

06:44
    Hosté jeli dva na dva, přičemž Bedřich Köhler se dostal ke střele, ta byla ale zblokovaná.

06:52
    Zakázané uvolnění se Mladé Boleslavi moc nezdá, ale to nemění nic na faktu, že se hra stěhuje před brankáře domácích.

07:19
    V pásmu jsou však opět Středočeši. Martin Látal dokonce vystřelil, puk byl ale tečován do ochranné sítě.

07:31
    Mountfield hru otočil, na druhé straně si připsal další zákrok Jan Lukáš. Následuje buly po jeho levici.

07:57
    Boj o puk u mantinelu vyzněl nakonec lépe pro domácí celek, Boleslavští nahodili puk do útočného pásma.

08:19
    Oba týmy vystřídaly, do útoku se pro změnu žene tým se lvem ve znaku.

09:15
    Ryan Potulny se možná rozmýšlel moc dlouho, jak vystřelit. Nakonec toho ani moc nevymyslel, protože vypálil přímo do místa, kde byl připravený brankář Mladé Boleslavi.

09:44
    Hra byla přerušena kvůli postavení mimo hru. Následuje tedy vhazování ve středním pásmu.

10:05
    Puk skončil mimo hrací plochu, v krátkém časovém úseku byla znovu přerušena hra. Diváci zatím nesledují nikterak ofenzivní hokej, spíš pečlivou obranu a čekání na to, kdo udělá jako první chybu.

10:15
    Boleslav hraje ve výhodě.

10:27
    René Vydarený (HKM) byl vykázán na dvě minuty za hákování Tomáše Hyky před brankou Hradce Králové. Budeme sledovat první přesilovku zápasu.

10:36
    Domácí jsou usazeni před Patrikem Rybárem, ale Látalova střela byla tečována mimo branku.

10:50
    Poté Mountfield vyvezl puk až k Janu Lukášovi.

11:05
    Středočeši jsou opět v útočné třetině, zatím spíš kombinují na modré čáře, než střílejí.

11:22
    Jeden z bránících hráčů vystihl Látalovu střelu, přičemž dopředu postupoval Šimánek, který byl úplně sám před gólmanem, nadvakrát jej ale nedokázal přehodit a usměrnit puk do branky.

11:40
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Před malou chvíli nevyužil Jiří Šimánek velkou šanci svého týmu, přičemž Bruslaři hru otočili. Z pravého kruhu vystřelil Pavel Musil, jehož střelu tečoval do odkryté branky JAKUB KLEPIŠ. Asistence: Pavel Musil.
    11:40 Jakub KLEPIŠ - 1:0
    Zdroj: Hokejka TV

11:50
    Boleslavští znovu vystřelili, tentokrát už to ale bylo pouze do připraveného Patrika Rybára.

12:12
    Druhá komerční přestávka na chvíli přerušila hru.

13:00
    Mladá Boleslav je v útočném pásmu, Martina Látala však hradečtí obránci nepustili ke střele.

13:11
    Následně byli domácí v ofsajdu.

14:03
    Na puku jsou hokejisté Mountfieldu, Jaroslav Dvořák se ale ke střele nedostal.

15:01
    Hosté jen nahodili kotouč do pásma, Boleslavští si své obranné pásmo snaží hlídat a zatím se jim to poměrně daří.

15:29
    Jiří Šimánek to myslel dobře. Zpoza brány poslal puk před ní, jenže tam byl pouze boleslavský hráč, nikoliv někdo z hradeckého týmu.

15:51
    První icing za sebou mají také hokejisté Mountfieldu.

16:05
    Dopředu si najel Richard Jarůšek, hráč reprezentačního týmu České republiky, jeho střela z levého kruhu byla ale tečována do ochranné sítě.

16:44
    Boleslavští zachytili rozehrávku hostů na modré čáře a jsou stále v útočném pásmu.

16:57
    Mladá Boleslav bude hrát další přesilovou hru.

17:01
    Podruhé v utkání byl potrestán René Vydarený (HKM). Vyloučení na dvě minuty za držení protihráče dává Středočechům šanci na navýšení skóre.

17:16
    Bruslaři jsou znovu usazeni před Patrikem Rybárem, od modré vypálil Marek Trončinský, rozezvučel ale jen plexisklo za hradeckou bránou.

17:26
    Po menší skrumáži přerušil gólman Východočechů hru. Následuje vhazování po jeho pravé ruce.

17:32
    Projektil Marka Trončinského od modré čáry brankář Mountfieldu vyrazil betonem.

18:05
    Hosté dostali puk až před Jana Lukáše, Mladé Boleslavi se nedaří usadit v útočném pásmu. Přesilovka se krátí.

18:27
    Petr Vampola je již s pukem v útočné třetině. Měl ho ale na hokejce tak dlouho, až ho jeden z bránících hráčů vyhnal z pásma.

18:52
    Následně se Hradečtí opět osvobozují.

19:01

19:09
    Domácí se snaží vymyslet u branky Patrika Rybáre, ale Východočeši mají dobrý pohyb a nedávají boleslavským útočníkům výraznější prostor.

19:23
    Vhazování před brankářem Mladé Boleslavi. Oba týmy nejspíš naposledy v této dvacetiminutovce vystřídaly.

19:39
    Jaroslav Bednář vystřelil z levého kruhu, Jan Lukáš byl ale se svou lapačkou stoprocentně připravený.

19:50
    Tomáš Hyka na druhé straně kličkou Patrika Rybára nepřekonal.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Další třetina začne přibližně v 18:25.

První dějství nabídlo poměrně opatrný hokej, o něco víc efektivnější byla ale domácí Mladá Boleslav, která využila první přesilovou hru a vede těsným rozdílem. Oba týmy mají na čem pracovat, dá se tedy očekávat zajímavá druhá třetina.

20:01

20:23
    Hra byla přerušena, vhazuje se před Janem Lukášem.

20:59
    Martin Látal nabral rychlost, objel branku a přihrál na druhou stranu Jakubu Klepišovi, na kterého zívala prázdná svatyně Patrika Rybára, jenže boleslavský útočník promrhal svou šanci a nedokázal přidat druhou branku v zápase.

21:37
    Po další střele Bruslařů přerušil hradecký gólman hru.

22:07
    Na modré se napřáhl Martin Pláněk, ale ani skrz stínící hráče Jana Lukáše nepropálil. Boleslavský gólman vykoukl v pravou chvíli a puk lapil.

22:22
    Sedmnáctiletý Jaroslav Dvořák se dostal ke střele v levém kruhu, ale svatyni Jana Lukáše přestřelil.

22:58
    Mladá Boleslav vyhodila puk na zakázané uvolnění.

23:09
    Richard Jarůšek byl před úplně prázdnou boleslavskou brankou, ale nedokázal do ní zamést puk.

23:39
    Poté, co přerušil Patrik Rybár hru, se vhazuje v útočném pásmu Mladé Boleslavi.

24:05
    Při přechodu do útočného pásma zastavil Bruslaře ofsajd.

24:11
    Hra je nyní dost kouskovaná, pro změnu byla přerušena kvůli icingu na straně Mountfieldu HK.

25:01
    Tomáš Urban mohl nasměrovat puk do odkryté branky, jenže v mezikruží nezamířil přesně.

25:27
    Pěkně to udělal Tomáš Hyka. Už se zdálo, že boleslavský útočník zajede s pukem za branku, ale na poslední chvíli jej poslal před ní, což nejspíš Vít Jonák nečekal, protože se mu nepovedlo zakončit.

25:57
    Tentokrát už se to VÍTU JONÁKOVI podařilo. Po střele od modré čáry jen doklepl kotouč od odkryté brány. Asistence: Tomáš Pastor.
    25:57 Vít JONÁK - 2:0

26:08
    V Mladé Boleslavi nyní probíhá průběžný úklid ledu v rámci komerční přestávky.

26:23
    Zakázané uvolnění Bruslařského klubu.

27:05
    Radan Lenc nedokázal pohotově zakončit a připsat třetí gól pro svůj tým.

27:29
    Boleslavští nejspíš střelili břevno, konkrétně Matěj Stříteský.

27:29
    Sudí nejprve rozpažili, už se chystali k vhazování, jenže sám od sebe zavolal videorozhodčí a chtěl prohlédnout záznam hry. Po konzultaci s hlavním rozhodčím však došli k závěru, že puk opravdu do branky neprošel.

27:57
    Tomáš Bulík vystřelil z mezikruží, gólman puk jen vyrazil, přičemž dorážet do prázdné mohl Radovan Pavlík, ale netrefil puk.

28:32
    V posledních chvílích se hraje dost ofenzivně, je znát, že Mountfield musel otevřít hru po druhém inkasovaném gólu.

29:29
    Jan Lukáš nakonec hru Mountfieldu v útočném pásmu přerušil, když zalehl kotouč.

29:37
    Hradec právě vstřelil branku!
    Mountfield bleskově snižuje. K odraženému puku se za brankou dostal Jiří Šimánek, přičemž MICHAL DRAGOUN jej sklepl přímo pod břevno. Asistence: Jiří Šimánek.
    29:37 Michal DRAGOUN - 2:1

31:13
    Pavel Musil vybízel k zakončení Tomáše Urbana, ale ten si najel příliš do brankoviště a ještě upadl.

31:47
    Menší trest za hru vysokou holí inkasoval Aleš Pavlas (HKM). Boleslavští budou hrát třetí přesilovku zápasu.

31:56
    Hosté vystihli boleslavskou rozehrávku a na chvíli si mohou vydechnout.

32:10
    Z první od modré čáry vypálil Tomáš Hyka, trefil ale jen brankáře Mladé Boleslavi.

33:47

33:55
    Předchozí pasáž vůbec nevypadala jako přesilovka. Domácí ji sehráli tragicky, Hradečtí naopak výborně napadali a v pohodě ji ubránili.

33:57
    Aleš Pavlas se dlouho po jednom ze střetů zvedal z ledu, nakonec však odjel na střídačku a vypadá to, že bude v pořádku.

33:57
    Mezitím ve ŠKOENERGO Aréně končí další komerční přestávka.

35:06
    Z levého kruhu vypálil Ryan Potulny, brankáře Mladé Boleslavi tím ale nepřekvapil. Následuje buly v útočném pásmu Hradce Králové.

35:07
    Mountfield si zahraje první přesilovku zápasu. Tomáš Pastor (HKM) byl vyloučen na dvě minuty za krosček.

35:23
    Bruslaři dostali puk až před Patrika Rybára, kde si vynutili vhazování.

35:39
    Mountfield sice dostal puk do útočné třetiny, Východočeši se tam však dlouho nezdrželi. Domácí vystihli přihrávku soupeře a osvobodili se.

36:06
    Nyní ale již hokejisté Hradce Králové kombinují před Janem Lukášem.

36:23
    Střelu od modré zvládl brankář Středočechů vyrazit.

36:38
    Z mezikruží zkusil uspět Jiří Šimánek, přičemž Jan Lukáš vyrazil kotouč jen před sebe. Žádný z hostů se ale nedostal včas k dorážce.

36:46
    Domácí poslali puk za hradeckou branku, následně si Východočeši nerozuměli a poslali puk na zakázané uvolnění.

37:07

37:26
    V gólové šanci byl Lukáš Nedvídek. Vyslal na Jana Lukáše ostrou střelu, ten puk pouze vyrazil, následně hosté doráželi, jenže hra byla přerušena proto, že se branka vychýlila ze své standardní pozice.

38:40
    Východočeši jsou v posledních minutách lepším týmem, mají větší důraz v předbrankovém prostoru a domácí se převážně jen brání.

39:04
    Hradečtí vypíchli domácím kotouč a mohou se opět vydat do útočného pásma.

39:33
    Martin Látal vystřelil z levého kruhu, ale místo se u levé tyče nenašlo.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Další třetina začne přibližně v 19:23.

Ve druhé třetině se Hradečtí především po druhé inkasované brance zvedli, zlepšili a v závěru svého soupeře přehrávali. Závěr zápasu může být ještě pořádně napínavý. Těšme se na poslední dvacetiminutovku.

40:01

40:39
    Mladá Boleslav do třetí třetiny vlétla a kombinovala před brankou Patrika Rybára.

41:02
    Nyní jsou však opět před brankářem Východočeši.

41:52
    Bruslaři se nedostali ke střele. Puk vypíchli Hradečtí Tomáši Hykovi za brankou.

43:26
    Série nepřesností zdržela Hradec Králové při přechodu do útočnéhopásma.

43:35
    Po úmyslném ofsajdu se vhazuje před brankou Mladé Boleslavi.

44:02
    Přihrávku domácích zachytil Bedřich Köhler, který hned prověřil Jana Lukáše další střelou.

44:14
    Boleslavští se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.

44:51
    Z velkého úhlu poslal puk před brankovou čáru Tomáš Hyka, ale Jakub Klepiš se k dorážce nedostal.

45:20
    Jiří Šimánek vypálil z mezikruží, nevypadalo to vůbec špatně, ale hradeckého útočníka vychytal pohotovým zákrokem lapačkou Jan Lukáš.

46:33
    Petr Vampola obdržel slibnou přihrávku, jenže vůbec nedokázal nabrat rychlost, aby mohl jet sám na brankáře. Navíc po něm rychle vyrazil Zdeněk Čáp. Petr Vampola tedy vystřelil jen z levého kruhu, což nemohlo dělat Patriku Rybárovi výraznější problémy.

46:34
    Komerční přestávka.

46:34
    Dnešní utkání sleduje 3 683 diváků.

47:27
    Lukáš Žejdl objel bránu, ale nedokázal nikomu přihrát, protože mu ujel puk.

47:45
    Přímo před brankou nestačil Tomáš Urban zpacifikovat skákající puk a usměrnit jej mezi tři tyče.

48:26
    Hradečtí se z tlaku vymanili jen za cenu zakázaného uvolnění.

48:59
    Další icing Východočechů. Podívaná na ledovou plochu není v posledních sekundách moc atraktivní.

49:27
    Poblíž Tomáše Urbana proletěl puk, dlouhán ve službách Mladé Boleslavi si jej ale všiml pozdě, a tak vůbec nezakončil.

49:50
    V pravém kruhu se opřel do kotouče Jiří Šimánek, ale za slibné pozice přestřelil Lukášovu branku.

50:21
    Bruslaři jeli dva na dva, ale Petru Vampolovi se přihrávka na Martina Látala nezdařila. Zblokoval ji bránící hráč Mountfieldu.

51:01
    Třetí zakázané uvolnění Hradce Králové v krátké době. Hosté tedy opět nemohou vystřídat.

51:08
    Skrz stínící hráče vypálil od modré Tomáš Voráček, jeho střelu však Hradečtí zblokovali a otáčejí hru.

51:46
    Čas byl zastaven kvůli ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.

52:03
    I pokus Tomáše Urbana hradečtí hokejisté zblokovali, následně Jiří Kurka minul Rybárovu branku.

52:27
    Východočeši mají tlak v pásmu. Od modré čáry však netrefil branku ani Jiří Šimánek.

53:38
    Tomáši Hykovi se nezdařil přechod do pásma, protihráči mu vypíchli puk.

53:54
    Z mezikruží trefil plexisklo Jakub Klepiš.

54:16
    Martin Pláněk trefil ochrannou síť. Hra byla přerušena a následuje poslední komerční přestávka tohoto zápasu.

54:30
    Po zakázaném uvolnění týmu z města automobilů se bude vhazovat po pravici Jana Lukáše.

55:53
    Ránu Petra Vampoly od modré čáry vyškrábl Patrik Rybár špičkou betonu.

56:19
    Tomáš Hyka mohl gólmana vymíchat a zakončit k tyči, místo toho se však rozhodl pro přihrávku na Marka Trončinského, proti němuž se už Patrik Rybár přesunul. Větší příležitost k rozhodnutí už mít domácí asi nebudou.

56:37
    Mladá Boleslav se dopustila zakázaného uvolnění, tlak si pro změnu může vytvořit Mountfield, kterému se čas na vyrovnání začíná výrazně krátit.

57:07
    Další icing Středočechů. Hradec Králové si zatím oddechový čas nevybral. I Patrik Rybár setrvává v brankovišti.

57:16
    Opět zakázané uvolnění na stejné straně. Boleslav zbytečně sama sebe dostává pod tlak a nemůže střídat.

57:27
    Po odpískaném ofsajdu se Pavel Musil dostal do menšího rozkolu s hostující střídačkou, rozhodčí však obě strany včas rozehnali.

57:37
    Výborně to udělal Jake Newton, který dostal svůj tým do přečíslení, přímo před brankovou čáru poslal puk, kde se jej snažil tečovat Radovan Pavlík, ale Jan Lukáš se svými betony nepohnul a nedovolil vyrovnání.

57:37
    Oddechový čas pro hosty.

57:37
    Podle očekávání už Patrik Rybár zůstává na střídačce, Hradec Králové zkusí uspět při hře v šesti.

57:37
    Rozhodčí ještě krotí emoce na buly, které bude za malou chvíli vhozeno.

57:49
    Tomáš Voráček nedokázal ze středního pásma nasměrovat puk do prázdné branky.

58:11
    Radan Lenc trefil od modré jen v brance stojícího Jiřího Šimánka, který zastupuje brankáře Hradce.

58:41
    Mountfield je zpět v pásmu, Bruslaři poslali puk na další zakázané uvolnění.

58:50
    Oddechový čas pro domácí.

58:50
    Mladé Boleslavi se nedaří v tomto utkání využívat gólové šance. Zatímco si domácí vybírali oddechový čas, místní moderátor a pouštěl hudbu i přes to, že je to v této situaci zakázané.

59:03
    Petr Vampola nedokázal trefit z mezikruží prázdnou bránu.

59:16
    Hokejisté Mladé Boleslavi si už můžou oddechnout. Další situaci Středočeši využili. Z levého kruhu nasměroval puk do prázdné branky Hradce Králové PETR VAMPOLA, jenž rozhodl o tříbodovém zisku pro svůj tým. Asistence: Radan Lenc.
    59:16 Petr VAMPOLA - 3:1

59:18
    Buly ve středním pásmu se opakuje.

59:26
    Závěr zápasu je dost kouskovaný a přerušovaný. Vhazuje se před Janem Lukášem.

Utkání bylo velice vyrovnané a do posledních chvil nerozhodnuté. O krok napřed však nejspíš po celý duel byli Boleslavští, kteří většinu zápasu vedli, i když těsně. Mountfieldu se povedla zejména druhá třetina, kdy dokázali Východočeši svého soupeře zatlačit, jenže ve třetí třetině jako by Hradeckým odešly síly, navíc měli také střeleckou smůlu při zakončení.

Nejlepší hráči zápasu
    Jiří Šimánek (MHK)
    Tomáš Hyka (MBL)

Další utkání sehrají v neděli Boleslavští v Olomouci, Hradec Králové čeká souboj s Kometou Brno.

Z Mladé Boleslavi je to vše, přeji pohodový víkend a těším se znovu příští týden na počtenou. Dobrý večer. (20:03:25)

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 12. Klepiš (Musil), 26. Jonák (Hyka, Pastor), 60. Vampola (Lenc) – 30. Dragoun (Šimánek)

Rozhodčí: Šír, Lacina – Lhotský, J. Svoboda

Diváci: 3 683