Betis Kadaň – Baník Chomutov 8:8 (kon.) | Boca Chotěboř – Kladno 3:5 (kon.) | Jerigo Plzeň – Olympik Mělník 2:2 (kon.)
konec
Gardenline Litoměřice
5:8 (0:3)
SK Interobal Plzeň
Pátek 21.10.2016, 20:30 • Sportovní hala Chemik, Lovosice • VARTA futsal liga • 6. kolo
Předzápasové kurzy
   
  To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Plzně vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Budu se na Vás těšit opět u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (22:31:15)
   
  V prvním poločase padli celkem tři branky a vypadalo to, že už domácí nedokáží zdramatizovat průběh zápasu. Tomu tak ale nebylo. Litoměřice se postupně dotahovaly na svého soupeře, který ovšem stačil vždy kontrovat stejnou mincí – vstřelením branky. Závěr celého zápasu nabídl brankové hody, ve kterých byli úspěšnější Plzenští, kteří si na západ Čech odváží plný počet bodů za výhru 8:5.
   
  Konec zápasu.
   
  39:35
  Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
  Brankové hody nekončí. ZDENĚK KASÝK v hlavičkovém souboji přehlavičkoval domácího brankáře. Asistence: Václav Kubíček.
   
  39:28
  Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
  Tak tohle je tak trochu smůla pro domácí. Celý zápas se snažili přihrávkami obehrát soupeře, ale v posledních sekundách napřáhl RAFAEL SILVA k jedné z mnoha střel v dnešním zápase, která tentokrát skončila v brance. Míč prošel Kubíčkovi mezi nohama. Asistence: David Filinger.
   
  39:13
  Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
  Domácí doplácí na hru bez brankáře, když se po výhozu Kubíčka dostal k pohotové střele MICHAL ŠTRAJT, který využil prázdné brány . Asistence: Václav Kubíček.
   
  39:00
  Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
   
  38:54
  Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Plzně.
   
  38:54
  Oddechový čas pro SK Interobal Plzeň.
   
  38:54
  Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
  Tentokrát už se ale FRANTIŠEK SEDLÁČEK nemýlil a dokázal procpat míč do brány soupeře. Asistence: David Filinger.
   
  38:07
  Litoměřice dostali hráče Plzně totálně mimo hru, ale jejich akci nikdo z přítomných hráčů nezakončil.
   
  37:52
  Žlutou kartu dostává Jan Havel (SK Interobal Plzeň).
   
  37:30
  Hosté se hnali ve dvou na jednoho. Jenže Sedláček nastartoval a po sprintu přes celou délku hrací plochy dokázal soupeře při nápřahu ke střele odstavit od míče.
   
  36:55
  Sedláček se ocitl v další nadějné situaci na snížení skóre. Jenže ani tentokrát nemohou domácí slavit. Míč prolétl několik centimetrů od brankové čáry a poté opustil hrací plochu.
   
  36:21
  Kubíček má podruhé v zápase s něčím problémy a ocitá se na kolenou za vlastní bránou. V této situaci nedokáži odhadnout, co s brankářem Plzně je, a jak je na tom po zdravotní stránce.
   
  35:38
  Na obou týmech je vidět, že jsou v nastálé situaci nervózní. Zápas se před vstřelením šesté branky Plzně maličko vyhrotil a tyto emoce stále pokračují.
   
  34:49
  Míč se několikrát ocitl před opuštěnou bránou Plzně, ale ani jeden hráč nedokázal dopravit míč do sítě. Jednou zachránila hosty tyč!
   
  33:51
  Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
  MICHAL ŠTRAJT se prokličkoval kolem tří soupeřů až do brankové šance, přičemž v posledním souboji s protihráčem ztratil sálovku. Zakončit dokázal však druhou nohou a i přes protesty domácích rozhodčí branku uznávají. Bez asistence.
   
  33:21
  Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
  Aktivita Litoměřic se v posledních minutách hodně změnila oproti prvním deseti minutám druhého poločasu. DAVID FILINGER i s tečí soupeře dostává míč do sítě soupeře. Asistence: Rafael Silva.

  Josef Cestr

  Branky: 23. Taverna (Silva), 32. Taverna (Silva), 34. Filinger (Silva), 39. Sedláček (Filinger), 40. Silva (Filinger) – 7. Štrajt, 16. Mižár (Stejskal), 20. Havel (Štrajt), 27. Holý (Štrajt), 29. Forman, 34. Štrajt, 40. Štrajt (Kubíček), 40. Kasýk (Kubíček)

  Karty:   18. Krok (GRD), 29. Sedláček (GRD) – 25. Stejskal (PLZ), 38. Havel (PLZ)   25. Wenderson (GRD)


  Gardenline Litoměřice: Vavrek (Bartůněk) – Taverna (C), Wenderson, Blažek, Hrdý, Two, Žampa, Léo, Filinger, Silva, Krok, Macháček, Sedláček.
  SK Interobal Plzeň: Kubíček (Němec) – Kasýk, Štrajt, Stejskal, Abrham, Hibler, Holý, Havel, Forman, Mižár (C), Künster.

  Rozhodčí: Radek Dragoun, Lubomír Řeháček.
  Delegát: Zbyněk Houška