Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica 1:5 (kon.) | Zvolen – Nitra 3:7 (kon.) | Trenčín – Košice 2:4 (kon.)
Nové Zámky – Poprad 1:2 (1:2 po s.n.)
HKM Zvolen
3:7 (0:1, 0:5, 3:1)
HK Nitra
sk Pátek 21.10.2016, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR) • 14. kolo

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zbytok večera. (20:25:22)

Nové domáce trénerské duo Staš – Mahdalík má pred sebou ešte veľa veľa práce...pokiaľ by však domáci hokejisti hrali 60 minút tak, ako posledných 20, mohli dnes naplno bodovať. Realita dnes však bola iná a 954 divákov zápas nedopozeralo, nakoľko viacerí to po druhej tretine za stavu 0:6 jednoducho zabalili.

Úradujúci majster dnes nastavil Zvolenu jasné zrkadlo a domáci hráči v ňom jasne a zreteľne mohli vidieť, kde sa aktuálne herne nachádzajú. V tretej tretine prišlo značné zlepšenie, no hrať proti lídrovi len 20 minút veru nestačí. Výsledok 3:7 je absolútne spravodlivý a odzrkadľuje dianie na ľadovej ploche.

59:36 CHALUPA - 3:7

59:36
    Nitra dala gól!
    Tak v závere predsa ešte jeden gól hostí. Matej Bene vystrelil po ľade a pred Barošom puk do siete usmernil SAMUEL CHALUPA.

Asistencie: Matej Bene a Edmund Piačka.

59:27
    Zápas pomaly končí tlakom Nitry v útočnom pásme.

58:49
    Hra sa nám kúskuje a zápas zbytočne predlžuje.

58:29
    Chybička v rozohrávke hostí a k puku sa dostal Pavel Klhůfek. Okamžite na nič nečakal a pálil na bránu. Puk končí v lapačke Foltána.

58:05
    Laliberté atakoval domáceho gólmana v jeho bránkovisku a hlavný rozhodca vykázal Nitru z útočného pásma.

57:08
    Stretnutie sa už len dohráva a Baroš veľa práce nemá, ale teraz musel očami sledovať bekhendový pokus Mateja Beneho. Buly pred Barošom.

56:19
    Bomba Janisa Andersonsa od modrej a Foltán ju ramenom vyrazil na ochrannú sieť.

55:30
    V hre štyroch proti štyrom šanca domácich, ale Martinovi Ďalogovi to snáď dnes nie je súdené, ani tretiu šancu nepremenil. Hostia hoci je do záveru už málo času pokúšajú štastenu.

54:30
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Puliš – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Mezei – 2 min., hrubosť).

54:30
    Menšia potýčka Mezeia a Bajteka s Pulišom a Mrázom.

54:09
    Zuzin doviezol puk do útočného pásma, prihral Klhůfkovi a ten hneď bez prípravy pálil na Foltána.

53:12
    Akcia hostí končí na modrej čiare, ofsajd.

52:56
    Domáci forčekujú a napádajú rozohrávku Nitry a hosťom to robí značné problémy, pri zakladaní útoku.