Udinese – Turín 2:2 (kon.) | Cagliari – Palermo 2:1 (kon.)
Pondělí 31.10.2016, 19:00 • Dacia Arena, Udine • Italská Serie A • 11. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:50:30)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:19.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nabídl čtyři branky. Po prvním poločase vedl Turín, ale domácí pak zabrali a v 70. minutě už vedli 2:1. Poslední slovo ale měl hostující Adem Ljajić, který vyrovnal na 2:2. Myslím si, že remíza je spravedlivá.

90+3

90+2
    Po slibném centru se do zakončení dostal Emmanuel Badu, ale byl zády k brance a tu nakonec netrefil.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Na druhé straně měl práci Hart, ale i tentokrát vše s přehledem vyřešil.

86
    Po zajímavém centru se do zakončení dralo několik hostujících hráčů, ale ani jeden nakonec míč nezasáhl.

84
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Davide Zappacosta.

82
    Turín je nyní aktivnější a snaží se něco vymyslet na polovině Udinese...

80
    Deset minut mají oba celky na to, aby duel rozhodly. Tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
    78. Adem LJAJIĆ - 2:2

78
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Je znovu vyrovnáno! ADEM LJAJIĆ si krásně navedl míč do vápna a přízemní střelou překonal Karnezise, který neměl šanci, protože míč zapadl přesně za zadní tyč!

77
    Hosté se vydali dopředu a na konci kombinace byl Belotti, ale jeho rána přesná nebyla a Orestis Karnezis práci neměl.

75
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Jakub Jankto, přichází Emmanuel Badu.

73
    Žlutou kartu dostává Duván Zapata (Udinese Calcio).
    72. Duván ZAPATA - 2:1

72
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Obrat je dokonán! Po rohovém kopu nejdříve poslal jeden z hráčů míč do tyče, ale poté se k němu dostal DUVÁN ZAPATA, který ho doslova dotlačil za Harta!

Jakub Kopřiva

Branky: 62. Théréau (Widmer), 72. D. Zapata – 16. Benassi (Belotti), 78. Ljajić (De Silvestri)

Karty:   37. Danilo (UDI), 73. D. Zapata (UDI) – 22. Boyé (TUI), 30. Valdifiori (TUI), 42. Moretti (TUI)

Udinese Calcio: Karnezis – Widmer, Wague, Danilo, Felipe – Fofana, Kums (46. Perica), Jankto (75. Badu) – de Paul (46. Hallfredsson), D. Zapata, Théréau.
    Náhradníci: Scuffet, Perisan – Adnan, Angella, Badu, Balić, Samir, Evangelista, Hallfredsson, Heurtaux, Matos, Perica.

Turín FC: Hart – De Silvestri (84. Zappacosta), Rossettini, Moretti, A. Barreca – Benassi, Valdifiori (46. Lukić), Baselli – Boyé (68. Maxi López), Belotti, Ljajić.
    Náhradníci: Cucchietti, D. Padelli – Ar. Ajeti, Acquah, Bovo, Falqué, Maxi López, Lukić, Josef Martínez, Obi, Vives, Zappacosta.

Rozhodčí: Tagliavento – Dobosz, Valeriani