Prostějov – Litoměřice 1:4 (kon.) | Přerov – Motor ČB 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 3:4 (po pr.)
Frýdek-M. – Havířov 2:1 (po pr.) | Kadaň – Kladno 3:5 (kon.) | Most – Slavia 1:2 (kon.)
Třebíč – Jihlava 0:4 (kon.)
SK Trhači Kadaň
3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
Rytíři Kladno
Sobota 05.11.2016, 17:00Chance liga • 21. kolo

Je konec. Trhači předvedli překvapivě povedený výkon a dvě třetiny byli svému soupeři více než vyrovnaným soupeřem. Bohužel ztráta z první třetiny se ukázala jako nepřekonatelná. Rytíři rozhodli díky zkušenějším hráčům, zejména díky zkušenému Petru Tonovi(2+2) a Tenkrátovi(0+3). To je pro dnešní večer vše, díky za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:24:55)

Král se vrací do branky.

59:51
    Tlak před Hanuljakem! Rozhodčí nakonec přerušuje pro přihrávku rukou.

59:42
    Tenorova prudká střela se nevešla mezi tři tyče.

59:22
    Hosté vyhazují.

59:08
    Král z branky. Trhači v šesti!

58:54
    Král čeká na příležitost opustit branku.

58:46
    Vhazování ve středním pásmu.

58:35
    Oddechový čas pro Trhače!

58:35
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Roman Přikryl – 2 min., sekání).

58:07
    Tlačenici před Hanuljakem vyřešil brankář hostů tím, že přikryl kotouč lapačkou.

57:35
    Hlava projel podél mantinelu a hledal před brankou Vaňka, ale jeho přihrávka se k němu nedostala.

57:09
    Cektovského prudkou střelu vyrazil Král maskou.

56:57
    Černého nahození dojel Osmík, ale čárový rozhodčí píská zakázané uvolnění.

56:06
    Tomečkovu střelu tečoval Vrána, ale kotouč proletěl vedle levé tyče.

55:34
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A hosté se po chybě domácí obrany dostávají do dvoubrankového vedení. Po chybě při rozehrávce se ke kotouči dostal první útok, jehož akci zakončil střelou mezi betony PETR TON. Asistence: Petr Tenkrát, Jiří Burger.

54:56
    Hlava nabil na modrou čáru Trefnému, prudká střela domácího obránce se nevešla mezi tři tyče.

53:40
    Přikryl s Jánským ujeli do přečíslení dva na jednoho, ale první jmenovaný trefil pouze Tejnorovu hůl.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 29. Hlava (Vaněk), 40. Vaněk, 45. Tejnor (O. Beránek, Kohout) – 2. R. Přikryl (Strnad, Jánský), 14. Repe (Tenkrát, Ton), 28. Ton (Burger, Tenkrát), 44. Strnad (R. Přikryl, Ton), 56. Ton (Tenkrát, Burger)

SK Trhači Kadaň: Král – Trefný, R. Černý, Chalupa, Tejnor, J. Tomeček, D. Šimek – Chlouba, Kůs, Račuk – Moisio, Hejcman, Chrpa – O. Beránek, L. Vrána, Kohout – Hlava, Osmík, Vaněk.
    Rytíři Kladno: Hanuljak – J. Drtina, P. Hořava, Kehar, Repe, Ulrych, Ptáček, F. Matula – Tenkrát, Burger, Ton – Strnad, R. Přikryl, Jánský – Redlich, Machač, Cetkovský – Keszi.

Rozhodčí: Kostourek – Belko, Beneš