Prostějov – Litoměřice 1:4 (kon.) | Přerov – Motor ČB 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 3:4 (po pr.)
Frýdek-M. – Havířov 2:1 (po pr.) | Kadaň – Kladno 3:5 (kon.) | Most – Slavia 1:2 (kon.)
Třebíč – Jihlava 0:4 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
HC Dukla Jihlava
Sobota 05.11.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 21. kolo

Co dodat. Třebíč má na svém kontě sedmou prohru v řadě. Velkou oporou Jihlavanů byl skvěle chytající Miroslav Svoboda. Třebíč se nyní musí z další hořké prohry rychle oklepat a zkusit se nachystat na Litoměřice, kam zajíždí již ve středu. Hezký večer. (19:56:32)

59:33
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlavě se podařilo v samém závěru utkání vstřelit prostřednictvím ALEŠE JERGLA již čtvrtou branku. Asistence: bez asistence

59:00
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Chvíli si s pukem hraje Třebíč, chvíli Jihlava.

58:12
    Třebíč se snaží z posledních sil vytěžit maximum, Daivd Dolníček se pokusil o průjezd středním pásmem, kde ho zastavili hosté.

57:52
    Nyní jsme však viděli další geniální zákrok jihlavského golmana, který vylapal tvrdou Zdráhalovu střelu.

57:33
    Je vidět, že se Jihlava už nikam nežene a s klidem brání své třígólové vedení.

57:26

55:43
    S tímto vyloučením se hra Třebíče ze snahy o vstřelení gólu mění na snahu nedostat čtvrtý gól. Jihlava je dnes lepším týmem a vypadá to, že cenné body dnes Třebíč nezíská.

55:26
    Vyloučen hráč číslo 14 Václav Čejka (TRE) na dvě minuty – podražení.

54:51
    Nyní se snaží třetí formace domácího mužstva vstřelit kontaktní gól, ale vše končí pouze zakázaným uvolněním.

54:17
    Krásný průjezd přes pravý kruh předvedl Radim Zohorna. Dovezl jej až do brankoviště, ze kterého jej Svoboda vytlačil.

53:18
    Do konce utkání zbývá necelých sedm minut. Domácí jsou v nelehké situaci, nejeví se jako pravděpodobné vstřelit během zbývajícího času tři branky, ikdyž i takové situace pamatujeme.

52:13
    Skořepa našel na modré Čachotského a ten přihrál k pozadu zády jedoucímu BILČÍK k třebíčské bráně a ten prostřelil s přehledem Čiliaka. Asistence: Tomáš Čachotský, Josef Skořepa.

52:02
    Po dlouhé době se ke střele dostal Roman Erat, vyjel z levého kruhu, najel do mezikruží a s pokusem trefit šibenici Svobodovy brány mu jeho pokus zlikvidoval Miroslav Svoboda.

51:29

50:47
    Jihlavě se daří držet pásmo, Třebíč obětavě brání, nicméně kvůli tomuto zbytečnému oslabení ztrácí cenné minuty a čas.

49:52
    Ke střele od modré se dostal jeden z jihlavských hráčů, Čiliak byl v pozoru a dokázal puk vyrazit lapačkou.

49:29
    Vyloučen hráč číslo 8 Lukáš Paták (TRE) na dvě minuty – příliš mnoho hráčů na ledě.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 16. Březina (Diviš, Šidlík), 31. Diviš (Dundáček, Březina), 53. Bilčík (Čachotský, Skořepa), 60. Jergl

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak – Niko, J. Zdráhal, Koch, Bartejs, Lojek, Čejka – Kristl, Dolníček, Jan Wasserbauer – R. Zohorna, Milfait, R. Erat – Mrázek, Raška, Kusko – Paták, Juráň, Přibyl.
    HC Dukla Jihlava: M. Svoboda – Bilčík, Říha, Szathmáry, Šidlík, Dundáček, Kaláb, Dobrovolný – Jícha, Skořepa, Čachotský – Jergl, F. Seman, Důras – Stoklasa, Diviš, Březina – Čermák, Kondratěv, Danišovský.

Rozhodčí: Mikula – Adamec, Poruba