Jindř. Hradec – Nymburk 3:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 7:5 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 2:1 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 4:9 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:0 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Bílina – Klatovy 3:4 (kon.)
Sokolov – Trutnov 5:2 (kon.) | David Servis – Tábor 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:8 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 7:5 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 4:5 (po pr.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
HK Opava
Sobota 05.11.2016, 17:00 • Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 16. kolo

V třetí třetině byl hokej o něco rychlejší, než v předchozích třetinách. Celé utkání bylo díky těsnému skóre velmi napínavé. Jak domácí tým, tak i hostující tým měli dostatek gólových šancí, avšak ne všechny skončily brankou. Na Bobry se dnes usmálo štěstí, a tak Opava odjíždí bez bodu. Ze zimního stadionu ve Valašském Meziříčí se s vámi loučí Eliška Hubníková. Hezký zbytek dne. (20:59:12)

59:58
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Nedbálek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HK Opava (Grygar – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HK Opava (Selinger – 10 min. osobní trest + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování). V tom samém čase si bere hostující tým oddechový čas.

57:20
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Pořický a Dvořák si nahráli a nakonec poslali puk i DAVIDU VARGOVI, který střílel zpoza kruhu k levé horní tyči. Šafránek neměl šanci kotouč chytit. Asistence: Petr Dvořák, Jakub Pořický.

56:25
    Hostující hráč Vítek se snažil vystřelit na bránu, ale střelu mu zablokoval domácí hráč Studený.

55:28
    Hráč David Varga dnes už po třetí strefuje Šafránkovi betony.

54:19
    Bobrům se nedaří proměňovat šance. Hra probíhá v útočném pásmu domácího týmu.

52:15
    Další šance domácího týmu bohužel neúspěšná. Václav Studený trefil Šafránkovu vyrážečku.

49:51
    Hráč hostujícího týmu Grygar zkoušel vystřeli na Plška, ale podařilo se mu trefit pouze horní tyč.

46:28

45:03
    Bobři mají potíže v obranném pásmu. Opava se snaží mít o minimálně jeden gól náskok. Bobři se nevzdávají.

44:28
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Báchor – 2 min., hákování).

43:54

42:21
    Nedbálek se snažil trefit pukem branku přímo mezi betony. Šafránek zasahuje.

41:53
    Vyloučení v týmu HK Opava (Rousek – 2 min., podražení).

40:01

V druhé třetině bylo miň šancí než v první třetině. Oba týmy jsou stále stejně vyrovnaní. Zbytečné faulování z obou stran. Třetí třetina začne cca v 18:34.

40:00

Eliška Hubníková

Branky a nahrávky: 29. Dvořák (Varga D., Chroboček), 58. Varga D. (Dvořák, Pořický) – 25. Polok (Holík)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Chroboček, Žabčík, Nedbálek, Váňa, Báchor, Vydra, Mikel – Varga D., Dvořák (A), Pořický (C) – Brunec (A), Hlaváč, Studený – Kývala, Varga Mir., Martiník – Kubo, Varga Mar., Baroš
    HK Opava: Šafránek (Wanecki) – Štěpánek, Holík, Galvas, Černý, Mosler, Šindelář, Slavík, Tuma – Wolf, Polok (A), Selingr (C), Grygar, Chalupa (A), Vítek, Pavelek, Černý, Hartmann, Štindl, Fedor, Rousek

Rozhodčí: Obadal– Čelechovský, Holibka