Srbsko – Norsko 2:0 (kon.) | Rakousko – Španělsko 1:1 (kon.)
1:1 (0:1)
Španělsko
Pátek 11.11.2016, 18:30 • NV Arena, St Polten • Kvalifikace ME U21 • Baráž

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:22:59)

Je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé barážové utkání, které nakonec nepoznalo vítěze. Do vedení šlo favorizované Španělsko, ale Rakousko ve druhém dějství zabralo a nakonec vyrovnalo. Žádná další branka už nepadla a před odvetným duelem je tedy vše otevřené a bude to ještě hodně zajímavé.

90+3

90+1
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Schlager, přichází Jäger.

90
    Žlutou kartu dostává Dovedan (Rakousko).

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Oba celky se v závěru tlačí dopředu, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

87
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Deulofeu, přichází Mayoral.

85
    A nakonec z toho byla obrovská šance! Po možná nepovedené střele se na zadní tyči zjevil El Haddadi, ale ve skluzu prázdnou branku netrefil!

84
    Hosté se usadili na polovině Rakouska a trpělivě kombinují.

82
    Ze svého třetího rohu ale domácí nic nevytěžili a stav se tedy nemění. Rakousko hraje se Španělskem stále 1:1.

81
    Rohový kop pro Rakousko.

80
    Už se opět hraje. Domácí jsou ve druhém poločase aktivnější a stále se tlačí dopředu. Španělsko se ve druhém dějství trápí.

78
    Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.

77
    Po rychlé akci to na sebe vzal Friesenbichler, ale s jeho pokusem si v pohodě poradil pozorný Arrizabalaga, který má o poznání více práce, než v prvním poločase.

75
    Z rohu ale nic nebylo, protože pro centrovaný míč si došel pozorný Arrizabalaga.

74

73
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Asensio, přichází Llorente.

71
    Oba celky se tlačí dopředu a nyní se hraje v hodně svižném tempu. Je jasný, že posledních dvacet minut bude hodně zajímavých.