Nasan Brno – Zlín 0:10 (kon.) | Hodonín B – VŠB-TU Ostrava 4:2 (kon.)
Tango Hodonín B
4:2 (3:0)
VSK VŠB-TU Ostrava
Pátek 11.11.2016, 20:30 • Sportovní hala TEZA, Lipová alej 4110/23, Hodonín • 2. Futsal liga východ • 5. kolo

Domácí si připisují důležité body po vyrovnaném zápase, ve kterém byli v prvním poločase aktivnější hosté, avšak domácí vytěžili z minima maximum a poločasový výsledek jim dával velké šance. Ve druhém poločase naopak drželi míč na svých halovkách více domácí, ale hostům se podařilo snížit a závěru utkání měli domácí i štěstíčko. 165 diváků tak odchází domů spokojeno po výhře domácího Tanga 4:2. (22:14:59)

40
    V poslední minutě hrají domácí pod hrozbou desetimetrového kopu, neboť již mají na svém kontě pět akumulovaných faulů.

39
    Dvojí hra domácího brankáře dává hostům výhodu trestného kopu z hranice šesti metrů. Hostující hráči však šanci nevyužili.

38
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ KUNDRÁTEK. Asistence: Vít Krzemieň.

37
    Hostující mužstvo se pokouší zvrátit výsledek hrou power play.

36
    Hosté si vybírají oddechový čas.

36
    Hostující Martin Kapsa dnes nemá svůj den, když opět sám před domácím brankářem zblízka trefil tohoto do ramene.

35
    Žlutou kartu za držení soupeře obdržel hostující Krzemieň.

35
    Hostující Kapsa nyní sám před ležícím brankářem domácích zahodil tutovku, když trefil rameno brankáře.

33
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ ČERNEK. Asistence: Filip Vanda.

33
    Domácí mužstvo si vybírá oddechový čas.

32
    Nyní zazvonila tyč hostující branky po nebezpečné střele domácího Cenka.

31
    Domácí brankář nyní svými zákroky, při dvou nebezpečných situacích hostů, drží příznivý stav pro domácí.

27
    Domácí Cenek s Doubravským se pokouší o kombinaci, kterou hosté ukončili faulem v nebezpečné vzdálenosti pro jejich branku, avšak nařízený trestný kop jde mimo jejich svatyni.

24
    Dva domácí hráči se dostávali sami před hostujícího brankáře Pospíšila, ten akci domácích zneškodnil.

23
    Autorem branky je MATĚJ KOTRLA. Asistence: Lukáš Kundrátek.

21
    Hostující hráč Martin Kapsa právě obdržel žlutou kartu za nesportovní chování.

21

Tereza Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým VSK VŠB-TU Ostrava. Více informací zde.

Branky: 2. Cenek (Doubravský), 16. Černek (Konečný), 18. Vanda (Cenek), 33. Černek (Vanda) – 23. Kotrla (Kundrátek), 38. Kundrátek (Krzemieň)

Karty:   21. Kapsa (OVA), 35. Krzemieň (OVA)

Tango Hodonín B: Parobek Aleš (Soukup Vít) – Černek Lukáš, Vanda Filip, Kučí Karel, Cenek Čeněk, Gremmel Jakub, Konečný Filip, Bohun Martin, Doubravský Bohumil, Kolařík Jakub. Trenér: Jánoš Marek.

Sestava není z technických důvodů podle čtyřek.

VSK VŠB-TU Ostrava: Pospíšil Jakub – Kundrátek Lukáš, Kufa Daniel, Mikyska Michal, Kotrla Kryštof, Kotrla Matěj, Pánek Dominik, Krzemieň Vít, Kapsa Martin. Trenér: Kapsa Martin.

Rozhodčí: Kabeláč, Čep; delegát: Bednář