Chabarovsk – Novosibirsk 3:4 (0:2 po s.n.) | Vladivostok – Novokuzněck 3:2 (po pr.) | Kunlun – Omsk 3:4 (kon.)
Čerepovec – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:0 (kon.) | Petrohrad – Barys 9:0 (kon.)
Viťaz – Dynamo Moskva 3:4 (0:1 po s.n.) | Soči – Magnitogorsk 0:5 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 1:2 (1:2 po s.n.)
Záhřeb – Minsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Jokerit 2:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Jokerit Helsinky
Úterý 15.11.2016, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (21:51:02)

Československá stopa v utkání

Lukáš Vopelka (SBA) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:32
    Jakub Valský (SBA) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:27
    Radek Smoleňák (SBA) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 15:45
    Filip Novák (SBA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 21:12

Střely na branku: 28 – 40

Je dobojováno. Slovan nakonec vítězí za tři body, když o celé situaci rozhodl v osmapadesáté minutě v přesilové hře. Jsou to tak veledůležité body pro svěřence Miloše Říhy. Hosté tak z ledu Bratislavy odjedou s prázdnou.

59:43
    Jeglič z vlastního pásma poslal kotouč až před hostující opuštěnou klec a jen těsně minul!

59:13
    Ďaloga dostává dvě minuty za hákování a hosté tak nyní budou mít velkou šanci srovnat.

58:53
    Jaakola střílel z dálky, jeho ránu tečoval před brankou jeden z hostujících útočníků, ale Brust drží svůj tým dalším svým zákrokem.

58:21
    Hosté si vzali oddechový čas a Zapolski je na střídačce. Jokerit to zkusí se šesti bruslaři.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:32 Jonathan CHEECHOO - 2:1

57:32
    Slovan právě vstřelil branku!
    Domácí velmi rychle využívají nabídnutou přesilovou hru. JONATHAN CHEECHOO nejprve nadvakrát neprostrčil kotouč pod Zapolskiho pravý beton, následně pak objel branku a z úhlu vystřelil. Jeden z hostů si pak srazil kotouč do vlastní branky a domácí tak znovu vedou – 2:1. Bez asistence.

56:37
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Charles Genoway – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

56:37
    Arturs Kulda nyní podrazil Musatova a jde si na dvě minuty odpočinout. Slovan má k dispozici další početní výhodu.

56:00
    Musatov se neprodral obranou hostů, přesto se ve středním pásmu dostali znovu domácí ke kotouči a Jakub Valský pak svou střelu z pravého kruhu poslal pouze do připraveného Zapolskiho.

55:05
    Kyle Chipchura se nadechl ke střele z prostoru mezi kruhy, ale obrana Jokeritu jeho šanci zneškodnila a hosté se tak mohou vydat na opačnou stranu, tedy do útočného pásma.

54:24
    Mäki skáče na led a Jokerit je v plném počtu.

53:46
    Hosté se osvobozují a posílají kotouč až před branku Barryho Brusta. Jejich další cenné vteřiny v oslabení se tak krátí.

53:13
    Ve vlastním oslabení se do šance dostal Anttila, ale jeho střela skončila jen vedle Brustovy branky. Hned na to se pak s pukem na svých holích vydali do útočného pásma domácí hokejisté.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 12. Smoleňák (Cheechoo), 58. Cheechoo – 30. Huhtala (Jaakola, Pihlström)

HC Slovan Bratislava: Brust – F. Novák, Meszároš (C), Švarný, Plastino, Starosta, Ďaloga, Pokorný, Bačik – Cheechoo, Taffe, Smoleňák – Jeglič, Chipchura, M. Hlinka – Valský, Kopecký, Musatov – Šťastný, Lušňák, Vopelka.
    Jokerit Helsinky: Zapolski – A. Kulda, Ch. Genoway, Lauridsen, Jensen, Lajunen, Jaakola – O'Neill, Regin (C), Joensuu – Salminen, Niemi, Huhtala – Jormakka, Wirtanen, Pihlström – Anttila, Mäki, Marjamäki.

Rozhodčí: Gofman, Gusev – Goljak, Dědjulja

Diváci: 10 055