Benátky n/J – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Motor ČB – Havířov 2:1 (kon.) | Prostějov – Kladno 1:2 (po pr.)
Přerov – Slavia 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 2:0 (kon.) | Frýdek-M. – Třebíč 1:4 (kon.)
Kadaň – Most 4:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Středa 16.11.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 25. kolo

Slovan vyhrává tento zápas nad Favoritem 2:0. Ústecký tým si díky výbornému takticky odehranému závěru získává tři body v tomto těžkém zápasu. Jihlavě nelze odepřít snahu skórovat, ale Dukla nedokázala prostřelit domácího brankáře Jakuba Soukupa, který si připisuje druhou nulu z posledních dvou domácích duelů. Nejprve vychytal střelce Kladna a dnes i Jihlavy. (20:23:16)

59:30
    V poklidném tempu se zápas dohrává. Slovan hraje aktivně.

58:52
    Domácí hráč se pokusil z obranného pásma trefit prázdnou branku. Minul. Kotouč byl tečovaný, icing se nepíská.

58:36
    Dukla hraje v šesti, brankář Dukly je na střídačce.

58:36
    Oddechový čas pro hosty.

58:12
    Jakub Soukup dal výborně hůl před sebe, a tak nemohl hostující hráč zakončit. Skvělé čtení hry od domácího brankáře. Dukla se snaží, hraje na hranici svých sil. Lukáš Jícha by jinak měl snadnou práci, ale Soukup se nenechal překonat.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:43
    Domácí hokejisté si neporozuměli v založení útočné akce, následuje icing. Buly před brankou Jakuba Soukupa.

57:20
    Vlastimil Bilčík se dostal s kotoučem za svou branku, hledal rychle někoho, komu by přihrál, ale nepodařilo se mu. Hraje Slovan.

56:57
    Něco málo přes tři minuty zbývá do konce třetí třetiny. Slovan stále vede o dvě branky, hlavní zásluhu na tom má Jakub Soukup.

56:17
    Jakub Soukup výtečně zastavil kotouč, který vystřelil Patrik Danišovský. Rána mezi ruku a tělo domácí brankář kryje.

55:41
    Jakub Soukup kryje další střelecký pokus hostujících hráčů, Slovan se na svého brankáře může spolehnout.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Slovan vede o dvě branky. Nyní hraje Ústí takticky.

54:34
    Slovan se mohl v momentě, kdy nastupoval vyloučený hráč na led, dostat do střelecké pozice, ale domácí si špatně přihráli.

54:15

53:30
    44 sekund zbývá do konce početní výhody Jihlavy, vhazuje se ve středním pásmu.

52:58
    Richard Diviš zavezl kotouč do útočného pásma, ale neměl komu přihrát. Slovan následně vyhazuje kotouč mimo branku.