Buffalo – Calgary 4:2 (kon.) | Columbus – Colorado 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – NY Rangers 2:5 (kon.)
Nashville – Tampa 3:1 (kon.) | Dallas – Minnesota 3:2 (po pr.) | Edmonton – Chicago 5:0 (kon.)
San Jose – New Jersey 4:0 (kon.)
San Jose Sharks
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
New Jersey Devils
Úterý 22.11.2016, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Žraločí nádrž se může radovat, San Jose svůj návrat na domácí kluziště slaví jasnou výhrou 4:0. Ve třetí třetině se stal jediným střelcem Brent Burns, jehož pokus poslal velmi smolně za brankovou čáru hostující Quincey. Významný byl tento duel také pro Joea Thonrtona, který zaznamenal 900. bod ve žraločím dresu – gratulace. Velká gratulace patří také Martinu Jonesovi, který si připisuje druhé čisté konto v této sezóně. Já se s Vámi loučím a přeji úspěšné úterý! (07:13:25)

59:58
    Kinkaid se musel pořádně ohánět ve svém brankovišti, pátému gólu ale zabránil!

59:08
    Schlemkův sražený pokus se doklouzal těsně vedle tyčky.

58:54
    Po tvrdém zákroku na Wingelse za domácí bránou vznikla hromadná rvačka, a tak se bude vylučovat. Pietila (NJD) je vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

58:44
    Ještě Kalinin se snažil vzít domácímu brankáři čisté konto, ten opět uspěl proti ruskému útočníkovi.

58:04
    Burnsova hůl se po pokusu o střelu rozlétla na dvě části, tuhle výhodu ovšem Ďáblové při rychlém brejku nevyužili.

57:33
    Po přihrávce Thorntona pálil Marleau, ale ani ten pátý gól netrefil.

57:12
    Debutant O'Regan bojoval u mantinelu o puk, nakonec však tenhle souboj nevyhrál.

56:04
    New Jersey se drží v útočném pásmu, jeho hokejisté se ale nedokáží dostat do zakončení.

55:32
    Pietilův pokus z nebezpečné pozice obětavě zablokoval Paul Martin.

54:38
    Couture v přečíslení 2 na 1 volil střelu, trefil ale jen připravenou lapačku Kinkaida, od které se puk odrazil do rohu hřiště!

54:06
    Schlemko nastřeluje puk do útočné třetiny, o vítězství San Jose už nikdo nemůže pochybovat.

53:32
    Zacha posouval puk na svého spoluhráče, ten ale přihrávku nezachytil.

53:00
    Sedm minut dělí Martina Jonese od čistého konta, nutno podotknout, že Devils dnes brankáři Sharks velmi ulehčili práci.

51:06
    Schlemkovo nahození od modré vyráží hostující brankář vyrážečkou, vypadá to, že na "bůra" v síti Devils si budeme muset ještě počkat.

49:46
    Hosté hrají ve čtyřech.

49:45
    Na zadovku Coutureho si sjížděl Pavelski, ten ovšem nedokázal dostat puk do poloodkryté branky.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 2. Tierney, 7. Marleau (Pavelski, P. Martin), 31. Couture (J. Thornton, Burns), 48. Burns

San Jose Sharks: M. Jones – Burns, P. Martin, Braun, Vlasic, Schlemko, Dillon – Pavelski (C), J. Thornton, Marleau – J. Ward, Couture, Donskoi – Bødker, Tierney, Nieto – Wingels, O'Regan, Haley.
    New Jersey Devils: Kinkaid – Severson, A. Greene (C), Lovejoy, Merrill, Quincey, J. Moore – Parenteau, Zajac, B. Bennett – Lappin, Henrique, Boucher – Smith-Pelly, Zacha, Josefson – Pietila, Fiddler, Kalinin.