Slavia – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | Příbram – Jihlava | 0:0 (kon.) | | | Zlín – Dukla Praha | 0:1 (kon.) |
Karviná – Bohemians 1905 | 3:0 (kon.) | | | Teplice – Jablonec | 1:0 (kon.) |
Burnley – Manchester City | 1:2 (kon.) | | | Hull City – West Brom | 1:1 (kon.) | | | Leicester – Middlesbrough | 2:2 (kon.) |
Liverpool – Sunderland | 2:0 (kon.) | | | Swansea – Crystal Palace | 5:4 (kon.) | | | Chelsea – Tottenham | 2:1 (kon.) |
Malaga – La Coruňa | 4:3 (kon.) | | | Real Madrid – Gijón | 2:1 (kon.) | | | Espanyol – Leganés | 3:0 (kon.) |
Sevilla – Valencia | 2:1 (kon.) |
Mönchengladbach – Hoffenheim | 1:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Augsburg | 0:0 (kon.) | | | Hamburg – W. Brémy | 2:2 (kon.) |
Ingolstadt – Wolfsburg | 1:1 (kon.) | | | Frankfurt – Dortmund | 2:1 (kon.) | | | Bayern – Leverkusen | 2:1 (kon.) |
Turín – Chievo | 2:1 (kon.) | | | Empoli – AC Milán | 1:4 (kon.) |
Monaco – Marseille | 4:0 (kon.) | | | Bordeaux – Dijon | 3:2 (kon.) | | | Montpellier – Nancy | 0:0 (kon.) |
Nantes – Lille | 0:0 (kon.) | | | Caen – Guingamp | 1:1 (kon.) | | | Méty – Lorient | 3:3 (kon.) |
Dunajská Streda – Michalovce | 2:1 (kon.) | | | Podbrezová – Senica | 2:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Prešov | 3:0 (kon.) |
Žilina – Slovan Bratislava | 2:1 (kon.) |
Příbram – Teplice | 3:2 (kon.) | | | Opava – Slovácko | 1:1 (2:4 po pen.) | | | Olomouc – Hlučín | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Č. Budějovice | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Hr. Králové | 0:0 (8:7 po pen.) | | | Jihlava – Karviná | 1:3 (kon.) |
Pardubice – Brno | 5:2 (kon.) | | | Ostrava – Slavia | 3:2 (kon.) |
Arnhem – Excelsior | 2:2 (kon.) | | | Eindhoven – Den Haag | 3:1 (kon.) | | | Zwolle – Groningen | 0:4 (kon.) |
Nijmegen – Twente | 3:2 (kon.) |
Waasland-Beveren – Charleroi | 0:1 (kon.) | | | Lokeren – Sint-Truiden | 1:0 (kon.) | | | Eupen – Westerlo | 3:3 (kon.) |
Chaves – Marítimo | 0:0 (kon.) | | | Nacional – Estoril | 0:1 (kon.) | | | Boavista – Sporting | 0:1 (kon.) |
Belenenses – Porto | 0:0 (kon.) |
Ried – St. Pölten | 1:2 (kon.) | | | Mattersburg – Rheindorf Altach | 1:2 (kon.) |
Perm – Arsenal Tula | 1:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Kazaň | 0:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Ural | 1:1 (kon.) |
Groznyj – Spartak | 0:1 (kon.) |
Korona – Pogoň | 4:1 (kon.) | | | Chorzów – Jagiellonia | 1:2 (kon.) | | | Wisla Krakov – Arka | 5:1 (kon.) |
konec
FK Příbram
3:2
(2:1)
FK Teplice
Michal Solnický
Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.
Branky:
5. Jandera, 43. Ayong, 85. Ayong – 1. Šilhan, 46. Šilhan
Rozhodčí: Grimm – Burian, Sandr
Diváci:
Neproměněná penalta:
FK Příbram:
Jedlička – Vávra, Šíma, Maršík, Ric, Matoušek, Jandera, Polidar, Ayong, Pecka, Janota
Náhradníci: Beran – Jančura, Rataj, Polák, Sova
Trenér:
FK Teplice: Němeček – Mikiska, Vyleta, Vepřovský, Čisár, Svoboda, Kučera, Šimeček, Šilhan, Weber, Vobecký
Náhradníci: Blažek – Kováč, Knapík, Franc, Ondrášek
Trenér:
Náhradníci: Beran – Jančura, Rataj, Polák, Sova
Trenér:
FK Teplice: Němeček – Mikiska, Vyleta, Vepřovský, Čisár, Svoboda, Kučera, Šimeček, Šilhan, Weber, Vobecký
Náhradníci: Blažek – Kováč, Knapík, Franc, Ondrášek
Trenér:
Rozhodčí: Grimm – Burian, Sandr
Diváci:
1.FK Příbram: Jedlička – Vávra, Šíma, Maršík, Ric, Matoušek, Jandera, Polidar, Ayong, Pecka, Janota
Náhradníci: Beran – Jančura, Rataj, Polák, Sova
FK Teplice: Němeček – Mikiska, Vyleta, Vepřovský, Čisár, Svoboda, Kučera, Šimeček, Šilhan, Weber, Vobecký
Náhradníci: Blažek – Kováč, Knapík, Franc, Ondrášek
Rozhodčí: Grimm – Burian, Sandr.
Autorem branky je VOJTĚCH ŠILHAN.
Autorem branky je ROSTISLAV JANDERA.
Domácí jdou do vedení po rohovém kopu, který nakonec zakončil KARSTEN AYONG.
Autorem branky je VOJTĚCH ŠILHAN, který prodloužil centr za záda brankáře Jedličky.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Janota, přichází Sova.
KARSTEN AYONG dostává domácí do vedení krásnou ránou z poza vápna.