Třinec – Vítkovice | 3:2 (po pr.) | | | Zlín – K. Vary | 1:0 (kon.) | | | Chomutov – Mountfield HK | 5:4 (po pr.) |
Olomouc – Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Litvínov | 2:3 (kon.) | | | Sparta – Plzeň | 2:1 (kon.) |
Přerov – Kadaň | 2:1 (kon.) |
Buffalo – NY Rangers | 4:3 (kon.) | | | Washington – NY Islanders | 0:3 (kon.) | | | Pittsburgh – Dallas | 6:2 (kon.) |
Boston – Carolina | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Ottawa – Philadelphia | 2:3 (po pr.) | | | Detroit – Florida | 1:2 (po pr.) |
St. Louis – Tampa | 5:4 (kon.) | | | Winnipeg – Edmonton | 3:6 (kon.) | | | Chicago – New Jersey | 4:3 (po pr.) |
Arizona – Los Angeles | 3:4 (kon.) | | | Colorado – Columbus | 2:3 (kon.) | | | Vancouver – Anaheim | 1:3 (kon.) |
Jaroslavl – Jekatěrinburg | 5:3 (kon.) | | | Minsk – Ufa | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Dynamo Moskva – Chanty-Mansijsk | 6:0 (kon.) |
Viťaz – Barys | 4:2 (kon.) | | | Riga – Magnitogorsk | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | HC Slovan – Novokuzněck | 4:5 (0:1 po s.n.) |
EC-KAC – Znojmo | 2:4 (kon.) |
Jihlava – Třinec | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | HC Litvínov – Sparta | 0:6 (kon.) | | | Kladno – Letňany | 3:2 (po pr.) |
Kolín – Písek | 5:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Liberec | 4:2 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 1:5 (kon.) |
Vítkovice – Kometa Brno | 1:5 (kon.) | | | HC Plzeň – Slavia | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Chomutov – Mountfield HK | 5:0 (kon.) | | | Kladno – Liberec | 3:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Vítkovice | 7:2 (kon.) |
Kometa Brno – Zlín | 3:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Pardubice | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Mladá Boleslav | 5:3 (kon.) |
K. Vary – Třinec | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Jihlava – Olomouc | 6:0 (kon.) |
Stará garda Bohumín – Stará garda Třince | 0:0 (17:00) |
Jihlava – Zlín | 2:1 (kon.) |
Poprad – Zvolen | 6:1 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 2:1 (po pr.) | | | Banská Bystrica – Trenčín | 2:3 (po pr.) |
Nitra – Martin | 3:0 (kon.) |
Trnava – Detva | 2:3 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Skalica | 2:4 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Michalovce | 1:3 (kon.) |
V.Popovice – Mladá Boleslav B | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Bohumín – Rožnov p. R. | 0:0 (19:00) | | | Chotíkov – Třemošná | 0:0 (odl.) |
Slovensko – Velká Británie | 1:0 (kon.) | | | Česko – Japonsko | 2:0 (kon.) |
konec
Dynamo Moskva
6:0
(1:0, 2:0, 3:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
55:52
|
Hosté budou mít možnost alespoň kosmeticky upravit hrozivé skóre, dvě minuty za hákování vyfasoval Martinš Karsums (DMS).
|
|
51:07
|
Chanty-Mansijsk se bude znovu muset bránit, Roman Ljudučin (JUG) totiž dostal dvouminutový trest za hákování.
|
|
41:58
|
Až nyní je hra přerušena a Alexandr Akmaldinov (JUG) vyfasoval dvě minuty za podražení.
|
|
36:32
|
K tomu došlo až nyní, Jevgenij Kulik (JUG) se nechal vyloučit na dvě minuty za krosček.
|
|
35:17
|
Grigorij Želdakov (JUG) se už podruhé v relativně krátkém časovém sledu podívá na lavici hříšníků, tentokrát za podražení.
|
|
30:54
|
Dinamo ale vzápětí půjde do čtyř, Jakov Rylov (DMS) půjde pykat na dvě minuty za podražení.
|
|
29:03
|
Oleg Pogorišnyj (JUG) půjde pykat na dvě minuty za hákování, Dinamo si tak zahraje přesilovou hru.
|
|
25:11
|
Dmitrij Višněvskij (DMS) půjde pykat na dvě minuty za podražení, Chanty-Mansijsk si tak zahraje přesilovku!
|
|
18:43
|
Grigorij Želdakov (JUG) půjde pykat za držení, Moskevští tak budou mít možnost dohrát první třetinu v početní výhodě.
|
|
10:20
|
Jugra bude mít příležitost odpovědět, Juuso Hietanen (DMS) totiž půjde pykat za držení protihráče.
|
|
04:29
|
Kutějkin (DMS) si půjde odpykat dvouminutový trest za nedovolené bránění.
|
Branky a nahrávky:
10. Robinson (Cvetkov, Fjodorov), 31. Karsums (Tarasov, A. Těreščenko), 37. Robinson (Fjodorov, Cvetkov), 43. Hietanen (I. Nikulin, Podšendjalov), 44. Tarasov (Karsums, A. Těreščenko), 53. Fjodorov (Cvetkov)
Rozhodčí: Ibatulin, Morozov – Zacharov, Kučava
Diváci: 4059
Neproměněná penalta:
Dynamo Moskva:
Jerjomenko (Lazušin) – Kutějkin, Robinson, I. Nikulin, Rylov, Hietanen, D. Višněvskij, J. Zajcev – Cvetkov, A. Galimov, Fjodorov – Karsums, A. Těreščenko, Tarasov – Kokarev, Gorovikov, Podšendjalov – A. Kuzněcov, Kokujov, Igumnov – Brjukvin.
Náhradníci:
Trenér:
Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov (Fokin) – Želdakov, Pogorišnyj, Selezňov, Ibragimov, Kulik, Ugolnikov, Orlov, N. Chlystov – Koroljov, Panov, K. Majorov – P. Medveděv, Ljudučin, Beljajev – Kurjanov, Sokolov, Akmaldinov – Chacej, J. Popov, Ankudinov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov (Fokin) – Želdakov, Pogorišnyj, Selezňov, Ibragimov, Kulik, Ugolnikov, Orlov, N. Chlystov – Koroljov, Panov, K. Majorov – P. Medveděv, Ljudučin, Beljajev – Kurjanov, Sokolov, Akmaldinov – Chacej, J. Popov, Ankudinov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ibatulin, Morozov – Zacharov, Kučava
Diváci: 4059
Vojtěch Balon
@VojtaBalon