Č. Budějovice – Zlín 3:5 (kon.) | HC Plzeň – Pardubice 3:4 (0:1 po s.n.) | Sparta – Mountfield HK 3:1 (kon.)
Kolín – HC Litvínov 5:6 (0:1 po s.n.) | Vsetín – Letňany 3:9 (kon.) | Havířov – Písek 13:0 (kon.)
Chomutov – Jihlava 3:2 (4:3 po s.n.) | Olomouc – Slavia 5:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 0:3 (kon.)
Vítkovice – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Liberec – Třinec 7:4 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Litvínov.

Samostatné nájezdy začínají.

Krátká úprava ledu a čekají nás nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:47
    Březina drží puk. DO konce třetiny zbývá třináct vteřin.

64:00
    Kozlové v šanci. Při troše štěstí to mohlo skončit gólem, ale puk neprošel za brankovou čáru.

62:30
    Polovina prodloužení je za námi a zatím nebyla k vidění vyložená šance. Víc času v útoku ale strávili hosté.

60:01

Hosté dali v poslední třetině pět branek a naprosto tristně ztratili už jistě bod. Bude se pokračovat prodloužením pět minut.

60:00

58:32
    Šance hostů. Málem Kozlové přišli i o průběžný remízový stav.

57:20
    Litvínov právě vstřelil branku!

PETR PAVLÍČEK vyrovnává. Toto si Kolín za rámeček nedá. Trestuhodné. Asistence: Myšák Josef, Svoboda Přemysl.

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 13. Poul (Vasilev, Gorás), 29. Dotter (Zdeněk, Grauer), 30. Vrabec (Vasilev), 38. Grauer (Zdeněk), 48. Vasilev (Gorás, Poul) – 43. Kordule, 46. Ineman (Myšák), 50. Pavlíček (Svoboda), 51. Myšák (Bartoš, Jouza), 58. Pavlíček (Myšák, Svoboda), rozh. náj. Kordule