Kunlun – Chabarovsk 0:1 (1:3 po s.n.) | N.Novgorod – Jaroslavl 1:3 (kon.) | Soči – Dynamo Moskva 5:3 (kon.)
Spartak Moskva – Viťaz 2:5 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Sobota 24.12.2016, 15:00 • Nagorny Arena • KHL

K tomuto utkání je to ode mě vše. Samozřejmě se na vás budu těšit u dalších on-line přenosů, ale nyní už vám přeji Vánoce plné klidu a pohody! Na shledanou. (17:33:27)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jakub Nakládal 0+1, 1 střela, čas na ledě 21:43

Dnešní utkání je tedy u konce a tři body si do tabulky Kontinentální hokejové ligy připisují hosté z Jaroslavle. Do vedení se sice jako první dostali domácí hokejisté, avšak třemi góly v řadě se hostům povedla otočka ve skóre a závěr utkání už si svěřenci trenéra Kudašova pohlídali. Výborný výkon předvedl zejména Alexandr Sudnicin, jenž dnes pochytal 21 střel soupeře.

Střely na bránu

Torpedo Nižnij Novgorod – 22 (8, 10, 4)
    Lokomotiv Jaroslavl – 22 (7, 10, 5)

59:38
    Přesně 31 vteřin před koncem utkání se domácí znovu odhodlali k powerplay, avšak kotouč je po pár chvilkách až u prázdné brány.

59:29
    V závěru zápasu se přeci jenom ještě jednou vylučuje. Za podražení je potrestán Staffan Kronwall (JAR).

58:59
    Domácí gólman je samozřejmě zpět v bráně a zdá se, že je definitivně rozhodnuto. Hosté již nikam nespěchají a v pohodě kombinují ve vlastním pásmu.

58:18
    Jenže tohle se nepovedlo. Dmitrij Sjomin (NNO) posunul upuštěnou hokejku ke spoluhráči a dostává dvouminutový trest.

58:06
    Michail Birjukov zůstává na střídačce! Necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny to domácí zkouší se šesti hráči v poli.

58:06
    Oddechový čas pro domácí.

57:49
    Konečně se Torpedo usazuje v pásmu Jaroslavle. Hosté však ke kombinujícím hráčům domácích rychle přistupují.

56:58
    Po buly ve středním pásmu se ke kotouči dostali hosté, kteří hru rychle přenesli až k soupeřově bráně. Tohle teď Torpedu bohatě stačí.

56:19
    Ne, ne a ne! Domácím to ve třetí třetině opravdu příliš nejde a hodně zřídka se svěřenci kouče Skudry dostávají do předbrankového prostoru.

55:32
    Registrujeme další zablokovanou střelu od modré čáry. Lokomotiv dnes výrazně pomáhá Sudnicinovi, který díky blokům nemusel řešit velký počet střel.

54:56
    Denis Mosaljov se jako první dostal k vyhozenému kotouči a icing se proto nepíská. Následně však hostující útočník u mantinelu padl.

54:23
    Konečně se hokejisté Torpeda delší dobu drželi v útočném pásmu. Ani jeden z nich však nedokázal zakončit.

53:45
    Pořád se domácí ne a ne dostat do potřebného tlaku. Navíc se blíží samotný závěr třetí třetiny.

52:21
    Jeden z domácích se sice dostal do výborné pozice, ale z předbrankového prostoru nakonec vypálil pouze do Sudnicina.

51:59
    Zakázané uvolnění v podání domácího celku. Vhazovat se proto bude až poblíž Birjukovovy brány.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 1. Ashton (Gračjov) – 5. Kronwall (Loktionov, Nakládal), 22. Kartajev, 40. Talbot (Kronwall)

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (22. M. Birjukov) – Želdakov, Jegoršev, K. Vorobjov, M. Osipov, Barancev, Lofquist, Aljajev, Radionyčev – A. Potapov, Galuzin, V. Kuľomin – Frolov, McMillan, D. Sjomin – Norman, Ashton, Gračjov – D. Žarkov, Rasskazov, Žerděv.
    Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Kronwall, Nakládal, Ljubuškin, Gavrikov, Rafikov, Pašnin, Čerepanov – Talbot, Kozun, Kontiola – Mosaljov, Apalkov, Kraskovskij – E. Galimov, Averin, Kartajev – Iljenko, Kajumov, Kadějkin – Loktionov.

Rozhodčí: Vladimír Baluška, Alexej Ravodin – Jevgenij Strelcov, Ivan Sazonov