Oostende – Eupen 1:3 (kon.) | Waregem – Mechelen 0:0 (kon.) | Lokeren – Waasland-Beveren 0:0 (kon.)
Westerlo – Kortrijk 4:1 (kon.) | Charleroi – Anderlecht 0:2 (kon.) | Club Bruggy – Mouscron 2:1 (kon.)
SV Zulte-Waregem
0:0 (0:0)
YR KV Mechelen
Pondělí 26.12.2016, 14:30 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická liga • 21. kolo

Pro tento zápas je to ode mě vše. Užijte si svátky a přejeme Vám příjemné vkročení do nového roku. (16:23:33)

Máme dobojováno! Zápas skončil bez branek. Pro nezaujatého diváka to rozhodně nebyl atraktivní zápas, jelikož zápas postrádal šance a připomínal spíše boj uprostřed hřiště. Nutno říct, že bezbranková remíza je pro oba týmy zasloužená.

90+3

90+1
    Ale akce skončila nepovedeným centrem. Následuje kop od branky.

90
    Probíhá 90. minuta. Domácí mají míč na kopačkách a hledají volné místo v obraně Mechelenu.

88
    A opět nepřesnost v rozehrávce připravila Waregem o další akci.

87
    Verdier je zdá se v pořádku. Na půli hřiště fauloval Meitého.

86
    Musí se přerušit hra, jelikož na trávníku zůstal ležet Verdier po střetu s Baudrym

85
    Zápas se kvapně blíží ke svému konci a zatím to nevypadá, že by jeden z týmů ještě mohl vstřelit branku.

83
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Claes, přichází Filipovič.

81
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Cordaro, přichází Culare.

81
    Claes zkusil střelu z vápna, ale ta byla zblokována.

80
    Claes pěkně obešel Leagera, kterému nezbylo nic jiného než útočícího hráče faulovat.

79
    Verdier šel nyní sám na posledního obránce. Snažil se mu udělat kličku, ale k jeho smůle nechal míč za sebou.

78
    Leye se dostal ke dvou centrům. Ani jeden bohužel pro domácí nikoho nenašel.

77
    Waregem rozehrál volný kop rychle nákopem za obranu. Claes mohl jít sám, ovšem podle pomezního stál v době přihrávky za obranou.

76
    Do konce zápasu nám zbývá 15 minut. Zdá se, že otěže zápasu přebrali domácí Waregem. Mechcelen se už v posledních minutách pouze brání.