Novokuzněck – Dynamo Moskva 0:3 (kon.) | Novosibirsk – Viťaz 3:2 (kon.) | Omsk – Jaroslavl 3:2 (kon.)
Toljatti – Ufa 4:2 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Jokerit – Čerepovec 1:4 (kon.)
Kazaň – Magnitogorsk 0:2 (kon.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 1:0 (kon.) | Riga – Petrohrad 1:6 (kon.)
Lada Toljatti
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
Salavat Julajev Ufa
Sobota 07.01.2017, 14:00 • Lada Arena, Togliatti • KHL

57:35
    Tomáš Mertl dostal dvouminutový trest za držení, a to je zřejmě konec nadějí hostujícího Salavatu.

48:11
    Alexej Volgin podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, když byl vyloučen na dvě minuty kvůli nedovolenému bránění, zatímco Stěpan Chripunov dostal na opačné straně menší trest za nafilmovaný pád.

41:15
    Zachar Arzamascev podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, když přidržel jednoho z hráčů Togliatti a daroval domácím druhou přesilovou hru, přičemž tu první hráči Lady v úvodu utkání rychle využili.

28:43
    Alexandr Bolšakov podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát za vysokou hůl.

20:01
    V úvodu druhé třetiny se do sebe okamžitě pustili Linus Omark a Alexej Volgin, kteří byli shodně vyloučeni na dvě minuty za hákování.

17:05
    Kristaps Sotnieks dostal dvouminutový trest za hákování a Salavat si v závěru první třetiny zahraje druhou přesilovou hru. První v úvodu utkání nevyužil.

06:04
    Alexandr Bolšakov naprosto zbytečně fauloval a za zásah do oblasti hlavy a krku dostal dvouminutový trest, ke kterému ještě přibylo deset minut za nesportovní chování. Dvě minuty za Alexandra Bolšakova odpyká Alexandr Mokšancev.

01:10
    Zachar Arzamascev dostal dvě minuty za hákování a Lada si hned v úvodu utkání zahraje přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 2. Bočarov (Rybin), 6. Mastrjukov (Valujskij), 26. Děmagin, 60. Šenfeld – 18. Loginov (Omark), 26. Mertl (Omark, Hartikainen)

Lada Toljatti: I. Ježov (Masalskis) – Aronson, Sotnieks, Kostromitin, Sinicyn, A. Bolšakov, Volgin – A. Ivanov, Valujskij, V. Komarov – Šenfeld, Zernov, Bělousov – Rybin, Achmetov, Děmagin – Mokšancev, V. Strelcov, Mastrjukov – Bočarov.
    Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Loginov, Lepistö, Arzamascev, D. Bodrov, Kornějev, D. Vorobjov, S. Garejev, Kuljaš – Omark, Mertl, Hartikainen – J. Bodrov, Lisin, Chripunov – Kotljarevskij, I. Grigorenko, D. Makarov – Něstěrov, Paršin, Korotkov.

Rozhodčí: Sergej Beljajev, Jevgenij Gamalej. Čároví: Jevgenij Litvinov, Alexandr Sirotkin