HERD Hradiště – Jablonec n/N 6:4 (kon.)
HERD Hradiště
6:4 (2:2)
FK GMM Jablonec nad Nisou
Sobota 07.01.2017, 21:00 • Sportovní hala Lokomotiva, Cheb • 2. Futsal liga západ • 13. kolo

Hradiště vítězí po čtyřiceti minutách ve velmi vyrovnaném utkání proti Jablonci nad Nisou. Hattrickem se za domácí celek blýskl Jindřich Eisenreich.

Z Chebu je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (11:26:20)

39
    Hradiště právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je LUKÁČ.

36
    Autorem branky je EISENREICH.

35
    Žlutou kartu dostává Haunold (FK GMM Jablonec nad Nisou).

32
    Autorem branky je NETRVAL. Asistence: Šneberger.

30
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MEČÍŘ. Asistence: Beníšek.

29
    Žlutou kartu dostává Kraus (FK GMM Jablonec nad Nisou).

29
    Autorem branky je MEČÍŘ. Asistence: Vykoukal.

26
    Autorem branky je EISENREICH. Asistence: Lavička.

21

První poločas končí remízou poté, co dokázali dvoubrankové vedení hostů vyrovnat Jakub Krasnický a poté Petr Mečíř z pokutového kopu.

20

19
    Autorem branky z desetimetrového kopu je MEČÍŘ.

16
    Autorem branky je KRASNICKÝ. Asistence: Holický.

15
    Autorem branky je EISENREICH. Asistence: Hibler.

12
    Autorem branky je NETRVAL. Asistence: Eisenreich.

1

HERD Hradiště: Miroslav Podlipský – Jindřich Eisenreich, Pavel Hudeček, Lukáš Hibler, Luboš Lavička, Martin Lukáč, Jakub Netrval, David Ščislák, David Šneberger, Milan Nečekal.

Z technických důvodů nejsou k dispozici sestavy podle čtyřek.

FK GMM Jablonec nad Nisou: Lukáš Vykoukal – Milan Bláha, Ondřej Holický, Pavel Kraus, Jakub Krasnický, Adam Jákl, Jiří Haunold, Petr Mečíř, Tomáš Beníšek.

Rozhodčí: Novotný, Šmid; delegát: Drobný.

Tereza Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým HERD Hradiště. Více informací zde.

Branky: 12. Netrval (Eisenreich), 15. Eisenreich (Hibler), 26. Eisenreich (Lavička), 32. Netrval (Šneberger), 36. Eisenreich, 39. Lukáč – 16. Krasnický (Holický), 19. Mečíř (10 m kop), 29. Mečíř (Vykoukal), 30. Mečíř (Beníšek)

Karty:   29. Kraus (GJN), 35. Haunold (GJN)

Rozhodčí: Novotný, Šmid; delegát: Drobný