Real Betis – Barcelona 1:1 (kon.) | Espanyol – Sevilla 3:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Gijón 2:1 (kon.)
Real Madrid – Real Sociedad 3:0 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
3:1 (2:1)
Sevilla FC
Neděle 29.01.2017, 16:15 • RCDE Stadium • Španělská LaLiga • 20. kolo

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 8:7. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:14. (18:11:32)

Je tu konec dnešního utkání, které bylo velice ovlivněné červenou kartou, kterou dostal hned ve druhé minutě Nicolás Pareja.
    Následovnou penaltu proměnil José Antonio Reyes, ve zbytku půle ale byla aktivnější Sevilla, to se projevilo ve 20. minutě, kdy se trefil po přihrávce Nasriho Stevan Jovetić, poté se ale v poslední minutě poločasu Marc Navarro.
    Ve druhém poločase se ještě trefil kapitán Espanyolu Gerard Moreno, který definitivně rozhodl o osudu zápasu.

90+2

90+1
    U míče byl ve středu hrací plochy znovu N'Zonzi, ten byl tentokrát faulován Juradem, Sevilla je u míče na polovině Espanyolu.

90
    Rozhodčí nastavuje znovu 2 minuty.

90
    N'Zonzi rozehrál ze středu hřiště na levou stranu, kde byl Lenget, hra se poté přesunula k pravé postranní čáře, kde byl připraven Mariano.

88
    Seville se v posledních minutách vůbec nedaří rozehrávka, teď se snažil Mariano najít nabíhajícího se Vietta, ten byl na prudkou přihrávku příliš pomalý, míč se dostal za brankovou čáru. Rozehrávat bude Diego López.

87
    Diváci si tento zápas užívají, stadionem se prohání Mexická vlna.

86
    Sevilla kombinovala na polovině Espanyolu, poté se ale k míči dostal Samir Nasri, který našel jen Fuega.

85
    Víctor Álvarez centroval z levé strany, míč ale letěl příliš vysoko a až moc na pravou stranu, Rico bude odkopávat.

84
    Diego López neměl s centrem z rohu žádně problémy a chytl ho do náručí, rozhodčí nakonec zapískal faul právě na Lópeze.

83
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází José Antonio Reyes, přichází Álvaro Vázquez.

82
    Mariano našel v rohu hrací plochy Sarabiu, který mu míč vrátil, hra se poté přesunula do středu hřiště. Poté N'Zonzi vybojoval rohový kop.

81
    Žlutou kartu dostává Gerard Moreno (Espanyol Barcelona).
    Žlutou kartu dostává Pablo Sarabia (Sevilla FC).

81
    Vietto se pokusil uvolnit na pravém křídle, to se mu ale nepovedlo, příliš si předkopl míč, který mu utekl až za brankovou čáru vedle Lópezovy branky, který bude odkopávat.

79
    Aarón se uvolnil na levé straně a dostal se až k brankové čáře odkud odcentroval na hranici malého vápna, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů, byl tam pouze Rami, který míč odhlavičkoval do bezpečí.

78
    N'Zonzi našel ze středu hřiště na pravém křídle Escudera, ten si míč zpracoval, poté ho o něj ale obral Marc Navarro, který rozehrál následné vhazování.

76
    Gerard Moreno se dostal k míči u pravé postranní čáry a snažil se přejít přes Ramiho, ten ho o míč připravil, poté ale fauloval právě Morena Escudero (Sevilla) a dostal za to žlutou kartu.

David Klier

Branky: 3. J. A. Reyes (pen.), 45+2. Navarro (Piatti), 71. G. Moreno (Navarro) – 20. Jovetić (Nasri)

Karty:   32. Aarón (ESB), 81. G. Moreno (ESB) – 76. Escudero (SEV), 81. Sarabia (SEV)   2. Pareja (SEV)

Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 8:7. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:14.
    RCD Espanyol Barcelona: Diego López – Navarro, David López, D. Reyes, Aarón – Jurado, Fuego – H. Pérez (64. Roca), J. A. Reyes (83. Á. Vázquez), Piatti (74. V. Álvarez) – G. Moreno (C).
    Náhradníci: Roberto – V. Álvarez, Ó. Duarte, Sevilla, Á. Vázquez, Melendo, Roca.

Sevilla FC: S. Rico – Mariano, Rami, Pareja (C), Escudero – N'Zonzi – Sarabia, Nasri, F. Vázquez (59. Vietto) – Ben Yedder (7. Lenglet), Jovetić (70. Iborra).
    Náhradníci: Soria – Kranevitter, Iborra, Lenglet, Vietto, Correa, Mercado.

Rozhodčí: Vicandi Garrido

Diváci: 22 974