Gent – Club Bruggy 2:0 (kon.) | Anderlecht – Standard 0:0 (kon.) | Mouscron – Eupen 3:0 (kon.)
KAA Gent
2:0 (0:0)
Club Bruggy KV
Neděle 29.01.2017, 14:30Belgická liga • 24. kolo

Domácí fotbalisté vyhrávají v tomto zápase o dva góly. Obě branky vstřelili ve druhém poločase, tu druhou v samotném závěru zápasu. Hosté se snažili, ale na zdramatizování nedosáhli. (16:26:42)

90+4
    90+3. COULIBALY - 2:0

90+3
    Gent právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, domácí vyhrají tento zápas, po výborné přihrávce se sám do šance dostal COULIBALY, který si dokázal poradit s brankářem.

90+3
    Hostující míč uvede brankář dlouhým nákopem do hry.

90+2
    Žlutou kartu dostává Renato Neto (KAA Gent).

90+2
    Domácí mají k dispozici rohový kop. Byl rozehraný na blízko, následně si ale obrana hostů dokázala poradit.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Poslední minuta ve druhém poločase. Domácí Gent stále hájí jednobrankové vedení.

88
    Probíhá posledních několik málo minut, sledujeme aktivní hru domácích, hosté se musí bránit.

85
    Žlutou kartu dostává Asare (KAA Gent).

84
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Samuel Kalu, přichází Foket.

83
    Domácí fanoušci ženou své oblíbence za dalším střeleckým úspěchem. Nyní se ale Gent o šanci připravil špatnou rozehrávkou.

83
    Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, střel na branku mnoho k vidění není. V poklidném tempu se zápas dohrává.

82
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Simons, přichází Immers.

80
    Další zákrok brankáře domácích. Založil tak postupný útok, ve kterém pokračoval Renato Neto.

77
    Hosté se dostali do obrovské střelecké pozice, ale domácí brankář Kalinič kryje další výbornou šanci. Skvěle chytá domácí gólman.

75
    Samuel Kalu zakončoval rychlou akci domácího celku nepřesnou střelou. Jeho rána končí mimo branku. Nechybělo ale mnoho.

74
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, dostáváme se do finální části druhého poločasu. Domácí celek stále vede o jednu branku.