Trnava – Topoľčany 3:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Skalica 1:3 (kon.) | Detva – Prešov 2:5 (kon.)
HK Detva
2:5 (1:0, 1:3, 0:2)
HC Prešov
sk Středa 01.02.2017, 18:001. liga (SR) • 50. kolo

S konštatovaním, že Prešov zvíťazil v Detve pomerom 5:2 sa s vami lúčim, pre dnešný deň ďakujem za pozornosť a verím, že nášmu portálu i naďalej zachováte svoju priazeň. Dočítania, priatelia. (20:12:25)

59:01
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:21
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!
    A je definitívne rozhodnuté. Piaty gól hostí strelil DOMINIK ŠIMČÁK. Asistencie: Jindřich Abdul, Jaroslav Obšut.

55:00
    Dnešné stretnutie sleduje 297 divákov.

53:14
    Hostia v plnom počte.

51:14
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Jokeľ – 2 min., podrazenie).

50:01
    Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Prešov stále vedie v Detve pomerom 4:2.

44:07
    Hostia znovu vedú o dva góly a tentoraz sa o to postaral tretí útok hokejistov z východu republiky. Gól vsietil GLEB BYLINA. Asistencie: Martin Mikolášek, Vladislav Solomančuk.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine vedie Prešov v Detve 3:2. O góly hostí sa postarali Solomančuk, Abdul a Pulščák, za domácich znižoval na 2:3 Lukáš Říha.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

33:16
    Detva dala gól!
    Ale domáci sa nevzdávajú a znovu sa dostávajú na rozdiel jediného gólu! Po prihrávke Zorvana prekonal Gavaliera v bránke hostí skúsený LUKÁŠ ŘÍHA. Asistencie: Ivan Zorvan, Daniel Gachulinec.

31:53
    Prešov rovnako ako Detva využíva presilovú hru a vedie už o dva góly. Po prihrávke Mikoláška sa strelecky presadil FRANTIŠEK PULŠČÁK. Asistencie: Martin Mikolášek, Ladislav Hopkovič.

29:16
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Škvaridlo – 2 min., podrazenie).

25:08
    Hostia z Prešova sa dostávajú do vedenia! Gól vsietil JINDŘICH ABDUL. Asistencie: Dominik Šimčák, Oliver Jokeľ.

21:49
    Hostia v úvode druhej tretiny vyrovnávajú na 1:1. Presný zásah si pripisuje VLADISLAV SOLOMANČUK. Asistencia: Jaroslav Šaršok.