Atlético – Barcelona 1:2 (kon.)
Atlético Madrid
1:2 (0:2)
FC Barcelona
Středa 01.02.2017, 21:00 • Estadio Vicente Calderon, Madrid • Španělský pohár • Semifinále

Pro tento zápas je to tedy vše. Přeji vám příjemný konec pracovního týdne a následně také krásný víkend! (23:00:41)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 11:8. Rohy: 7:11. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 20:14.

Je konec! Barcelona nakonec v tomto nervydrásajícím zápase vítězí velmi těsně 2:1! V prvním poločase se dokázala dostal do komfortního vedení 2:0, díky trefám Luise Suaréze a Lionela Messiho. V druhé půli však převzali otěže domácí hráči a stav korigoval Antoine Griezmann. Výsledkem 2:1 z pohledu Barcelony ale utkání také skončilo. To odvety tak půjde katalánský celek s jednobrankovým náskokem. Ta se bude hrát 7. února.

90+4

90+2
    Jasper Cillessen si pohlídal vzdušnou přihrávku Atletica a Barcelona se tak ujímá míče. Atleticu zbývají pouhé dvě minuty na srovnání skóre!

90+1
    Na hřišti to nyní svítí žlutými barvami. Rozhodčí Bengoetxea totiž oceňuje další nedovolený zákrok na straně Barcelony žlutou kartou. Provinil se jím Mascherano.

90
    Žlutou kartu vidí i Lionel Messi, který podrazil jednoho ze svých protihráčů.

89
    Antoine Griezmann nyní musel vylekat všechny fanoušky Barcelony, a to když si naběhl s míčem těsně před vápno Barcelony, a odtud nebezpečně vypálil na vzdálenější tyč, avšak minul.

87
    S posledními minutami základní hrací doby Atletico tlačí na pilu. Poté co Messi propustil míč, tak se ho hned ujal Luis, který vypálil do míst, kde stál Cillessen. Brankář Barcelony si s tímto pokusem poradil.

85
    Tak nyní mohlo být vyrovnáno! Fernando Torres se dostal k odraženému míči. Spolu s ním si naběhl do lepší pozice a z osy šestnáctky pálí pouze těsně mimo Cillessenovu pravou tyč!

83
    Griezmann skluzem zkoušel obrat o míč Lionela Messiho a skutečně se mu tak povedlo. Argentinského snajpra tak na poslední chvíli obral o možnost skórovat!

81
    Torres se ocitl v další šanci tohoto zápasu, avšak jeho střela letěla mimo branku. O vyrovnání se tak budou muset fotbalisté Madridu ještě dále snažit.

78
    Neymarovi se dostalo šance také kopat volný přímý kop. Jeho pokus byl ale znatelně horší než ten Lionela Messiho, a tak tento Brazilec Moyu neohrozil.

76
    Navíc Griezmann fauloval těsně před šestnáctkou a kopu se ujal, kdo jiný, než Lionel Messi. Ten potvrdil, že střílet z těchto pozicí umí velmi dobře. Vyslal velmi dobrou střelu, která ale končí na břevně branky Atletica!

75
    Žlutý kartónek nyní vidí Antoine Griezmann, který zajel nohami napřed do Rafinhi velmi nešetrně.

73
    Na Neymara letěla nepřesná přihrávka vzduchem od jeho parťáka z útoku Lionela Messiho. Míč se tak dostane odkopem od branky Atletica.