Bohemians - NE – Židenice 2:5 (kon.) | Chodov – Panthers 7:2 (kon.) | Vítkovice – Ostrava 9:2 (kon.)
ELITE PRAHA – Liberec 1:4 (kon.)
FbŠ E.P. Bohemians
2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
K1 Florbal Židenice
Neděle 19.02.2017, 16:00ČEZ Extraliga žen • 20. kolo

Domácí hráčky dokázaly se soupeřkami držet krok dvě třetiny. Po čtyřiceti minutách platil stav 2:2. Ve třetí periodě dokázaly hostující florbalistky vstřelit tři branky, díky čemuž vyhrály tento duel. (17:59:13)

59:38
    Židenice právě vstřelily branku!
    V poslední minutě hry navyšují hostující hráčky své vedení, prosazuje se po pěkné kombinaci ANETA FEDERSELOVÁ. Asistence: Linda Hyksová.

58:27
    Domácí hráčky hrají v šesti, brankářka odchází ze hry.

58:27
    Oddechový čas pro domácí.

57:00
    K1 Florbal Židenice míří za výhrou v tomto zápasu, hostující hráčky hrají takticky velmi dobře.

55:10
    Linda Hyksová mohla přidat další gól svého týmu, v brejku však nedokázala překonat domácí brankářku.

55:00
    Pět minut zbývá do konce zápasu, hostující hráčky vedou o dva góly a taktickou hru míří za výhrou.

54:24
    V samotném závěru přesilové hry se prosazují hostující hráčky. Aneta Federselová našla přesným pasem MARTINU INDROVOU, jejíž rána pravděpodobně potvrzuje výhru hostů. Asistence: Aneta Federselová.

52:58
    Vyloučení v týmu FbŠ E.P. Bohemians (Hana Poláková – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

51:50
    Domácí hráčky se pokoušejí vyrovnat, ale nemohou se stabilněji propracovat na útočnou polovinu.

50:21
    Hostující hráčky se dostávají do vedení, po pěkné přihrávce se do míčku opřela LINDA HYKSOVÁ, která překonala brankářku Bohemians. Asistence: Aneta Federselová.

49:59
    Podle dostupných informací sledují finální část zápasu také florbalistky týmu Elite, kterým by výhra domácích výrazně pomohla.

48:59
    V poklidném tempu se dostává zápas do své poslední desetiminutovky.

47:40
    Timea Patakyová se napřáhla na polovině hrací plochy, její tvrdá rána končí na brankové konstrukci. Nechybělo mnoho a domácí hráčky šly do vedení.

45:50
    Sledujeme hru zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Diváci však neúnavně povzbuzují domácí hráčky.

45:00
    První pětiminutovku třetí třetiny zakončuje Veronika Rybíčková tvrdým osobním soubojem, ve kterém si počínala na hraně pravidel.

44:25
    Domácí útočnice Adéla Bočanová se probojovala do střelecké pozice, ale její pokus byl zablokovaný mimo hrací plochu.

Jan Prošek

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Poláková (Hyršlová), 22. Poláková (Bočanová) – 2. Hyksová, 25. Drápalová, 51. Hyksová (Federselová), 55. Indrová (Federselová), 60. Federselová (Hyksová)

FbŠ E.P. Bohemians: Kreisingerová (Omelková) – Nguyenová, Šindelářová, N. Havlíková, Rybíčková, Nová, Patakyová – Preisslerová, Kašparová, Slavíková – Poláková, A. Šmídová, Jarešová – Semeráková, Bočanová, Zittová – Hyršlová.
    K1 Florbal Židenice: Příleská – Pravcová, Drápalová, Pospíšilová – Finková, Hyksová, Babáčková – Svobodová, Brošová, Přibylová – Sejáková, Federselová, Vývodová – Indrová, Dernerová.