Pittsburgh – New Jersey 6:4 (kon.) | NY Rangers – Florida 3:4 (0:1 po s.n.) | Calgary – Dallas 3:1 (kon.)
Anaheim – Buffalo 1:2 (2:3 po s.n.) | Detroit – Colorado 5:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 2:3 (po pr.)
HC Slavia Praha
0:4 (0:1, 0:2, 0:1) Stav série: 1:3
Banes Motor České Budějovice
Sobota 18.03.2017, 17:30 • ZS Eden • Play-off Chance ligy • Semifinále

Konec zápasu. (20:01:22)

58:57
    Pražané rozehrávají dost možná poslední akci za vlastní svatyní.

58:00
    Poslední dvě minuty utkání, bylo by velké překvapení, pokud souboje, které jsme před chvílí viděli, byly dnes těmi posledními.

57:10
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jan Pohl – 10 min. osobní trest, bitka).
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Štěpán Hřebejk – 10 min. osobní trest, bitka).

57:10
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jan Pohl – 2 min. + 2 min.).
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Štěpán Hřebejk – 2 min. + 2 min., bitka).

57:10
    Přesilovka je u konce, hosté se neprosadili. Před chvilkou jsme viděli ale další souboj mezi Pohlem a Hřebejkem, které ale sudí poměrně rychle od sebe odtrhli, vylučovat se ale bude.

54:50
    Hosté se v přesilovce nikam netlačí, jen v poklidu drží puk na svých holích a když mohou, nahazují ho na branku.

52:07
    Motor tedy bude hrát pět minut v početní převaze, teď už je o vítězi určitě jasno.

52:07
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jiří Rys – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Martin Bača – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tomáš Andrlík – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Roman Vráblík – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Filip Novák – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).

52:07
    V rohu kluziště se strhla rvačka, do které se zapojilo všech pět hráčů, kteří byli na ledě. Vyprovokoval ji Rys, který dle mého názoru nesmyslně atakoval zezadu jednoho ze soupeřových beků.

51:30
    Ani tentokrát to nevyšlo. Hráči Motoru ve středním pásmu vybojovali puk a záhy získali také buly před Frodlem.

51:15
    Sešívaní zahajují další akci zpoza vlastní branky.

50:45

49:50
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Václav Jankovský – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Pavel Pýcha – 2 min., hrubost).

49:45
    Holý dostal hodně prostoru nad pravým kruhem, na jeho tvrdou ránu ale Kváča dobře viděl, a tak ji dokázal lapit.

49:01
    Dnes se slávistům zkrátka nedaří. Pohlovi opět puk přeskočil hůl na modré čáře a hosté se tak zadarmo dostali ze své třetiny.

48:45
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Vlastimil Dostálek – 2 min., podražení).

47:54
    Českobudějovičtí jsou jasným pánem situace. Puk totiž drží na svých holích a absolutně nikam nespěchají. Dnes nesledujeme nikterak pohledný hokej, taktika Motoru je ale jednoduše úderná.

Adam Kolář

Branky a nahrávky: 13. Vlček (Pavlin), 27. Čermák (Chovan), 30. Čermák (Chovan, F. Novák), 44. Heřman (Vlček, Dostálek)

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – Pohl, J. Novák (C), Kolařík (A), Knot, J. Holý, A. Růžička, Andrlík, Bača – M. Kadlec, Šagát, P. Beránek – Jankovský, Šafránek (A), Kubica – Pletka, Krliš, Rys – Šmerha, Půhoný.
    Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Fillman, F. Novák (C), Pavlin, Pýcha, Vráblík, Mucha, Žovinec – Chovan, Pajič, Čermák (A) – Dostálek, Vlček, Heřman – Hřebejk, Vak (A), Rob – Šulek, Škoda, Babka.

Rozhodčí: Horák, Kašík – Polák, Rampír

Diváci: 4000 (vyprodáno)