Montreal – Tampa 2:4 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 3:1 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:2 (kon.)
Boston – Washington 1:3 (kon.)
Ottawa Senators
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
New York Rangers
Sobota 08.04.2017, 18:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera! (21:30:11)

Československá stopa v utkání:

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Dnešní utkání sledovalo 18 976 diváků.

Utkání mezi Ottawou Senators a New Yorkem Rangers právě skončilo. Domácí v něm vítězí 3:1. Vítěznou branku vstřelil ve 30. minutě Derick Brassard. Craig Anderson přišel o čisté konto až v poslední minutě, v zápase si jinak připsal 18 zákroků.

Ottawa Senators si dnešní výhrou zajišťuje 2. místo v Atlantické divizi.

59:55
    Na vítězství Senators to však nic nezmění.

59:14
    Rangers právě vstřelili branku!
    Anderson přichází o čisté konto! MIKA ZIBANEJAD, bývalý hráč Sens, se obtočil kolem branky a vstřelil svou čtrnáctou branku v sezoně. Asistence: Chris Kreider.

59:01
    Hlasatelem v Canadian Tire Centre ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:51
    Wideman vyzkoušel střelou z modré čáry Lundqvistovu pozornost. Vhazování po levici brankáře Rangers.

57:59
    Puk na střídačce domácích, vhazovat se následně bude v jejich obranné zóně.

57:55
    Lindbergova střela zblokována holí Chrise Widemana.

57:46
    Ottawa vyhazuje na zakázané uvolnění.

56:47
    Kreider se již ke kotouči nedostal, kupředu tak mohou nyní domácí.

55:28
    Kampferova rána od modré, Anderson má puk v náručí.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 24. Hoffman (Mark Stone, Pageau), 30. Brassard (Stålberg, Burrows), 47. Pageau (Borowiecki, Mark Stone) – 60. Zibanejad (Kreider)

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Phaneuf (A), Ceci, Claesson, Harpur, Borowiecki, Ch. Wideman – Hoffman, Turris (A), Mark Stone – Stålberg, Brassard, Burrows – Dzingel, Pageau, Pyatt – MacArthur, Kelly (A), Wingels.
    New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Skjei, Klein (A), Br. Smith, Girardi (A), Clendening, Kampfer – Vesey, Pirri, Beck – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – Grabner (A), K. Hayes, J. T. Miller – T. Glass, Lindberg, Puempel.

Rozhodčí: Tim Peel, Ghislain Hebert – Steve Barton, Scott Driscoll

Diváci: 18 976