Slovensko
4:5 (3:1, 1:3, 0:1)
Česko
sk Sobota 08.04.2017, 13:30 • Tipsport Aréna Žilina • Reprezentace do 18 let

S konštatovaním, že výber Slovenska do 18 rokov podľahol v prípravnom zápase českým rovesníkom 4:5 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok dňa. Dočítania priatelia. (15:56:14)

59:40
    Ovečka znovu na striedačke!

59:30
    Buly pred Paterom Slováci prehrali, Ovečka tak musel ostať v bránke.

59:26
    Oddychový čas hostí.

59:26
    Vylúčenie v tíme Česko (Kondelík – 2 min., podrazenie).

59:01
    Posledná minúta tretej tretiny, Ovečka na striedačke, navyše je avizované vylúčenie českého hráča.

58:55
    Oddychový čas domácich.

58:50
    Stále sa hrá v pásme Českej republiky, je to však boj o každý kúsok ľadu.

58:25
    Puk je za bránkou Juraja Ovečku, Slováci opäť preskupujú svoje útočné rady.

58:01
    Do konca tretej tretiny ostávajú necelé dve minúty.

57:58
    Slováci tlačia, snažia sa, ale česká obrana stojí momentálne na pevných nohách.

57:25
    Tvrdé osobné súboje v pásme hostí, o puk sa bojuje za bránkou Jiřího Pateru.

56:48
    Mladí Slováci zobrali puk za svoju bránku, prestriedali útočné formácie a ženú sa dopredu.

56:12
    Čas letí a očakávaná tlak domáceho výberu Slovenska zatiaľ neprichádza.

55:50
    Domáci v plnom počte.

55:15
    Menší závar pred bránkou Ovečku, vznikla drobná šarvátka, no všetko je zažehnané.

55:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých 5 minút.

54:35
    Hosťom sa nedarí prechod cez útočnú modrú čiaru, ale dá sa povedať, že sa o to ani príliš nesnažia. Vyhrávajú o gól zbierajú cenný čas do konca zápasu.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 4. Tóth (Žiak), 8. Feherváry (Ivan, Liška), 15. Fafrák (Kelemen), 35. Feherváry (Ivan) – 7. Buchtela (Hladoník, Kaut), 23. Hrabík (Machala, Kaut), 36. Mikyska (Bednář, Hladoník), 39. Machala (Buchtela, Dvořák), 45. Škvrně (Mikyska)

Slovensko: Ovečka (Sklenár) – Šimurda, Ivan, Kupec, Korenčík, Feherváry, Pupák, Žiak, Dúžek – Stacho, Ružička, Havrila, Regenda, Fafrák, Baláž, Köver, Liška, Pospíšil, Urbánek, Tóth, Kelemen
    Česko: Patera (Pavlát) – Zelingr, Buchtela, Bednář, Myšák, Bukač, Galvas, Král, Šalda, Mikyska – Kalaj, Kern, Hladoník, Škvrně, Dvořák, Kaut, Machala, Zadina, Chytil, Gajarský, Svoboda, Hrabík, Safin, Pour, Kondelík

Rozhodčí: Štefik, Valach – Kollár, Rojík