Detroit – New Jersey 4:1 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 4:2 (kon.) | Tampa – Buffalo 4:2 (kon.)
Toronto – Columbus 2:3 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:2 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Philadelphia – Carolina 3:4 (1:2 po s.n.) | Washington – Florida 0:2 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 4:3 (po pr.)
Edmonton – Vancouver 5:2 (kon.)
Washington Capitals
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Florida Panthers
Pondělí 10.04.2017, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Z tohoto duelu je to vše, přeji Vám klidný vstup do nového pracovního týdne. (03:56:10)

Československá stopa v utkání

Jaromír Jágr (FLA)
    0+0, 1 střela

Jakub Kindl (FLA) 0+0, 0 střel.
    Hokejoví fanoušci se v příštích dnech mají na co těšit. Washington se v prvním kole play-off utká s Torontem!

Střely na branku: 33 – 22.

Domácí prohra Washingtonu nijak neublíží, první místo ve Východní konferenci totiž měli zajištěno již předem. To Floridě sezóna končí dříve, než se od ní na podzim očekávalo. I kvůli mnoha zraněním se na příčkách zajištujících play-off ohřála jen pár dní a ve východní polovině soutěže nakonec končí se čtrnáctibodovou ztrátou na osmé Toronto až na třináctém místě.

Je dobojováno! Florida se prvních osm minut třetí třetině strachovala o své nejtěsnější možné vedení, když čelila poměrně značnému tlaku Washingtonu. Jeho plány na vyrovnání ale zhatilo Wilsonovo vyloučené, které v čase 49:47 dokázal gólem na konečných 2:0 potrestat švýcarský útočník Denis Malgin. Po jeho trefě se Capitals dlouho hledali a k pořádnému závěrečnému tlaku se dostali až příliš pozdě. Asi největší radost z dnešního vítězství má v hostujícím celku brankář James Reimer, který za posledních 24 hodin vychytal druhé čisté konto.

59:44
    Panteři dostali puk do bezpečí a o cenné vítězství z ledu Washingtonu je už nic a nikdo nepřipraví!

59:19
    V domácím útočném pásmu je aktuálně hodně přehuštěno. Shattenkirk měl přesto na levé straně více místa, jenže vystřelil mimo vzdálenější tyč.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:41
    Grubauer odjel na střídačku, Washington se pokusí vstřelit dvě branky v šesti hráčích v poli!

58:21
    Malgin rychle obrátil hru a s Marchessaultem jel na jediného obránce. Druhý jmenovaný převzal přihrávku přes posledního zadáka Capitals, ale u levé tyče nezakončil tak, aby poslal puk mimo Grubeuerův dosah.

58:03
    Winnikovo nenápadné zakončení ležící Reimer nekontroloval, nicméně měl štěstí, že další domácí hráči nepřispěchají s dorážkou.

57:24
    Kindl pomohl osvobodit Pantery, kteří jsou opět o něco blíže vítězství. Domácím naopak utíká čas setsakramentsky rychle.

56:48
    Hosté dvakrát rychle ztratili puk, Burakovsky se díky tomu dostal ke střele z pravého kruhu, ale ta byla nepřesná.

56:15
    Ta hraje už dlouhou dobu bez kotouče, ale vadit ji to příliš nemusí, protože Caps se nemohou probít před Reimera.

55:37
    Dobrých čtyřicet sekund se hrálo pouze ve středním pásmu, což pochopitelně mnohem více vyhovuje vedoucí Floridě.

54:58
    Panteři se vzápětí dostali ven z obranné třetiny a konečně vyrazili střídat. Domácí činní to samé, přičemž na vyrovnání už mají jen pět minut.