Gijón – Espanyol 1:1 (kon.) | Granada – Malaga 0:2 (kon.) | Atlético – Villarreal 0:1 (kon.)
Atlético Madrid
0:1 (0:0)
Villarreal CF
Úterý 25.04.2017, 21:30Španělská LaLiga • 34. kolo

Villarreal CF v tomto zápase poněkud překvapivě dokázal porazit svého soupeře, o výhře hostů rozhodl po dobrém centru Roberto Soriano. (23:22:48)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Cédric Bakambu (Villarreal CF).

90+3
    Poslední minuta hry.

90+2
    Fernando Torres hledal před brankou v dobré pozice Griezmanna, který se k míči nedostal.

90+1
    Žlutou kartu dostává Diego Godín (Atlético Madrid). Za nesportovní chování udělená žlutá karta.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby se nastaví tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Žlutou kartu dostává Jaume Costa (Villarreal CF).

88
    Žlutou kartu dostává Mateo Musacchio (Villarreal CF).

88
    Dvě minuty nás dělí od konce druhého poločasu, domácí hrají maximálně aktivně, ale nemohou najít cestu cestičku, kterou byl mohli ohrozit branku.

86
    Atlético Madrid se nemůže stabilněji probojovat do útočného pásma, sledujeme marnou domácí snahu o zakončení.

85
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Rodrigo Hernández Cascante.

84
    Ñíguez Saúl vystřelil a jeho pokus velmi dobře zablokoval Mateo Musacchio.

83
    Domácí hráči se snaží hrát takticky a zkouší postupným útokem rozebrat obranu soupeře a skórovat.
    82. Roberto SORIANO - 0:1

82
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Šok pro domácí fotbalisty, hosté se dostávají do vedení. Cédric Bakambu centroval před branku, kde se k míči probojoval a nohou přesně zakončil ROBERTO SORIANO. Asistence: Cédric Bakambu.

81
    Mateo Musacchio posílá míč od své branky daleko pryč a Madrid tak musí zakládat útočnou akci znovu.