Česko – Francie 1:2 (kon.) | Irsko – Anglie 0:5 (kon.) | Norsko – Nizozemsko 1:3 (kon.)
Španělsko – Německo 1:4 (kon.)
Norsko
1:3 (1:3)
Nizozemsko
Úterý 02.05.2017, 11:00 • Městský stadion Střelnice, Domažlice • ME U17 - ženy • Skupina B

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dnešního dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (12:47:10)

Ofsajdy: 1:0

V Domažlicích jsme dnes měli možnost sledovat velmi zajímavý zápas s výrazným počtem šancí na obou stranách. Nizozemkám se velmi povedl první poločas, ve kterém si po dobrém výkonu vysloužily hned tři góly, o které se postupně zasloužily Wilmsová, Casparijová a ter Beeková.

Norsko bylo před zápasem sice favoritem, herně se ukázalo ale spíše až ve druhé půli, kde se Norky snažily výsledek ještě zvrátit. Přes výborně chytající van Domselaarovou se však neprosadily. Jedinou branku Norska zaznamenala v prvním poločase nejaktivnější hráčka Tvedtenová.

80+2

80+1
    Po sražené střele Kirsten van de Westeringhové míří další rohový kop Nizozemska rozehrát Romée Leuchterová.

80
    Hlavní rozhodčí Baierová z Rakouska nastaví v dnešním zápase dvě minuty.

79
    Daphne van Domselaarová chytá vynikající zápas, v závěru ještě likviduje šanci Naomi Griffinové.

77
    Ne, Norkám dnes není přáno! Ani kapitánka Rikke Nygårdová se svým dalším střeleckým pokusem neprostřelila míč pevnou nizozemskou obranou.

75
    Norský tlak se s blížícím se závěrem výrazně stupňuje! Před malou chvílí střídající Elin Sørumová se nyní během krátké chvíle dostala ke dvěma střelám, ani jednou však netrefila branku.

73
    K dalšímu střeleckému pokusu se dostala Ine Aarskogová, ani ona nemířila přesně.

72
    Olaug Tvedtenová se jakkoliv snaží strhnout svůj tým k obratu, její další střela končí mimo tři tyče.

70
    Další rohový kop pro Nizozemsko, který míří rozehrát opět Jill Baijingsová. Norkám už moc času na nějaký zvrat v zápase nezbývá.

68
    Romée Leuchterová načechrala přímý kop rovnou k Lynn Wilmsové, která však svůj druhý gól v zápase nepřidala.

66
    A hned je tu další střídání na norské straně. Elin Sørumová nahrazuje Ylinn Tennebøovou.

65
    Střídají také Norky, dohráno má pro dnešek Silje Bjørneboeová, kterou nahrazuje Naomi Griffinová.

63
    Rohový kop pro Nizozemsko, který míří rozehrát Jill Baijingsová.

62
    Máme tu první střídání v dnešním zápase, konkrétně u Nizozemska. Hřiště opouští střelkyně třetí branky Williënne ter Beeková, místo níž přichází Kelsey Geraedtsová.

60
    Kerstin Casparijová se na druhé straně hřiště objevila ve slibné šanci, Karen Sneveová si s její střelou dokázala poradit.